TRANSSPED

Opinie o TRANSSPED

Alicja

@Arnold, o jakich obciążeniach wspominasz w swoim poście? Czy podpisując umowę z pracodawcą miałeś świadomość tego, że wynagrodzenie będzie wyglądało właśnie tak? Jak wygląda w Twoim przypadku ewentualny system premiowy? Twoja wypowiedź będzie ważna dla osób, które interesują się TRANSSPED pod kątem zatrudnienia.

Stefan

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

Alicja

Jakiś czas temu widziałam ofertę pracy w firmie TRANSSPED, oferta była związana ze stanowiskiem kierowcy. Czy udzieli ktoś informacji, na jakie benefity oraz dodatki pracownicze może liczyć nowy kierowca w tej firmie? Co z kwestią warunków pracy, na ile dni wolnych może liczyć kierowca międzynarodowy? Będziemy niezwykle wdzięczni za udzielenie nam odpowiedzi w tym wątku, nowe opinie będą bardzo pomocne dla innych.

Czemu nic nie piszecie na wątku TRANSSPED? Czy to oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

Alicja

@robowidzę, że bardzo jesteś zainteresowany informacjami na temat pracy w firmie. Odezwałeś się również bezpośrednio do TRANSSPED? Kontakt znajdziesz w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,683898,0,0,kontakt Daj znać, jeśli zdecydujesz się na aplikację. Bardzo przydatne będą informacje i rady odnośnie procesu rekrutacyjnego do firmy.

@Alicja 28.08.2017 13:56

Alicja. Tak dzwonilem rozmawiałem z kadrami Transsped. Tak jak z wieloma innymi pracodawcami. Miedzy tym co mowi pracodawca a realiami jakie pozniej wychodza w trakcie pracy sa duze niescislosci. Wiec zalezalo mi bardzo na opini osoby ktora tam pracuje badz pracowala. Podalem nr tel po to by uzyskac pelne i wyczerpujace opinie. Na forum sa krotkie obrazliwe wpisy z ktorych nic nie wynika. Jednak widze ze na forum nic sie nie dowiem. Dziekuje za odzewy i pozdrawiam

robo

3na1 faktycznie czy jakis dluzsze poslizgi? Kasa na czas ? Ile wychodzi za 3na1? Prosze o kontakt 729 316 550.

bertrand

W wiekszosci to bzdury wypisujecie! Pracuje w Transspedzie juz kilka lat . Bzdura ze spedytorxy są slabi . Nigdy nie czekałem na zlecenie dluzej jak do następnego dnia po zrzutce. Nie chodzi tutaj o wazelinę , bo się nie podpisze. Wszystko funkcjonuje w miare normalnie. Fakt ze "system " czasem się myli na niekorzyść kierowcy. Auta dobre - starszymi "ćwiczą" Ukraińcy. Wyplata zawsze na czas.

obi

bagno

@obi 13.08.2017 16:08

Mozesz rozszerzyc bardziej. Chce sie tam zatrudnic. I niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp.....konkrety mnie interesuja. Jesli nie na forum publicznym .to prosze odezwij sie na kom. 729550316

Tadeo

Alicjo, dla mnie plus jest to że mam blisko ,płatność zgodna z umową i na czas . Reszta to są warunki indywidualne każdy ma swoje .Największym minusem firmy jest to że podstawa jest niezmienna, nie ma podwyżek w oparciu o lata pracy a szkoda bo jest to czynnik motywacyjny.

Alicja

@Tadeo, jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co Ci się najbardziej podoba?

Tadeo

Alicjo, a co bys chciala wiedziec?

Alicja

@tadeo, a co Ty możesz powiedzieć o pracy w tej firmie?

tadeo

Ostatnie wpisy sa typowe dla osob ktore pisza by pisac -nie wazne czy zgodnie z prawda czy nie,liczy sie tylko wpis

Alicja

Wiecie, że ciężarówki TRANSSPED pokonują rocznie 15 mln km? Wow!

wiesia

BARDZO DZIWNA FIRMA.DUZO OBIECANEK

wiesia

Typowa polska firma dużo zamieszania i obietnic.Bardzo dużo ukraińskich kierowców.spedytorzy bardzo słabi.Dziwne szefostwo.po kraju placą 50 zł

zbych

dlaczego posty sa tak ciete

henryk

kasas

henryk

dajcie sobie spoko

dddv

jest jak jest ....szalu brak....popytaj długo....firma długo na rynku....

bddd

firma na omko ok.....ale tyoś dorabia ...kasujewątki.....to jest ok....

bsv

dracowalem długo.;......oszukują stawki i wyplate.....bazują na ukraincach,,,,nie polecam ,,,zawodowcom dzieci w rozliczeniu......dno.....

wiesław 88

popytaj długo zanim się zaciągniesz to dobra propozycja

wieslaw88

długo popytaj zanim się zaciągniesz.to dobra propozycja

gtr2

super to ? jest jak jest. dla mnie miernie

rtg1

tadeo a ta stawka 49e i 50 zeta po kraju. firma się ogłasza 54 euro a dalej cicho. nilog wypłacany bardzo sporadycznie a obciążenia za kilometry? premia za paliwo 100zł co kwartał.to dobrze czy źle?

wiesław 88

popytaj długo zanim się zaciągniesz

tadeo

Kolego DARIUSZEK jak chcesz wiedziec jakie warunki oferuje dana firma to zadzwon do osoby od zatrudnienia i ona wstepnie powie Ci co i jak . Szukanie odpowiedzi na forum danej firmy mija sie z celem bo wiekszosc wpisow oparta jest na plotkach parkingowych co w prakyce malo ma wspolnego z rzeczywistoscia . W TRANSSPEDZIE juz od kilku lat dieta wyliczana jest w zlotowkach a piszacy ciagle podaja ze w euro zmieniajac tylko wartosc co jest bzdura. Zatrudnienie kierowcow z UA nie pogorszylo niczego polakom i pisanie ze poszly jakies stawki w dol to jest kolejna bzdura. Brak jest chetnych do pracy polakow i ta pustke wypelniaja ukraincy i dotyczy to calego kraju.

michał

firma ogłasza 54 euro diety niestety tak nie jest do końca .są dwie stawki i jazda po kraju za 50 złoty doba.ogólna stawka w roku wychodzi słabo.firma bazuje na ukraińskich kierowcach 70 sztuk.a wiec stawka na dół.spedycja na poziomie miernym.duzo krzyku mało konkretów

michał

niski poziom,niska wypłata

Zostaw opinię o TRANSSPED - Krasne

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSSPED