Opinie o TRANSSPED

Alicja

@robowidzę, że bardzo jesteś zainteresowany informacjami na temat pracy w firmie. Odezwałeś się również bezpośrednio do TRANSSPED? Kontakt znajdziesz w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,683898,0,0,kontakt Daj znać, jeśli zdecydujesz się na aplikację. Bardzo przydatne będą informacje i rady odnośnie procesu rekrutacyjnego do firmy.

@Alicja 28.08.2017 13:56

Alicja. Tak dzwonilem rozmawiałem z kadrami Transsped. Tak jak z wieloma innymi pracodawcami. Miedzy tym co mowi pracodawca a realiami jakie pozniej wychodza w trakcie pracy sa duze niescislosci. Wiec zalezalo mi bardzo na opini osoby ktora tam pracuje badz pracowala. Podalem nr tel po to by uzyskac pelne i wyczerpujace opinie. Na forum sa krotkie obrazliwe wpisy z ktorych nic nie wynika. Jednak widze ze na forum nic sie nie dowiem. Dziekuje za odzewy i pozdrawiam

robo

3na1 faktycznie czy jakis dluzsze poslizgi? Kasa na czas ? Ile wychodzi za 3na1? Prosze o kontakt 729 316 550.

bertrand

W wiekszosci to bzdury wypisujecie! Pracuje w Transspedzie juz kilka lat . Bzdura ze spedytorxy są slabi . Nigdy nie czekałem na zlecenie dluzej jak do następnego dnia po zrzutce. Nie chodzi tutaj o wazelinę , bo się nie podpisze. Wszystko funkcjonuje w miare normalnie. Fakt ze "system " czasem się myli na niekorzyść kierowcy. Auta dobre - starszymi "ćwiczą" Ukraińcy. Wyplata zawsze na czas.

obi

bagno

@obi 13.08.2017 16:08
bagno

Mozesz rozszerzyc bardziej. Chce sie tam zatrudnic. I niczego konkretnego nie mozna sie dowiedziec [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] itp.....konkrety mnie interesuja. Jesli nie na forum publicznym .to prosze odezwij sie na kom. 729550316

Tadeo

Alicjo, dla mnie plus jest to że mam blisko ,płatność zgodna z umową i na czas . Reszta to są warunki indywidualne każdy ma swoje .Największym minusem firmy jest to że podstawa jest niezmienna, nie ma podwyżek w oparciu o lata pracy a szkoda bo jest to czynnik motywacyjny.

Alicja

@Tadeo, jakie plusy dostrzegasz w pracy? Co Ci się najbardziej podoba?

Tadeo

Alicjo, a co bys chciala wiedziec?

Alicja

@tadeo, a co Ty możesz powiedzieć o pracy w tej firmie?

tadeo

Ostatnie wpisy sa typowe dla osob ktore pisza by pisac -nie wazne czy zgodnie z prawda czy nie,liczy sie tylko wpis

Alicja

Wiecie, że ciężarówki TRANSSPED pokonują rocznie 15 mln km? Wow!

wiesia

BARDZO DZIWNA FIRMA.DUZO OBIECANEK

wiesia

Typowa polska firma dużo zamieszania i obietnic.Bardzo dużo ukraińskich kierowców.spedytorzy bardzo słabi.Dziwne szefostwo.po kraju placą 50 zł

zbych

dlaczego posty sa tak ciete

henryk

kasas

henryk

dajcie sobie spoko

dddv

jest jak jest ....szalu brak....popytaj długo....firma długo na rynku....

bddd

firma na omko ok.....ale tyoś dorabia ...kasujewątki.....to jest ok....

bsv

dracowalem długo.;......oszukują stawki i wyplate.....bazują na ukraincach,,,,nie polecam ,,,zawodowcom dzieci w rozliczeniu......dno.....

wiesław 88

popytaj długo zanim się zaciągniesz to dobra propozycja

wieslaw88

długo popytaj zanim się zaciągniesz.to dobra propozycja

gtr2

super to ? jest jak jest. dla mnie miernie

rtg1

tadeo a ta stawka 49e i 50 zeta po kraju. firma się ogłasza 54 euro a dalej cicho. nilog wypłacany bardzo sporadycznie a obciążenia za kilometry? premia za paliwo 100zł co kwartał.to dobrze czy źle?

wiesław 88

popytaj długo zanim się zaciągniesz

tadeo

Kolego DARIUSZEK jak chcesz wiedziec jakie warunki oferuje dana firma to zadzwon do osoby od zatrudnienia i ona wstepnie powie Ci co i jak . Szukanie odpowiedzi na forum danej firmy mija sie z celem bo wiekszosc wpisow oparta jest na plotkach parkingowych co w prakyce malo ma wspolnego z rzeczywistoscia . W TRANSSPEDZIE juz od kilku lat dieta wyliczana jest w zlotowkach a piszacy ciagle podaja ze w euro zmieniajac tylko wartosc co jest bzdura. Zatrudnienie kierowcow z UA nie pogorszylo niczego polakom i pisanie ze poszly jakies stawki w dol to jest kolejna bzdura. Brak jest chetnych do pracy polakow i ta pustke wypelniaja ukraincy i dotyczy to calego kraju.

michał

firma ogłasza 54 euro diety niestety tak nie jest do końca .są dwie stawki i jazda po kraju za 50 złoty doba.ogólna stawka w roku wychodzi słabo.firma bazuje na ukraińskich kierowcach 70 sztuk.a wiec stawka na dół.spedycja na poziomie miernym.duzo krzyku mało konkretów

michał

niski poziom,niska wypłata

marek

wystarczy popatrzeć ile samochudów z ua stoi kasa mierna to nie jest firma transportowa ale chce być.moze kiedyś

tadeo

Kolego ,czwarty, dla wyjaśnienia obecnie aut jest około 80 szt /nowych/.Ilu jest kierowców z UA to nie wiem.

@czwarty

@ mają 40 stu ukraińskich kierowców a aut 60 to po co się ogłaszać

cwarty

wozić pachówke za 30 złotych i na zleceniu.Bardzo się dziwie ze się ogłaszają

tadeo

Podawane wysokości diet są błędne .Już od dawna obowiązująca dieta -obojętnie kraj czy zagranica wynosi 30 zł ,jeżeli kierowca ma 6,3 godz. jazdy na dobę. to dieta wzrasta do 60 zł.Ryczałt za nocleg w kraju to 45 zł a zagranica 39.5 euro przeliczona po kursie bankowym w dniu rozliczenia delegacji

czwarty

firma ponownie się ogłasza na sezon.Piszą 54e dieta ,chyba zapominają ze jeszcze stawka 48e i kraj 50 zł.nadal umowa zlecenie.to nie jest atrakcyjna oferta

tadeo

Opinię wyraża się w oparciu o ogólne standardy i zasady obowiązujące w danej firmie a nie w oparciu o jednostkowe przypadki.Pracuje około 4-lat /nie jest to moja pierwsza firma/ i stwierdzam że TRANSSPED jest normalną firmą. Tabor młody, pieniądze na czas bez dziwnych obciążeń.Praca ułożona bez ciśnienia zgodnie z przepisami.Kierowca dostaje zlecenie sms i realizuje je ,wysyła tylko raporty z zal-roz. Jedyny tel.ze spedycji jest przed wjazdem do kraju by uzgodnic załadunek do bazy.Dzwonisz tylko jak masz problem i oni go rozwiązują.Nie ma głupich telefonów typu - czego stoisz lub nie jedziesz .Atmosfera normalna .Co do kierowców z Ukrainy to pracują na takich samych zasadach bez żadnych przywilejów.Firma ma też minusy ale mimo to polecam.

zbych

Kolego MWC10 możesz podac wiecej konkretów bo to że byli kierowcy narzekają to normalka ale obecnie pracujacy. Co takiego jest tam zlego dlaczego firma na pokaz ijak jest z tymi zarobkami

yumbo

jaka est dieta na dzisiaj i jaka podstawa ?

yumbo

Witam wszystkich, zastanawiam się, czy nie poszukać pracy w pts transsped jako kierowca międzynarodowy kategorii C+E.Jakie dają wynagrodzenie? Jaki rodzaj umowy? Jaka atmosfera w firmie?

MWC10

DZIWNA FIRMA KADRA CIENKA ZAROBKI RAZ DOBRE DRUGI RAZ SŁABE .OSTATNIO BARDZO DUŻO UKRAIŃCÓW 35 OSÓB.POLSKICH KIEROWCÓW RACZEJ NIE POTRZEBUJĄ .UMOWA ZLECENIE .NA SEZON JEST ZAPORZEBOWANIE .OPINIA BARDZO NIE DOBRA OD BYŁYCH I OBECNYCH KIEROWCÓW.OSOBIŚCIE NIE POLECAM .FIRMA NA POKAZ NIC CIEKAWEGO

@ddc

6000 24 dni dzisiaj płacą wszystkie firmy szału nie ma .firma jak firma za dużo ukraińskich ludków o podwyżkach trzeba zapomnieć a roboty co raz więcej.Młody szukający praktyki będzie zadowolony ,dla zawodowca za cienka słaba płaca

ddc

Dwadzieścia trzy dniówki jest to pełne trzy tygodnie wychodzi przeważnie 5400 5700 na rączke w tej chwili jaki to rarytaz .raz na jakiś czas wyjdzie 6200 i 45 godzin w domu.Faktem jest ze biorą 9800 ale za 60 dniówek.żadna rewelka

@ddc 23.02.2016 15:02

to bez podstawy?

tadeo

sytem placy jest jasny mozna latwo obliczyc zarobek /bez premii/ moze kolego zanot podasz kilka firm placacych wiecej

@zanot

Nowy rok przynosi zmiany,tak się składa ze firma płaci najgorzej w regionie.

@zanot

Nowy rok przynosi zmiany,tak się składa ze firma płaci najgorzej w regionie.

zanot21

Pytaj kierowców to odradzają .umowa zlecenie w transporcie ma dużo minusów .Przed podpisaniem umowy przeczytaj dokładnie.Pieniążki i kadra poniżej standardu. firemka raczej na pokaz w realu to zupełnie coś innego.Kto musi to pracuje

INFO

standardowa firma,nic ciekawego.kiedys kilometrówka tera dieta.duzo staroci

wsebo

standardowa firma,nic ciekawego.kiedys kilometrówka tera dieta.duzo staroci

wojarz

kasiora gruba ale domu malo, ale cos za cos,

reksio

tutaj bezdomni biorą czasami 8800 do reki

Zostaw opinię o TRANSSPED - Krasne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSSPED