Call Center AzSoft

Kraków

Opinie o Call Center AzSoft

miszka

może odezwą się pracownicy i potwierdzą, że firma istnieje nie tylko na papierze?

zajcew

Mój kolega twierdzi, że sprzedawał tam majtki przez telefon. Ktoś to może potwierdzić?

były pracownik

Zwolnili Nas wszystkich bez słowa zresztą firma już upadła;)

a mi sie tam podobalo :))

pracowałem tam..

komputery fakt przerazajace trupy 256mb operacyjnego albo zamulane specjalnie, ladowanie sie nowego klienta to nie 10 sekund a czasami 30 sekund razy 10 to jest 3 minuty na 1 h ale 10 rekordow to malo wiec spokojnie 20 sie robi co czyni razem6 minut i tu jest ich produktywnosc wiec nie powinni sie ludzi czepiac, fakt orange nic nie robi z brakiem w magazynach z telefonami tak wiec mnostwo klientow cie wysmiewa, przeciez klient biznesowy to nie duren tylko wwiekszosci mlody zawodnik zaprawiony w telefonach a ty masz mu do zaoferowania trupa ktorego on mial pare kadencji temu.poza tym praca zpewnoscia na call czegos uczy odnosnie obycia z klientem ale to mozna zdobyc nie koniecznie w az soft, potwierdzam ekipa ludzi zktorymi pracujesz jest ok i czasami naprawde b. smiesznie jest

anonimm

To prawda, zgadzam sie z przedmówcą, obiecują duże zarobki na rozmowie kwalifikacyjnej a później okazuje się że praca jest za 6 zl na godz, starasz sie jak mozesz a nie zarabiasz żadnej premii, nawet tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zlotówki, ostatecznie na ok 10 osób przyjętych do pracy po pierwszym miesiącu zostaje może 2, to chyba o czymś świadczy...

Zostaw opinię o Call Center AzSoft - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Call Center AzSoft