Sklep Ryłko

Opinie o Sklep Ryłko

Żenada

Dlaczego usuwacie komentarze ktore sa negatywne? Prawda w oczy kole? Nie rozumiem tutaj zachowania administratora, płacą wam? Jest wolnośc slowa a po to jest ta strona zeby dac ocene pracy.. nie pracowaliscie u tego pracodawcy wiec dlaczego kasujecie nasze komentarze? Na forum wypowiada sie mnostwo ludzi z różnych miejsc pracy z rylko i naprawde maja do tego prawo. Powinniście wspomoc w tym zeby przestrzec przez tym pracodawca a nie jeszcze tuszowac dla niego niewygodne opinie.. praca jest mega slaba, atmosfera w zespole chora na maxa, wyscigi szczurow, ledwo wejdzie klient i kazdy sie na niego rzuca, ludzie przejrzyjcie na oczy.. zadnej możliwości rozwoju i pracownicy ciagle są podgladani na kamerze i musza tłumaczyć sie z tego czemu tak krótko stali i rozmawiali z klientem, wedlug Was to normalne?!

Bożena
@Żenada

A propo komentarzy. Kiedyś z ciekawości patrzyłam regulamin GoWorka. I jest tam zapis, że mogą usuwać komentarze, które są z nim niezgodne. Chodzi o bluźnierstwa etc. Nie hejtujmy, a będziemy mogli normalnie czytać wszystkie komentarze.

Gość Nowy wpis
@Żenada

Oczywiście że płacą...firma GoWork nakręca takie sytuacje a potem dzwoni do danej firmy i proponuje za odpowiednią kasę " moderację", Zapłacisz...co każesz to usuną... klient nasz pan...:(

Klient Nowy wpis

Niestety nie polecam tego sklepu. Jakiś czas temu zalazłam na chwilę, aby się rozejrzeć. Pracownice sklepu miały chyba kontrolę regionalnej kierowniczki, która w mało kulturalny sposób rozmawiała z podwładnymi. Odpowiadała sarkastycznie na pytania, groziła karą gdy było coś źle zrobione. I to przy klientach! Zachowanie skandaliczne. Widać, ze panuje tam napięta atmosfera. A Pani kierowniczka regionalna, śmiało można powiedzieć, że stosuje przemoc psychiczną.

Edyta Nowy wpis
@Klient

Widząc to nie pomyślałaś może, żeby gdzieś to zgłosić? Nie tylko jako komentarz tutaj, ale ogólnie być może te dziewczyny potrzebują pomocy, może mają taką sytuację, że nigdzie indziej nie uda im się znaleźć pracy i muszą tam zostać? Jak można im pomóc?

Stella Nowy wpis

Może ktoś wybrał sobie nieodpowiednią pracę, handel nie jest dla wszystkich bo firma jest ok!!!

Pati

@Elżbieta Nikt na siłę nie trzyma w firmie. Sądzę, że daleko trzeba będzie szukać lepszego pracodawcy!

Sprzedawca

jednym słowem porażka

to ja zadawalam pytania i otrzymywalam totalnie nieprawdziwe odpowiedzi tj. w praktyce okazywalo się inaczej niż przedstawione przez ''panią kierownik''

Elżbieta

Bony na święta smieszne, bo ledwo 100 zlotych oczywiscie do wykorzystania w sklepie rylko i od konkretnej kwoty na jedna rzecz.. nigdy sie nie spotkalam z czyms takim.. ponad to praca stresujaca, ciagle ktos podglada na kamerach i opeirdziela za to ze za krotko sie stalo przy kliencie albo sie nie poszedlo.. cisnienie jest ogromne na sprzedaz, klient kupuje buty musisz mu wcisnac akcesoria i torebkę jak nie zaproponujesz to opierdziel, dodatko dostaniesz buty firmowe ale jak sie zwolnisz to oczywiscie musisz za nie zaplacic, zalosne i strasznie skąpa firma

Elżbieta

Pracowałam w galerii wileńskiej w Ryłko, nie polecam nikomu, ciągłe ciśnienie na sprzedaż butów, torebek, akcesoriów, wciskanie klientom na siłę i zachwalanie, niestety chora atmosfera i ciągły wyścig szczurów. Wszyscy obgaduja tylko kierownictwo i nie da się tam normalnie pracowac. Ledwo klient wejdzie do sklepu i juz jest wyścig kto pierwszy podejdzie i go nagada. Często cele były zbyt duże, a jak komuś szło naprawde dobrze to wysylali go na magazyn a tam zawsze bylo cos do zrobienia.. ogolnie najnizsza krajowa i premia od sprzedaży tez marna i indywidualna co powoduje wyścig i chora rywalizacje między pracownikami. Nowy pracownik zawsze byl od najgorszej roboty i wszyscy sie nim wyslugiwali.. nie polecam bo szkoda nerwów

Tamara

@Aga Takie uwagi dla firmy lepiej kierować na właściwy adres gdyż to jest forum pracownicze!

Aga

Podejście firmy do klienta odnośnie reklamacji DRAMAT PRZEZ DUŻE D.

Wojciech

Czy Sklep Ryłko prowadzi nowe rekrutacje w Warszawie? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są oferowane nowemu pracownikowi? Czy oprócz wynagrodzenia można liczyć na dodatkowe profity? Jaka atmosfera panuje między pracownikami? Każda merytoryczna wypowiedź pomoże osobom poszukującym pracy w Warszawie.

OŚWIADCZENIE 2/2

W jednym ze swoich orzeczeń Sąd Najwyższy (III CK 622/04) wskazał, „Należy zgodzić się z poglądem, że dobre imię osoby prawnej naruszają wypowiedzi, które obiektywnie oceniając, przypisują osobie prawnej niewłaściwe postępowanie mogące spowodować utratę do niej zaufania potrzebnego do prawidłowego jej funkcjonowania w zakresie swych zadań. Nie powinno zarazem budzić wątpliwości, że wypowiedzi zarzucające kreatywną księgowość, sztuczne podnoszenie wyniku i niejasne operacje księgowe stanowią tak rozumiane naruszenie dobrego imienia osoby prawnej”. Warto jeszcze zwrócić uwagę na przepisy unijnymi. Trybunał Sprawiedliwości uznał, że prawo unijne nie sprzeciwia się przepisom prawa krajowego, które dopuszczają ujawnienie danych osobowych abonenta lub użytkownika Internetu na potrzeby postępowania cywilnego. Szczególnie warto zwracać uwagę na orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, w jednym ze swoich orzeczeń Trybunał wyraźnie stwierdził, że wolność słowa i poufność komunikacji są istotnymi wartościami i użytkownicy Internetu (...) w określonych sytuacjach, takich jak zapobieganie przestępstwom czy ochrona praw i wolności innych osób, może być ograniczana (wyrok ETPCz z 2 grudnia 2008 r., w sprawie K.U. przeciwko Finlandii, skarga nr 2872/02). W tej sprawie Finlandia w ocenie Trybunału naruszała prawa jednostki, ponieważ nie umożliwiała w chwili naruszenia uzyskania danych osobowych sprawcy przestępstwa w Internecie. W jednym z orzeczeń Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie wskazano, że powód (a także pokrzywdzony) mogą uzyskać bezpośrednio od administratora serwisu dane osobowe osoby korzystającej z forum. Na mocy ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, usługodawca ma obowiązek udzielić informacji organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Do takich informacji należą m.in. dane służące do weryfikacji podpisu elektronicznego usługobiorcy (w tym adres IP). W świetle tych przepisów, anonimowy użytkownik przestaje być bezkarny. Przechodząc do zamieszczanych na tym portalu nieprawdziwych, oszczerczych informacji przez jedną osobę posługująca się różnymi nickami, to w przypadku dokonywania dalszych bezprawnych działań w tym przedmiocie zostaną podjęte odpowiednie środki prawne, w tym złożenie skargi do organów ścigania, w celu ochrony dóbr prawnie chronionych, w szczególności dobrego imienia osoby fizycznej, a także przedsiębiorstwa; czy złożenie aktu oskarżenia prywatnego.

Swistak
@OŚWIADCZENIE 2/2

A świstak siedzi i zawija sreberka, co za bełkot, niby kogoś tym nastraszysz?

Zainteresowana

Czy sklep prowadzi swoją działalność?Nikt nie pisze??

kinia

Od dawna nie pojawiały se tu żadne nowe informacje oraz ogłoszenia dotyczace pracy w tym sklepie obuwniczym, czyżby oraniczali swoją działaność? Nie suzkają nikog?

ooo
@kinia

Szukaj ogloszen na olx lub gumtree

ooo
@kinia

Szukaj ogloszen na olx lub gumtree

Oświadczenie

Oświadczenie w związku z nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi jednego z kierowników, niniejszym działając w jego imieniu pragnę wskazać co następuje: Na wstępie oświadczam, że informacje zamieszczone na tym portalu są nieprawdziwe, oszczercze, a także nie znajdują pokrycia w stanie faktycznym, a osoba, która podaje te informacje – pod różnymi nickami – nie ma żadnych dowód na ich potwierdzenie, albowiem takie dowody nie istnieją. Osoba ta nie ma żadnej wiedzy w zakresie prowadzonej działalności przez DCH, a także rozliczeń ze sklepem jako zleceniodawca czy współpracownikami. Ponadto osoba podająca w/w nieprawdziwe informacje zajmowała się sprzedażą przez bardzo krótki okres. Obraźliwe wpisy na forum internetowym, komentarze zamieszczane pod artykułami a także publikacje w sieci, nawet te zamieszczane anonimowo, mogą mieć znamiona przestępstw zniesławienia i znieważenia. W Internecie ludzie sądzą, że są anonimowi, przez co czują się zupełnie bezkarni w krytykowaniu, obrażaniu czy zniesławieniu innych. Warto jednak wiedzieć, że ta bezkarność jest tylko pozorna, a za zniesławienie również w Internecie grozi sprawcy czynu przestępczego nawet kara pozbawienia wolności. Przechodząc na prawo KARNE, to zgodnie z art. 212 § 1 k.k., Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Natomiast w § 2 tego artykułu wskazano, Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Zwrócić uwagę należy, że surowszej karalności podlega sprawca pomówienia, który posłużył się do upowszechnienia nieprawdziwych zarzutów środkami masowego komunikowania. Chodzi tu o wszelkie środki publicznego przekazywania informacji, takie jak prasa, telewizja czy Internet. Zgodnie z postanowieniem Sądu Najwyższego, I KZP 7/10, chwilą popełnienia przestępstwa określonego w art. 212 § 2 k.k., polegającego na umieszczeniu w sieci Internetu treści o charakterze zniesławiającym, jest chwila dokonania danego wpisu, a nie jego usunięcia. W razie skazania za przestępstwo pomówienia Sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 000 złotych. Pokrzywdzony może również wnioskować o podanie wyroku do publicznej wiadomości. Sąd określa wówczas sposób i miejsce publikacji, na koszt sprawcy przestępstwa. Ponadto w przypadku osoby fizycznej, możemy mieć do czynienia również z art. 216 § 2 k.k. Zniesławienie i znieważenie, do którego dochodzi za pomocą środków masowego przekazu (także za pomocą Internetu) jest typem kwalifikowanym. Przechodząc do odpowiedzialności CYWILNEJ, to w art. 24 § 1 k.c. wskazano, Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny. Natomiast w § 2 wskazano, Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych. Roszczenia te mogą mieć charakter roszczeń represyjnych lub prewencyjnych. W szczególności w grę wchodzą następujące roszczenia: a) roszczenie o zaniechanie działań (zachowań) naruszających określone dobro osobiste, b) roszczenie o dokonanie czynności potrzebnych do usunięcia stanu spowodowanego naruszeniem dobra osobistego (sankcja o charakterze restytucyjnym), c) powództwo o ustalenie stosunku prawnego lub prawa (art. 189 k.p.c. lub przepis szczególny przewidujący powództwo o ustalenie), d) roszczenie o dokonanie czynności mających zabezpieczyć uprawnionego przed grożącym naruszeniem określonego dobra osobistego, e) roszczenie o usunięcie dokonanego naruszenia dobra osobistego i jego skutków. W jednym ze swoich orzeczeń Sąd Najwyższy (III CK 622/04) wskazał, „Należy zgodzić się z poglądem, że dobre imię osoby prawnej naruszają wypowiedzi, które obiektywnie oceniając, przypisują osobie prawnej niewłaściwe postępowanie mogące spowodować utratę do niej zaufania potrzebnego do prawidłowego jej funkcjonowania w zakresie swych zad

?!@

Przez przypadtek tu trafiłem szukająć czegoś o Ryłko. Najciekawszym jest fakt, że opinie na tym portalu moga być w 90 % negatywne, bo osoby niezadowolone raczej nie zaglądają tutaj. Nawet jakby każdy zarabiał po 10 000 zł to zawsze znajdzie się grupa niezadowolonych. W sprzedaży wynagrodzenie uzależnione jest od wyników czy jak się sprzedaje produkty bankoweczy, obuwię, czy co innego. Obecnie należy wyrobić target i ponadto otrzymuje się (bądz za) dodatkowe wynagrodzenie. Sprzedaż w sklepie - objętnie czego - ma ten plus a dla innych minus że jest sprtzedażą B2B. A przecież sprzedaż na rynku B2B jest dziś coraz bardziej wymagająca. Proponując swoje produkty innym musimy się liczyć z bardzo dużą konkurencją, coraz większymi wymaganiami dostarczanej usługi i często długim procesem sprzedażowym. Jest to jednocześnie ten obszar, w którym bezpośrednie relacje są często ważniejsze niż prowadzone działania marketingowe. W związku z czym NIE KAŻDY SIĘ DO TEGO NADAJE - dlatego niezadowolone osoby - słusznie a może i nie słusznie ; nie mi oceniać - starają się przerzuć cieżar swojej BEZRADNOŚCI na pracodawcę. Ja swoim klientom zawsze powtarzam, że poza zaangazowaniem pracodawcy i całego sztabu zarządzającego potrzebna jest także... chęć i zaangażowanie sprzedawcy i jego SAMODOSKONALENIE. Ile osób - najlepiej odpowiedzieć sobie samemu/samej - które WYPISUJĄ TUTAJ i są tak niezadowolone z - nie konkretnie z tego kontretnego sklepu - z pracodawcy SAME W DOMU - edukowały się , aby poprawić swoją PRACĘ?? Myślę, że nie wiele. Dużo zalezy od kadry , ale osobą która ma wyrobić określoną sprzedaż jest... właśnie sprzedawca. jeżeli ktoś w sprzedaży nie jest w stanie wyrobić PREMII to najlepiej niech idze na urzędnika - tam ma 8-16 i stałą pensję. DLA OSÓB KTÓRE CHCĄ ZAROBIĆ - ale same muszą dać od siebie wiele - ZAJMUJĄ SIĘ TAK JAK JA PR I MM.

jadzia

Pracowałam w C.H warszawa wilenska... zmarnowane kilka miesiecy mojego zycia placa 1300 zl na reke premii brak, co wiecej przez caly dzien patrzysz sie w sciane bo tam nic sie nie dzieje. Tak niekompetentej osoby jak kierowniczka nie widzialam nigdy. Spine łapie jak jest KRS...DCH jest tam nadal kierowniczka? jesli tak to wspolczuje czepia sie o wszystko sama nie robiac nic.. mowi ze ludziom smierdza stopy jest opryskliwa, nie posiada zadnego wyksztalcenia nigdy nie zycze sobie wiecej takich kierownikow. Dostaje pieniadze od firmy na produkty chemiczne ciekawe ile na nie wydaje? TA OSOBA SIE NIE NADAJE. KRS powinna o tym wiedziec jako odpowiednia osoba na stanowisku!

praca nie najgorsza, płaca jak się postarać też niezła .Niestety największą zmorą jest pani KIEROWNICZKA regionalna , która zamiast pomagać to gnębi i ośmiesz pracowników. Obiecuje złote góry chwali ale jak coś jest nie po jej myśli to już nie jesteś takim wspaniałm pracownikiem . Absolutnie nie polecam pracy w obrębie warszawskim

ello1

może pora się wziąć za slabego kierownika a nie ciągle są zmieniani pracownicy bo z taką osobą nie idzie pracować? która nie robi wyników, źle prowadzi sklep, nie wie w ogole co i z czym? dlaczego gdy regionalna jest to kierowniczka ze stresu to aż gotowa jest na rzęsach stać i biega wszystko sprawnie robi? dlaczego tylko wtedy? a do pracowników to o byle rzecz się czepia.. i co jest ogromnym jeszcze MINUSEM w tej pracy to to, że kierowniczka dostaje od firmy pieniądze i przyznaje z tej puli pracownikom. a czy wiedzą osoby z firmy, jak to cwanie odbiera/ucina pracownikom pieniadze? jak zastepcom nie placi dodatkowej kasy, która się im NALEZY! i komu to zostaje?.. brak slow. dalekiej przyszlosci jej nie widzę z takim podejsciem i zarządzaniem (bez jakichkolwiek podstaw) a no tak.. wkoncu kierownik nie musi nawet niec matury w rylko :)))) a co juz mowic o jakichkolwiek studiach.

mm_01

lepiej spojrzcie na kierownika na wilenskiej w Warszawie. dalekiej przyszlosci jej nie widzę, zbyt slaby kierownik a wrecz fatalny, wyniki sa tylko jak regionalna jest na sklepie. a podstawa w takiej pracy to solidny kierownik, czyż nie? skoro tacy ludzie są kierownikami to powodzenia calej firmie. i ciekawe czy wyżsi kierownicy wiedzą jak ''ci'' kierownicy rozdzielają pieniadze, ile ucinają, zastępcom nie płacą dodatkowej kasy a powinni. plus kupowanie chemi za grosze przy dostawaniu sporej na to kasy.. dlatego stanowcze NIE dla pracy tam, bądź poprostu ja trafilam najgorzej jak się dalo - do niekompetentnych osob :)

mm_01

pppp

"ex pracownica". Jeśli jesteś słabym pracownikiem to i słabą kasę masz. Kierownicy mają też pewne standardy narzucone z góry i to nie jest ich wina co do zatrudniania pracownika. Ja na swoją a kierowniczkę nie narzekam. Miałam okazję pracować w innych sklepach Ryłko i nie narzekam. Polecam pracę w RYŁKO.

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep Ryłko - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sklep Ryłko?

Kandydaci do pracy w Sklep Ryłko napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sklep Ryłko