Tremend
2 12 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Czy Tremend oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

TakNie
anonymous Nowy wpis

Firma Tremend to wyjątkowy partner we współpracy ,gdzie zdrowe zasady są podstawą ,rozwój w krótkim czasie gigantyczny , polecam bez zawachania

Tak3Nie

Administrator Nowy wpis

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Tremend?

TakNie

Riki Nowy wpis

Niestety nie mogę polecić pracy w tej firmie. Miałem z nią styczność już jakiś czas temu, ale nie wspominam tej współpracy zbyt dobrze. Małe szanse na rozwój i awans.

Tak15Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza w Tremend zmieniło się coś, na co warto zwrócić uwagę? Podzielcie się swoją opinią!

Tak1Nie

Chrust

Słabe wynagrodzenia i śmieciówki. Dział sanitarny faktycznie partyzantka.

Tak11Nie

Hansik

Firma składa się z dwóch działów - architektura i dział sanitarny. Praca jak w każdym biurze, klepanie projektów od rana do wieczora. Niewielu dobrych specjalistów, nauka na własnych błędach. Umowy śmieciowe. Rotacja pracowników umiarkowana. Warto powalczyć o lepsze pieniądze na początku bo z podwyżkami jest krucho. Plus - płacą za nadgodziny, choć podstawa nie jest na ogół zbyt wysoka.

Tak19Nie

Marks
@Hansik

Nie zgodzę się z opinią "praca jak w każdym biurze". Tremend to wyjątkowa partyzantka (mam na myśli dział sanitarny) z jaką do tej pory się nigdzie nie spotkałem. Ja tę firmę omijałbym szerokim łukiem - chyba, że nie masz co włożyć do garnka a wszystkie wakaty na stanowisko kasjera w biedronce są obstawione.

Tak13Nie

Zostaw opinię o Tremend - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie