Weltbild

Opinie o Weltbild

nn
użytkownik zarejestrowany

@jacek zgodze się z Toba, że jest to spora grupa docelowa - to fakt. Nie szukaja bo mojże mają komplet

toja
użytkownik zarejestrowany

widzę że pytań sporo ale odpowiedzi na nie mało, a szkoda... nie rizumiem też za bardzo dlaczego nikt nie udziala odpowiedzi i w tym wątku ale w innych też.. może tym razem się uda? wiecie cos o pracy w Weltbildzie? jaka kasa? jakie mają wymagania względem pracowników i wszelkie inne przydatne informacje

ornop
użytkownik zarejestrowany

a jaka w tej firmie jest beznadzieja czy ktoś szerzej może sie wypowiedziec bo tez nie wiadomo jak jest naprawdę może juz nastąpiła poprawa i warto aplikować do nich dokumenty ... na jakiej podstawie wypłacają może premie czy jednak nie mozna liczyć na tego typu przywileje z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi

monika pika
użytkownik zarejestrowany

to rzeczywiście jakaś taka wielka transformacja ta przemiana o której piszecie? interesuje mnie jako przyszłego potencjalnego pracownika jaki wpływ ta transpormacja miała na sytuację osób pracujących w firmie. czy jest jakaś poprawa warunków pracy albo chociażby wynagrodzenia w związku z tym? pozdrówka

przemiana
użytkownik zarejestrowany

ejj czytałem ze ten caly weltbild zmienil sie w nowa firme w polsce. Ravelo czy jakos tak. wiem ze za granica to nadal jest weltbild ale w polsce to sien ie przyjelo. wiecie moze jak to teraz wyglada z praca w tym miejscu ? szczerze to interesuje mnie to istotnie bo zawsze chcialem pracowac w tego rodzaju firmie... merlin tez moze byc

Franz
użytkownik zarejestrowany

Czy firma istnieje czy została już zlikwidowana? Niejednokrotnie korzystałem z ich usług i nie miałem zastrzeżeń, chociaż nigdy nie interesowałem się jak to wygląda z punktu widzenia pracownika.

marcin
użytkownik zarejestrowany

Może ktos to potwierdzić i napisac, czy w ogóle warto ubiegać się o pracę w Weltbild, czy raczej szukac czegoś innego? Pozdrawiam.

szulik
użytkownik zarejestrowany

ktoś wyżej pisał, że przyjmowali do Weltbildu normalnie na umowę o pracę, także nie trzeba było załatwiać tej działalności

zawiedziona

A gdzie tam lepiej... Dalej beznadzieja i brak widoków na to żeby była jakaś poprawa :(

klientka

Podobnież księgarnie ktoś kupił, ale nazwa jest wciąż ta sama. Jednak w Poznaniu od kiedy nie ma kierowniczki z lokami coś się popsuło, chłopcy cały czas czytają, atmosfera nie ta sama i zaglądać też już się tam nie chce.

miniorisWaWa

Ewka- oczywiście, że nie będziesz pracowała w Weltbildzie bo firma jest w stanie likwidacji.

lkj

Firma jest likwidowana.

mat

E tam, sluchaj nie wiem gdzie chcialas pracowac, ja pracuje w biurze w warszawie. Znaczy pracowalem i ludzie sa spoko i z weltbildu i ze swiataksiazki... z tego co wiem w innych firmach wcale nie jest lepiej :) Poprostu trzeb sie dostosowac

xx

takie czasy, kryzys gospodarczy dotyka każdego ...

Czuły Ryś

Jak to na skraju bankructwa, nieeee, nie weltbild toz to cu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a firma dziś słyszeliśmy ze zwolniono od groma ludzi co sie stało? kupili ŚK, stracili szanse rozwoju, i do tego ida na dno, bo są dnem

tokarz

Nawet życzeń nie będzie, firma na skraju bankructwa, zwolnienia, nieudolne rządy!

stica

A w tym roku co dostaniemy na Święta? Życzenia? Żal i porażka. Zero motywacji!!!! w szczególności w tym ciężkim okresie pod względem wzmożonej pracy fizycznej..... Prezes niech pomyśli nad motytwacją bo kiepsko to widzę....

byly pracownik

szkoda, ze kasuje się opinie rzeczowe i na temat

Peli

Atmosfera w pracy jest fajna, dopóki nie przyjedzie regionalna, która psuje cały klimat. Regionalnbi w tej firmie nie mają podstaw do zajmowania tej funkcji. Nie potrafią pracować z ludźmi, zero motywacji, same wymagania, a czasem wystarczyłoby pochwalić od razu lepiej by się pracowało. Ale jaka firma taki Kierownik !!!

szukająca

Mam pytanie do osób, które się wypowiedziały na temat centrali. Czy pracujecie tam nadal? No i w jakich działach?

Warszawiak

czy wspomniana kilkukrotnie osoba jest szefową też w Centrali wszystkich pracowników?

Warszawiak

Hej, czy ktoś wie, jak jest w Centrali tej firmy_

bezrobotny

Puknijcie się w wasze zmęczone życiem główki- praca to nie wczasy, skończyło się bujanie po firmie bez celu-trzeba wziąć się do roboty i co drugiego boli i gorzkie żale wylewa , a rynek pracy tylko na Was czeka z super ofertą !!! Powodzenia w realizacji marzeń

Klara

Krótki opis pracy w weltbildzie: praca fizyczna (pakowanie, rozpakowywanie towaru, mycie podłogi i inne prace porządkowe) połączona z akwizycją (bo jak inaczej nazwać naskakiwanie klientom i oferowanie im rozmaitych produktów, różnica tylko taka, że klient sam przychodzi do sklepu, a nie my do niego, choć i na to pewnie niedługo wpadnie kierownictwo). A wszystko to za nieco ponad minimalną stawkę.

:))

SK został połączony z KDC i istnieje teraz jako WELTBILD... i fakt faktem warunki pracy w Weltbildzie są naprawdę tragiczne!!! dlatego bardzo duża liczba osób pracujących w biurze jak i w księgarniach zwyczajnie w świecie odchodzi do innych firm... niestety...

maleństwo

oj można, idź do księgarni od początku WB i do takiej po przejęciu, zobaczysz różnicę. :-)

:P

Ciekawe kto dodał ostatni post. Raczej nie zwykły pracownik. A tak poza tym to nie można zostać przeniesionym ponieważ ŚK już nie istnieje.

maleństwo

a ja zostałam przeniesiona z księgarni ŚK do księgarni WB, i bardzo się z tego cieszę! Ci ludzie są fantastyczni i mam nadzieję, że już tu zostanę. Polecam!

Nie polecam tej pracy! Wszyscy chcą się zwolnić.

Zostaw opinię o Weltbild - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weltbild