Export-Import Leszek Wolniewicz

Rybnik

Opinie o Export-Import Leszek Wolniewicz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy w Export-Import Leszek Wolniewicz jest podobnie? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat! Może to być cenna wskazówka dla osób rozważających pracę w tej firmie.

Marcinek

Jak niby zostales oszukany??

Krölik

Ile mozna zarobic??

pannafikcyjna

Firma tragiczna, zwalnianie osób bez powodu jest na porządku dziennym, brak umowy o pracę. Szef jest impulsywny co przekłada się na pracowników. Chcesz mieć normalną pracę na dobrych warunkach? Napewno nie tutaj!

Oszukany

Odradzam po stokroć ! Oszukują

Zostaw opinię o Export-Import Leszek Wolniewicz - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Export-Import Leszek Wolniewicz