Opinie o Ofix.pl w Poznań

Ofix.pl to pierwszy taki sklep internetowy, który łączy najlepszą ofertę materiałów biurowych z usłu

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ofix.pl w Poznań

Ann

Umowa o pracę to dzisiaj podstawa , tak samo jak multisporti ubezpieczenie grupowe . Wiec, nie wiem dlaczego osoby z firmy ofix, tak min. P. Gosia wypisują na tym forum , jak cudowna jest pracami ,co daje firma. Kobiet rusz głową, tu od razu czuć , że piszesz TY , lub ktoś z osób pracujących pragnący się podlizac. Ciekawi, mnie tylko, czy czytając komentarze na swojntemat latasz , jak w IC z oburzeniem po piętrze i zwymyslac, jakaś osobę , rabiac cyrk, wokół swojej osoby , chcąc być ofiarą ? Jak pracuje w O i miałam znajomych w IC dokładnie wiem, i widzę jaka jesteś osobą . I nie wzbudza zaufania , wręcz przeciwnie, z twojego łuku bije obłuda . TY MASZ gadka , fajnie opowiadasz osobie i swoich dokonaniach , ale wiedzy i umiejętności to już Ci brakuje , i to sporo.

Anal

Gosia ty umiesz pisać ??. Wiem,ze to ciężkie ,ale nim coś napisze pomyśl :)

Danka

A jak 'Trener", wspominala, już o swoich "sukcesach" w poprzedniej firmie, oraz "niesamowitych" umiejestnisciach szkoleniowo Hrowych?!

Ola
@Danka

Szkoleniowcem to jest do d..y. Słaba merytorycznie , a i z wiedzą z zakresu szkoleń nie najlepiej. Gadać to ona potrafi, ale nic poza tym Ciekawe, kiedy Prezesowi oczka się otworzą ?

koszty tniemy, koszty . każdy chce zarabiać a do pracy nikogo niet.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
ania

Milo wspominam pracę w ofix. W latach 2010-2012 extra ludzie i pieniądze, ponad 3 tys.netto. Super klimat, świetne szkolenia i fajny rynek. Ja przynajmniej miałam fajny rewir i oddanych starych klientów. Z każdą zmiana Dyrektor było gorzej.

handlowiec_1

jest ok, wszystko zalezy od nastawienia na cel, aby zarobic trzeba pracować:)) stara prawda

z przyszlości

hej, co Wy:) przecież każdy jest kowalem swojego losu. nikt nikogo do niczego nie zmusi. widocznie taki charakter pracy odpowiada tej osobie bo inaczej znalazłaby cos innego. nie warto patrzyć w przeszlość tylko w przyszłość. i więcej optymizmu

handlowiec
@z przyszlości

Tomaszek został akwizytorem telefonów to niech pracuje na obrót 350.000 zł cwaniaczek z kulka w nosie

Kiedyś tam pracowałem...

Tak jak ktoś już wspomniał najlepsi ludzie poodchodzili dawno temu, nieudacznik pseudo dyrektor wrócił z banicji...z czegos musi płacic ratę kredytu, a v-ce prezes dostał propozycję nie do odrzucenia. Został sprzedawcą telefonów komórkowych. Co bardziej kumaty zrozumie co jest tu napisane. Kiedyś rzeczywiście było fajnie, ale to jest już historią. Pozdrawiam Byłych Pracowników

rr

nie ma co tracic czasu. po max 2 miesiącach nie bedzie wam sie tam chciało pracowac z powodu kadry zarządzającej, której kompetencje, delikatnie mówiąc, niskie. poza tym nie szanuje sie tam nawet pracaowników, którze pracują ponad 4 miesiące i robią najlepsze wyniki. pozatym mósisz sprzedawac telefony, których nie ma albo sprzedawac te co sa ale te z kolei sa marnej jakości

lbx

hejj a co jest nie tak z pracodawcą? czy przyjmuje na korzystnych warunkach i wynagrodzenie też jest w miarę wysokie ? czy potrzebne są kompetencje do wykonywania zawodu w tej branży ? jak przebiega dzień w pracy w miłej atmosferze można otrzymać pomoc od współpracowników i przełozonych dziękuje za informację

wiem

jako autoryzowany partner Orange obecnie mają ogłoszenie na gumtree poszukują Telemarketerów Telesprzedawców - umowa o pracę 2600zł

ciekawski

Wiecie może czy ta firma zajmuje się nadal sprzedażą usług firmy Orange? Pozdrawiam

Handlowiec

Ja byłem na rozmowie rok temu w Ofix i rozmawiałem z wiceprezesem Tomaszem Sz.i warunki jakie stawia to 350 tyś obrotu na swoich klientach jak bym miał takich to nie pracowałbym dla nich za śmieszne pieniądze

smerf

nie powiem, też pracowałem na magazynie i pracy faktycznie trochę jest... ale to chyba norma, a co do ludzi, to nie powiem ja nie narzekałem, jak wszędzie są dobre i gorsze dni. popracuj w innych magazynach typu spożywka lub chłodnie to dopiero jest jazda

cos

ale lipa te wpisy, czzy to sa opinie O pracodawcy, czy pracodawcy? hehe

gargamel

Z firmą Orange Ofix współpracowałem kilka ładnych miesięcy. Szkolenie 2-3dni trochę nudne ale dzięki niemu zaczynamy dobierać ofertę klientowi. Liderzy grup jak i pracujący ludzie są naprawdę fajni. Tak wiem, może się to wydawać dziwne ale praca na serio jest fajna. Wiadomo są zastrzeżenia do pracy, ale one zawsze się pojawiają w każdej pracy. Każdy ma swój komputer, swoje stanowisko pracy które może "urządzić" pod siebie. Jeżeli potrzebujesz pomocy, masz jakieś pytanie, czegoś nie wiesz (np. jak wygląda oferta z danej konfiguracji) od razu liderzy, czy koledzy siedzący obok pomagają. Zastrzeżenia jakie mam to presja czasu - normy którą trzeba wyrobić, która jest wszędzie.

Były

Generalnie Ofix to już nie jest ta firma co kiedyś, dająca możliwości rozwoju, współtworzenia jej. Dzisiaj nie ma już tak kompetentnych osób, co najlepsi ludzie podchodzili.

nigdy więcej

Ja pracowałam w tej Firmie w BOK sama praca fajna , atmosfera dziwna, jak nie ma rządzącej AśK z kamienną twarzą która wywiera presję to super, jak była na urlopie to było miło i robota zrobiona jak wróciła to szok, nie wolno z nikim rozmawiać, jedzenie na szybko przy biurku, picie w trakcie pójścia do toalety i do roboty bo kat z ciągle tłustymi włosami stoi,wszyscy się tam jej boją, no i te branie po kolei każdą z osób na spytki i obgadywanie każdego po kolei szok, no i praca przez agencję pracy 9zł na godzine,

B
@nigdy więcej

Cześć. Potwierdzam 100 proc prawda w tym komentarzu. Idiot...a As.a z BOK bez żadnych kompetencji, odor z pyska jak od starego psiaka i jeszcze wielkie ambicje, nie poparte kompletnie niczym. Nie ma się co dziwić jak najlepszą kompetencją są rodzinne powiązania... Współpracownice bardzo pomocne, jakoś pomagały w tej gehennie. Jedzenie przy stole mówi samo za siebie o poziomie firmy. Jak w starym wojsku. Jak nie palisz to nie masz przerwy. Nie polecam pracodawcy. Takie doświadczenie jest potem jak kotwica ^^

marcin

To sie w końcu odezwali do was, czy nie? Bo też myslałem, czy nie aplikować do Ofix, ale może te ogłoszenia sa nieaktualne.

tupot

pewnie robią tak jak wszystkie inne firmy. Ogłoszenie ma swoją datę ważności i po jej upływie odzywają się do kandydatów

Zostaw merytoryczną opinię o Ofix.pl - Poznań

• Jak się pracuje w Ofix.pl?

Zobacz opinie na temat firmy Ofix.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ofix.pl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ofix.pl?

Kandydaci do pracy w Ofix.pl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ofix.pl
2.1/5 Na podstawie 216 ocen.

Ofix.pl