Opinie o Cukiernia "Miś" w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Cukiernia "Miś". Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cukiernia "Miś" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia "Miś" w Łódź

Iwona

Dziś ( tłusty czwartek) kupiłam pączki ( niestety 8 sztuk), najgorsze jakie w życiu jadłam. Suche, starawe, a nadzienia tyle co kot napłakał. Ciasta nie ma nic wspólnego z takim prawdziwym na pączki. W życiu nic tam nie kupię. Niestety firma nie ma miejsca ani na facebooku, ani na googlach, żeby wystawić jej opinię. Już teraz wiem dlaczego....

Dla mnie ok skąd tyle nienawiści w człowieku który wypisuje takie bzdury? pozdrawiam młode pokolenie wilków Michała i Krzysztofa

Sorus
@Marcin

Jaka nienawiść, najgorsza cukiernia na Olechowie, stare ciasta. Tragedia!

Niezadowolona klientka

Pani w cukierni(ul. Milionowa 84b) była bardzo nie miła. Nie potrafiła obsłużyć prawidłowo klienta.

Stała klientka
@Niezadowolona klientka

Nie narzekam na obsługę. Bywam prawie codziennie. Obie panie są w porządku.

Barbara

@Do bani Nie rozumiem jaki związek z opinią o pracy w firmie ma ten wpis? Konkurencja działa widząc dobre opinie?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Cukiernia "Miś"? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Do bani

Najgorsza cukiernia!!!

Klientka

Kupiony dziś makowiec tylko z wyglądu przypomina takie ciasto : zero bakalii a za to sporo tartej bułki . Więcej nie kupię .

Milka

Obsługa na Sienkiewicza to chyba za karę pracuje Panie zajmują się plotkowaniem przez telefon zamiast sprawną obsługą kawa gorąca nie da się wypić coraz gorsza jakość już kolejny raz jestem zawiedziona starym ciastem

Kali

Pracowałem. Do ciast dają spirytus z plastikowej butelki z żółtym kapslem taki co na rynku dychę litr kosztuje. Kiedyś dałem to chujstwo do badania na Politechnikę. 30 procent to glikol propylenowy. ..ale to już sprawa dla sanepidu i skarbówki

Arek

Czy w cukierni miś nie poszukują kierowcy?

ZAWIEDZIONA KLIENTKA

Po raz, kolejny zostałam oszukana przez wysoką sprzedawczynię ze sklepu z Zakładowej. Doświadczając praktyki sprzedaży mrożonego ciasta tym razem dwukrotnie pytałam czy ciasto jest świeże. Zostałam zapewniona że tak a okazało się mrożone. To jest niedopuszczalne w tak haniebny sposób kłamać klienta w żywe oczy aby tylko sprzedać towar. Takie bezczelne zachowanie żle świadczy o Firmie, nie tylko o obłudnej sprzedawczyni. Radzę zmienić cukiernię aby nie płacić słono za stare ciasto!!!!!

Tomek i Asia

Chciałem bardzo podziękować Pani Joannie Miś za pomoc w wyborze torta niespodzianka dla mojej żony na wysokim poziomie!Tort z wiśniami i race super!10 lat zamawiamy tylko u Pani jeszcze raz dziękujemy super

Danka

@Rafał a wiesz coś o warunkach zatrudnienia? Jaka jest umowa i pensja?

Rafał

Córka Szefa bardzo miła osoba zawsze uśmiechnięta z moich obserwacji pracowita rodzina asortyment bardzo dobry a świeżość zalezy od sprzedawcy

Lukasz

Ja też PAMIĘTAM PANIĄ MAURE!!! Bardzo miła sympatyczna dziewczyna, miała coś takiego że az obojętnie się nie przeszło obok stoiska zawsze coś kupiłem i było dobre . Później te kobity jakieś takie nachalne aż odpychające widać że stare ciasto na siłę tylko żebyś kupił.

Marcel

Praca w cukierni jak w każdej innej do łatwych nie należy dzisiaj pracodawca ma sporo kosztów wiec pensja jest jaka jest nierobą daja 500 plus i mamy finał

Agata
@Marcel

Masz w zupełności rację - praca w cukierni na pewno nie należy do tych najłatwiejszych. Ale chętne dowiem się, jakie dokładnie macie warunki pracy w Cukierni "Miś". Wiem już, że zarobki nie są tam duże. Ale możecie tam, od czasu do czasu, liczyć na jakieś drobne premie uznaniowe?

Katia

Często kupujemy u Państwa ciasta na weekend do kawy albo kiedy wpadają niespodziewani goście - wszyscy zawsze są zachwyceni i bardzo chwalą wszelkie wypieki. Mój faworyt - sernik z brzoskwiniami jak dawniej! Mogłabym jeść go bez przerwy poezja smaku tort hiszpański i płatki migdałowe.Polecamy

Wyroby cukiernicze bardzo dobre

Radosław

Najlepsi!!!

Bartek

Kawa w-z obowiązkowo co drugi dzień najlepsze w-z w Łodzi !!!! Pozdrawiam Misiową

Ja zostawiam pozytywną opinie miałem kontakt z Panią Joanną zamawiając wièkszą ilość ciasta wszystko super dostawa na czas miło

Fanaberia

Gangusa z powiatowego urzędu pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia "Miś" - Łódź

• Jak się pracuje w Cukiernia "Miś"?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia "Miś" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cukiernia "Miś"?

Cukiernia "Miś"