Opinie o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.F.H.U. "Framar". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w P.F.H.U. "Framar" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.F.H.U. "Framar" w Kalety

dziad

Xax tutaj będziesz miał dużo przyjaciół wśród kierowców, bo firma wychodzi z założenia że przyjaźń powstaję w biedzie

normalny

Ty gall anonim daj już spokój. Jak ci się nie podoba to się zwolnij ,idź do innej firmy a po 3 mc wrócisz z podkulonym ogonem. nie znudziło ci się jeszcze (usunięte przez administratora)we własne gniazdo i podgryzać rękę , która cię karmi?????

normalny

Firma jest ok.

KH

Nie wiem kto pisze negatywne komentarze ale wiem, że są one mocno przesadzone. Pracowałem we Framarze 8 mc i gdyby nie sprawy osobiste to pracowałbym nadal. Pracować trzeba ( jak wszędzie) ale nie mogę powiedziec złego słowa na właściciela -Pana Franciszka. Człowiek sam stworzył tą firmę, gwarantuje pracę tylu pracownikom. Szacun. Do wszystkich piszących negatywne opinie- zastanówcie się czy jestescie idealni zanim będziecie oczerniać innych. Wypłata zawsze na czas i szacunek dla pracowników jest, a to jest najważniejsze w dzisiejszych czasach. Dla nowych- jeżeli chcecie uczciwie pracować - polecam. Wielkie dzieki za wspólpracę.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w P.F.H.U. "Framar" spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Zenon Krawczyk

W związku z sytuacją, jaka miała miejsce w dniu 11.05.2016 dotycząca niefortunnego pomówienia o pracodawcy, tj. właściciela firmy Framar o to, że mnie zwalnia a na moje miejsce zatrudnia kierowcę w Ukrainy przepraszam za to właściciela bo nie była jego wina a tylko i wyłącznie moja. Za co bardzo przepraszam i jestem wdzięczny i bardzo dziękuję za to że taki finał nastąpił po tym jak miałem chwilową niedyspozycję co zdaża się każdemu człowiekowi co ma problemy rodzinne czy osobiste. Zostalem potraktowany prze Firmę Framar i zostało mi wypłacone wszystkie należności i nie roszczę z tego tytułu żadnej pretensji ani roszczeń. Polecam Firmę Framar, pracodawcę, że są to osoby w porządku i godni polecenia, normalni ludzie.

pyzio

Ja się u nich uczyłem świeżo po kursie. Pokochałam ta robotę. Mają zajebistych doświadczonych kierowców.

mariusz

Ja ostatnio jechałem z Ukraincem we Framar ze. Dobry człowiek, zabrał mnie na Gliwice z Olszyny.Mówił ze dopiero miesiąc jeździ. Na ile go zrozumiałem to sobie chwalił robote.

mlodziakk

Framar szuka kierowcow. mają ogłoszenie na olx ze na firanki i ruchome podłogi przyjma. Piszecie tu ze tam źle a przecFramar szuka kierowcow. mają ogłoszenie na olx ze na firanki i ruchome podłogi przyjma. Piszecie tu ze tam źle a przecież kilkadziesiat składów mają. Wanny, flory i plandeki latają na szosach... słyszałem ze będzie ich więcej ież kilkadziesiat składów mają. Wanny, flory i plandeki latają na szosach... słyszałem ze będzie ich więcej

Dzidek

Co Ty opowiadasz. Zajebista robota 5 kafli co miesiąc to standard. 1-2 wekendy na plandece ale to teraz norma. Ruchome i wanny co weekend w domu. Od święta się weekend trafi. Ja jestem bardzo zadowolony!!!! Sprzęt nowy. Chłopcy robotę tak układają ze się nie czeka. A gadają głupio ci co ich robota boli.

dziadz

Śród (usunięte przez administratora)też jest nie pokój związany z pracą firmie. Widzę że nauka (usunięte przez administratora)zakończyła w raz zakończeniem studiów bo dalej nie uczą się na błędach i nie poprawiają sytuacje kierowców na lepsze. Myślą że kierowców jest dużo i przyjdą do nich aby pracować za pare groszu i zamieszkali ich autach najlepiej z cała rodziną.

Nowszy

Firma (usunięte przez administratora)rotacja jak w wesołym miasteczku polscy kierowcy niechcący już tu jeździć więc trzeba brać Ukraińców bo jeszcze oni prawdy nie wiedzą, płacą od (usunięte przez administratora)frachtu i nie wiesz kiedy wrócisz praca wszystko z łapanie omijać jak najdalej

znajomy

Framar jak najbardziej polecam. Ponad 25 lat historii i jaki efekt az milo sie patrzy...

Pezet

Właśnie teraz łatwo o dobre stawki kto chce to daje a kto nie chce to nie daje i tyle na ten temat zależy jak się firma rozlicza z kierowca to tez druga sprawa.

Adam Machura

Pracowałem jakiś czas w biurze tej firmy i moja ocena jest pozytywna. Robota była co prawda bardzo wymagająca i stresująca dlatego też zrezygnowałem, ale jeżeli ktoś lubi taki "młyn" i nie przeszkadza mu praca na wysokich obrotach to na pewno będzie zadowolony bo wypłata adekwatna do stresu. A co do właściciela firmy, Pana Franciszka Jagusiaka to uważam, że jest to bardzo sympatyczna, wyrozumiała i uczciwa osoba.

RYSIEK

4000.tyś to po kraju jak się jeżdzi to się zarabia a nie za granice,ale to że wypłaty są na czas zawsze to prawda.

RYSIEK

Kuba

Musze Cie zmartwić ale nie trafiłeś :( Jestem kierowcą w tej firmie. Dziwne, że wszyscy zachwalają a narzekanie dopiero sie włącza jak sie juz tu nie pracuje. Jakoś trudno powiedzieć prosto w oczy co się nie podoba, najłatwiej jest bluźnić na kogoś w internecie ale to już świadczy o osobach piszących te brednie. Jak by było tak źle to by nikt tu nie pracował a jednak chłopaki śmigają. Każdy wie jak wygląda praca kierowcy i wie z czym może wiązać sie transport międzynarodowy. Najlepiej marudzić że zawsze jest źle bo pracować sie nie chce. I troche szacunku bo kubus możesz sobie mówić do Twojego dziecka.

Franklin
@Kuba

Wszyscy zachwalaja to napisz jacy to kierowcy ktorzy tu pracuja i zachwalaja ta firme wystarcza imiona macie 30 samochodow to wypisz przynajmniej 15 imion ktorzy mowia ze chwala sobie ta firme jak jestes kierowca w tej firmie to podejdz do kazdego i powiedz ze ty tak jezdzisz i jestes co weekend w domi i masz przejzystosc z kasa i piszesz o tym na forum ze tak jest to zobaczymy ktory z chlopkow sie wkurzy i za te klamstwa ci cos zrobi(usunięte przez administratora)

Kuba

Witam, niewierze w to co tu czytam !! Nigdy jeszcze nie trafiłem na tak dobrą firmę. Nie ma takiego czegoś, że nie wiesz jak długo zostaniesz w trasie. Weekendy spędzasz w domu. Wiadomo że czasem może sie zdarzyć, że zostania sie na weekend w trasie ale raz na kilka wyjazdów to chyba nic takiego. Nie mogę doczepić sie do wypłat bo nie ma do czego. Kasa jest ustalona i tyle sie dostaje. To że szukają nowych kierowców to nie zawsze znaczy, że firma jest dupiata, w tym wypadku jest zmieniany cały tabor i powiększana flota i aktualnie są potrzebni kierowcy. Najwięcej mają do gadania Ci co odeszli i trafili źle i teraz żal (usunięte przez administratora) ciska i najłatwiej kogoś oczerniać przez internet i anonimowo. Niestety nic się na nich nie poradzi. Najprościej jest zadzwonić, spotkać się, porozmawiać, zawsze można spytać kierowców aktualnych a nie tych co zostali wyrzuceni z pracy za to co przeskrobali. Firmę FRAMAR polecam, zachęcam do składania CV, jak już mówiłem tabor jest nowy a weekendy spędzasz w domu. Pozdrawiam wszystkich.

kieruś

A mi się bardzo podoba Pan Jarek jego styl bycia, spokój ,opanowanie, pełna kultura w zachowaniu . mój idol ,Ja też chcę taki być .

mlodziak

w styczniu maja odebrać nowe auta to będą zatrudniać nowych kierowców. dzwon tam do nich. szczęśliwego nowego roku!

Zostaw merytoryczną opinię o P.F.H.U. "Framar" - Kalety

• Jak się pracuje w P.F.H.U. "Framar"?

Zobacz opinie na temat firmy P.F.H.U. "Framar" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.F.H.U. "Framar"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.F.H.U. "Framar"
2.4/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Karola Miarki 32
    42-660 Kalety