EFMA Facility Management

Poznań

Opinie o EFMA Facility Management

Mariusz K

Ciekawa firma, fajne podejście do ludzi, przy większym zaangażowaniu w pracę całkiem niezłe pieniądze.

Zaraz po studiach trafiłem do EFMA FM, byłem przerażony natłokiem i różnorodnością obowiązków. Nie wiedziałem że nieruchomości można obsługiwać w tak szerokim zakresie! Choć początkowo nie płacili zbyt wiele, systematycznie podwyższali pensję w miarę przejmowania poważniejszych zadań, więc nie mogłem narzekać. Od lutego pracuję w innej firmie zajmującej się Facility Managementem, dopiero teraz dostrzegam profesjonalizm EFMA, plany i procedury działania, zachodnie standardy obsługi klienta i podejścia do tematu - tego wszystkiego właśnie brakuje mojej aktualnej firmie! Organizacja niezbyt wielka, ale napewno warta polecenia. Dobrze wiedzą na czym polega ten biznes i choć nie ma plaży w pracy, to można się nauczyć bardzo wielu konkretów.

Zostaw opinię o EFMA Facility Management - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EFMA Facility Management