Tremend

Opinie o Tremend

Chrust

Słabe wynagrodzenia i śmieciówki. Dział sanitarny faktycznie partyzantka.

Hansik

Firma składa się z dwóch działów - architektura i dział sanitarny. Praca jak w każdym biurze, klepanie projektów od rana do wieczora. Niewielu dobrych specjalistów, nauka na własnych błędach. Umowy śmieciowe. Rotacja pracowników umiarkowana. Warto powalczyć o lepsze pieniądze na początku bo z podwyżkami jest krucho. Plus - płacą za nadgodziny, choć podstawa nie jest na ogół zbyt wysoka.

Marks
@Hansik 10.06.2016, 11:28

Nie zgodzę się z opinią "praca jak w każdym biurze". Tremend to wyjątkowa partyzantka (mam na myśli dział sanitarny) z jaką do tej pory się nigdzie nie spotkałem. Ja tę firmę omijałbym szerokim łukiem - chyba, że nie masz co włożyć do garnka a wszystkie wakaty na stanowisko kasjera w biedronce są obstawione.

Zostaw opinię o Tremend - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tremend