Studio System Sp. z o.o

Szczecin

Opinie o Studio System Sp. z o.o

NIna

Co słychać , czy firma dalej funkcjonuje?

erfg

@smaczek moze nie tyle co atmosfera chociaz to w jakims stopniu tez..jednak to kwestia stabilnego zatrudnienia

Do fff

Nie szukana pracownikow bo nie zatrudniaja... Sa to zwykle podwykonawcy, firmy niezalezne, ktore sa przez studio robione w konia (konkretne przypadki) Ogolnie niepowazni ludzie i wciskacze kitu :/ jesli wspolpraca to platnosc przy odbiorze, a nie z gory. Kretacze sa niezli.

Kolejny

Widzę, że opinie się niestety sprawdzają... Firma bardzo nieprofesjonalna - długie czasy oczekiwania i w dodatku przyjechał uszkodzony produkt - oczywiście podobno nie z ich winy. Całość się przedłużyła znowu o miesiąc... Nie polecam

Do Tomek

Tak, ale w przypadku System Studio wszelkie reklamacje trwają wieki. Nie neguje tu niemieckich mebli, ale firmy, która jest jedynie reselerem... a z nimi to naprawdę droga przez męke. Zresztą, uważajcie na właścicielkę... Jak niemieckie meble, to na pewno nie z system studio...

Do Kot

Zgodzę się - najpierw pieniądze, a potem Klienta olewają. Naturalnie, że wyciągają ręce po pieniądze, które im się należą. Jednak sposób w jaki prowadzą interes jest zatrważający. Klient praktycznie zostaje sam. Firma oferuje niemieckie meble, które ściąga od producenta... Sam projekt z nimi to przejście przez mękę, bo niestety potrafią tylko działać w swoim programie... to tak jak w IKEA - tyle, że nie trzeba samemu klikać. Za takie pieniądze można się spodziewać lepszej obsługi. Nie polecam i ostrzegam przed problemami z nimi.

KOLEJNY NABRANY KLIENT

TAK, tak najpierw pieniądze, a potem jak się uda. Szukajcie innej firmy bo ta na uwagę nie zasługuje.

Klient

Zgadzam się z przedmówcą. Ogólnie Klient jest ignorowany, a wyciągane są jedynie ręce po pieniądze. Jest to firma sprzedająca mebelki, nic poza tym. Również nie polecam i ostrzegam, bo można się mocno przejechać.

nick

niech nikt nic tam nie kupuje i nie współpracuje !!! fatalna ignorancja klienta i amatorszczyzna na każdym kroku: NIE POLECAM, N-I-K-O-M-U

Zostaw opinię o Studio System Sp. z o.o - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio System Sp. z o.o