Panasia polska sp zoo

Opinie o Panasia polska sp zoo

ara

a ja jednak wierze w uczciwość firmy, jej wiedeńskie korzenie budzą zufanie i licze też na wysokie zarobki

Odradzam

to prawda sa z nimi problemy nicczaego ni można być pewnym raz towar rezrwuje a potem okazuje się że dali komuś innemu i nastepny będzie za miesiąc lub nie wiadomo kiedy BAŁAGAN !!! brak metek w języku polskim dostałem 1000 pln kary od sanepidu i ni idzi się z nimi dogadać mówią jedna robią inne myślą co innego !!!

NIE Polecam Nie maja pojecia o biznesie ciagle wymieniaja ludzi spoźniaja sie z wypłatą nalezności !!! żeźbienie w gównie firmą kręci prezio z wiednia wymieniając ludzi non stop i zmieniajac decyzje co miesiąc CHAOS !!! raczej powinni sadzić ryż niż zajmowac sie biznesem !

Zostaw opinię o Panasia polska sp zoo - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panasia polska sp zoo