Opinie o Ofix.pl w Poznań

Ofix.pl to pierwszy taki sklep internetowy, który łączy najlepszą ofertę materiałów biurowych z usłu

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ofix.pl w Poznań

Rotek

Pewnie wszystko zależy od natłoku ogłoszeń albo obecnego zapotrzebowania na pracowników. Nie wiadomo jak jest teraz.

Oswald

A nie wiecie ile średnio się czeka od nich na jakiś kontakt, bo CV złożone a w słuchawce cisza. Także nie wiem

jaro

to jak tam z ta robota w zlotnikach na magazynie warto czy nie?

Hit

To, że ktoś nie potrafi się wypowiadać nie musi od razu świadczyć o tym, że nie mówi prawdy. Branża telefoniczna jest naprawdę ciężkim kawałkiem chleba i trzeba mieć duże umiejętności, żeby coś osiągnąć.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ks. Iktorn

(usunięte przez administratora). co innego mówiom przed zatrudnieniem co innego dajom potem. Żeby sprzedać produkty orange trzeba być mistrzem bo już nitk niechce w orange podpisywać umowy. (usunięte przez administratora)

aga

Jak ja przyszłam na rekruatcje to nam pierwszego dnia powiedzieli, jak będzie wyglądać rekrutacja, czyli 3 dni szkolenia/ sprawdzania kompetencji i mówili, że to nie jest płatne tylko rekrutacja. Cel pracy też podali, ale akurat to nie bylo dla mnie.

maj

kolo - 2013-06-19 08:11:53 szkolenie było dwa dni. najpierw na okres próbny zaproponowali mi umowę zlecenie a jak się sprawdzę to umowę o pracę. prowizja zależna od wysokości sprzedażySZKOLENIE TRZY DNI I OBIETNICA ZATRUDNIENIA I NICI Z TEGO! STRACONE I NIE ZAPŁACONE 3 DNI!!!NIE POLECAM ! Z kilkunastu osób którym obiecują pracę zostają tylko 2 osoby a pozostałym dopiero po 3 dniach mówią że się nie nadają

jammie

"prosiaczek" ma rację,ale można jeszcze spróbować oprócz orange w sprzedaży artykułów biurowych bo też mają taką opcję i zarobki w miarę spoko proponują jak ktoś ma smykałkę do sprzedaży..

prosiaczek

niedawno odszedłem z firmy. ogólnie arunki jak wspomniano mala stawka tyle dobrego ze jak masz talent do sprzedaży telefonicznej to mozna wyciagnac drugie tyle co podstawa. umowa o prace owszem, ale pod warunkiem ze zdobedziesz w miesiacu okreslona liczbę punktów (zalezy od abonamentu jaki sprzedaz np. umowa za 50zl przez 24mce to 0.25 pkta. mozna sobie wyobrazic ile trzeba tych umow narobic. A to swoja drogą bo jezeli zrobisz i wyslesz to nie kazdy z klientow podpisuje wiec 1/3 wraca do ciebie niezawarta. no i brak plynnosci przeplywu informacji co do oferty i realizacji zamowien. pozytyw na pewno za godziny pracy pn-pt 8h, wolne swieta i dłuższe przerwy. jak siedzisz i robisz co trzeba nie obijasz sie i starasz to da sie przezyc. ludzie ok, ale bardzo duza rotacja pracownikow.

kolo

boo

Bylem na rekrutacji i generalnie duży plus za lokalizację - centrum miasta i blisko pestki. Kobitki rekrutujące też spoko.

unknown

Brałam udział w rekrutacji, ogólnie warunki porównywalne jak w każdym call center. Ludzie na spotkaniu bardzo spoko, zobaczymy co będzie dalej.

Czy ktoś może udzieć mi informacji na temat stanowiska manager sprzedaży? Może ktoś pracował lub pracuje na tym stanowisku i podzieli się opinią. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Będę bardzo wdzięczny za szczerą odpowiedź.

kupiec

czesc, prosze o jakies inefomacje na temat firmy ofix?jaka jest atmosfera? jak pracuje dz. zakupow? dziekuje za pomoc

kulka

Witam, na wstępie jestem bardzo zdziwiona brakiem jakiej kolwiek opinii na temat tejże w firmy w sieci.... do rzeczy... pracowałam w firmie niedługo, ale na tyle wystarczająco, by z niej zrezygnować. Praca mało płatna, zatrudniają tylko przez agencję. Zarobki - 7,5 zł/h. Co prawda można być tam zatrudnionym na umowę o pracę - nie jest to jednak uzależnione od stażu pracy, tylko od efektów - od bogatego portfela klientów. Prowizja jest, ale praktycznie niezauważalna, można przekonać się na własnej skórze. Atmosfera jest mimo to bardzo fajna, dużo młodych ludzi, ale biorąc pod uwagę zarobki i kwestie 8 godzinnego spędzania czasu przy telefonie często zniechęca - widać to po rotacji ludzi w f-mie. Fajna praca dla studentów bez doświadczenia, gdzie chcą sobie "dorobić".

zuo

hahah, atmosfera... i wynagrodzenie "zawsze na czas" jakby to było czymś niezwykłym

...no ale przynajmniej atmosfera jest miła.....

A w zasadzie to czym się to call center zajmuje?, jakie produkty, projekty?

wypraszam sobie ;) Nie pracowałam i nie pracuję w tej firmie. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie konsultanta, ale się nie dostałam. Nie żałuję, ale również nie wyszydzam ;) Skąd w Was, moi drodzy, tyle podejrzliwości? ;)

Jack

Proszę o informację osoby które pracowały bądz pracują w firmie Ofix w Suchym Lesie pod Poznaniem. Staram się tam o pracę (coś już na temat tej firmy wiem, ale chciałbym dostać jeszcze dodatkowe informacje)

Zostaw merytoryczną opinię o Ofix.pl - Poznań

• Jak się pracuje w Ofix.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Ofix.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ofix.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ofix.pl?

Kandydaci do pracy w Ofix.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ofix.pl
2.1/5 Na podstawie 216 ocen.

Ofix.pl