Opinie o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi finansowe i doradcze - leasing finansowy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. w Wrocław Strzegomska 42C

Czy zdarzają się nadgodziny w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Pracownicy są wręcz zmuszani do robienia nadgodzin

xxx

Czy istnieje możliwość nadgodzin na umowie zlecenie?

Patryk

Tragedia nie polecam, nie szanują pracowników.

QW

Jest wiele firm leasingowych i wiele podejść do klienta w czasie COVID-19. Polecam przeczytanie opinii o SCM na stronie https://opinie24.pl/santander-consumer-bank/produkty/santander-consumer-multirent/opinie/1/5

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jolka

@poszkodowana Warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi. To jest forum pracownicze!

poszkodowana

Nie polecam , po szkodzie same problemy, infolinia to tylko pani/pan o zerowej wiedzy na temat funkcjonowania firmy w której pracują, udzielają samych błędnych informacji co wiąże się z nieporozumieniami w całym procesie likwidacji szkody. (usunięte przez administratora) , brak rzetelności i profesjonalizmu.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Bumbumrikitiki

Witam, Piszę o swoim doświadczeniu z Santander Consumet Multirent. Wszystko było w porządku do momentu gdy płaciłem raty i nic od nich nie chciałem. Kiedy 11.10.2018 roku mój samochód został uszkodzony przez kierowcę pod wpływem alkoholu nie sądziłem że to będzie tak strasznie ciężka sprawa. 12.11.2018 zgłosiłem szkodę na infolinii. Myślę ok 3 może 4 dni i odezwie się rzeczoznawca. Haha. Byłem strasznie naiwny. Mamy 25.11.2018 i uwaga... nie mam jeszcze wyceny szkody. Dzwonie do Santander Multirent i słyszę ciągle to samo. Czyli nic. Piszę e-maile i nie otrzymuję odpowiedzi. Mam działalność, którą muszę zamknąć. 1,5 miesiąca bez samochodu, zniszczyło moją firmę. Santander nawet na emaila nie może odpisać. Złodzieje, płać i o nic nie proś. Santander Multirent uważajcie!!! Moje sugestie dla Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.: Witam, Piszę o swoim doświadczeniu z Santander Consumet Multirent. Wszystko było w porządku do momentu gdy płaciłem raty i nic od nich nie chciałem. Kiedy 11.10.2018 roku mój samochód został uszkodzony przez kierowcę pod wpływem alkoholu nie sądziłem że to będzie tak strasznie ciężka sprawa. 12.11.2018 zgłosiłem szkodę na infolinii. Myślę ok 3 może 4 dni i odezwie się rzeczoznawca. Haha. Byłem strasznie naiwny. Mamy 25.11.2018 i uwaga... nie mam jeszcze wyceny szkody. Dzwonie do Santander Multirent i słyszę ciągle to samo. Czyli nic. Piszę e-maile i nie otrzymuję odpowiedzi. Mam działalność, którą muszę zamknąć. 1,5 miesiąca bez samochodu, zniszczyło moją firmę. Santander nawet na emaila nie może odpisać. Złodzieje, płać i o nic nie proś. Santander Multirent uważajcie!!!

poważny
@Bumbumrikitiki

ciekawy wpis tzn. śmiechowy … po 1,5 miesiąca bez samochodu zniszczona działalności gospodarcza. Słyszałeś o samochodzie zastępczym z OC sprawcy lub wypożyczalni krótkoterminowej. (usunięte przez administratora) to osoba która Ci cos kradnie, a w tym przypadku jak Santander kupił samochód, który sobie wybrałeś (nie zmuszał Cię do tego przecież) kupił czyli zapłacił za to kasę i chce od Ciebie raty wiec jak ich nie oddajesz/nie płacisz .. to kto Twoim zdaniem jest (usunięte przez administratora) ?

Natalia

@Bumbumrikitiki, wątek nie służy do dodawania opinii na temat jakości obsługi klienta przez Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.. Uwagi dotyczące jakości pracy poszczególnych działów należy zgłaszać do nadzorujących je jednostek, lub instytucji zewnętrznych monitorujących ich pracę. Forum służy wypowiadaniu opinii na temat pracodawców.

Lidka
@Natalia

Jakie obowiązki ma młodszy specjalista ds. obsługi faktoringu i pożyczek? Widziałam to ogłoszenie i mnie zaciekawiło, ale nie wiem, czy mam szanse na to stanowisko. Potrzebne jest rozległe doświadczenie?

poważny
@Lidka

bardzo rozległe doświadczenie jest potrzebne .. jak wskazuje ogłoszenie "młodszy specjalista …" o matko :))))

Natalia

Dawno już nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w Santander Consumer Multirent - czas to zmienić! Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy mógłby napisać coś na temat pracy w tym miejscu oraz warunków oferowanych przez tego pracodawcę? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle podobnych firm z branży?

andzi

co prawda nie mam u nich konta ale za to znam kilka osób które tam pracowały, podobno są niezłe prowizje i fajne benefity, a wiadomo że to w bankowości na tą skalę jest możliwe. ale to było jakiś czas temu, ciekawe jak teraz

admin

Znasz dobrze firmę Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.