Opinie o Baxter Manufaturing w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Baxter Manufaturing. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Baxter Manufaturing o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baxter Manufaturing w Lublin

Nik Rzeznik

A jak sie pracuje w biurach? bo na produkcji to juz wiadomo. Podobno prace w biurach/laboratiorach Baxtera to najlepiej platne prace w Lublinie, i ci ludzie strasznie sie woza?

popek

Ja wyrażam tylko swoją opinię,która jest coraz gorsza po corocznych podwyżkach,kwartalnych bonusach,olewczym stosunku do pracowników chłopaku/dziewczyno kimkolwiek jesteś..uważasz że tak łatwo zmienić pracę na lepszą w naszym pięknym kraju,mlekiem i miodem płynącym,gratuluję wyobrażni,młodzi jeszcze może mają jakieś szanse,ale starsi..niepozdrawiam..

Domin23

praca jak praca...ciezka ale zaklad sie rozwija i ciagle nowe stanowiska. szkoda tylko ze wszyscy narzekajacy frustraci potrafia narzekac a sami oracy nie zmienia bo nie maja jaj zeby to zrobic. Kto sprytny i ma dobre podejscie to nie narzzeka i zmienia prace a frustraci zasze beda narzekali.

popek

gdzie pralki,suszarki,telewizory,bonusy..podwyżki rzędu kilkudziesięciu złotych,dajcie spokój,śmiech....człowiek zapiernicza świątek piątek,szkoda gadać i pisać,wylewać swoje żale,tu się nigdy nic nie zmieni,a żyć jakoś trzeba,tylko jest coraz trudniej niestety...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Właśnie masz rację odnoszę się wypowiedzi z 13.03.2015praca coraz cięższa ale najgorsza to jedna z mistrzyń tępa dzida stwarza taką atmosferę w pracy że iść się niechce bo człowiek może wiele znieść jak go szanują ale jak go gnębią to długo nieda rady wykańczanie psychiczne i robienie na złość to jej domena ona ma z tego satysfakcje szczęśliwi ci których niema po sobą .

mieszacz

Firma spada na psy roboty coraz wiecej a podwyzek nie widac,oczywiscie kasa na stolowki, samochody i bonusy dla mistrzow sa.Zwykly pracownik moze liczyc na 70 zl podwyzki i tyle jak na czterobrygadowke poeniadze sie zarabia smieszne.Nie warto sie tu pchac.

Rudy

Czy naprawde w Baxter jaet tak zle? Widzailem ogloszenie o prace na stanowisku z wysokimi wymaganiami dotyczacymi jezyka angielskiego i wyksztalcenia, pozycja - Specialista Jakosci "•Batch release plan preparation" itp.. Czy ktos sie orietuje na jakie zorobki mozna liczyc na tym stanowisku i dalczego powstal ten wakat (choroba, zwolnieie z pracy?). Jak wyglada praca na stanowiskach Admin.? Czy ktos moze podzielis sie swoja wiedza?

mysz

ja jestem Zborek a co??

łapa

który z was to Zborek ??????????

Kaza

W zeszłym miesiacu chyba juz 4 odeszlo z tego działu wiec sam sobie odpowiedz czy warto składać.

sasz87

Czy jest szansa dostać przynaj mniej 2000 na rękę na utrzymaniu ruchu? jest teraz ogłoszenie, zastanawiam się czy składać.Jak dużo osób tam pracuje na zmianie na produkcji? Jak duże są linie produkcyjne? wymagania mają spore...

sasz87

czy warto iść do tej firmy na utrzymanie ruchu. Jestem magistrem inżynierem Elektrotechniki. Jakie są realne zarobki na tym stanowisku.9

bob budowniczy

dziupla mam dla ciebie dobra rade niepchaj się do baxtera bo praca ciezka jak w kopalni a dużo mniej platna to jak chcesz tak za....lac to idz od bogdanki chyba ze pieniadze dla ciebie to nie wszysko

pracownik 2

jeszcze ten misztrz związkowiec to spoko niemozna mu zarzucić ze się niezna na pracy a i jak jakiś problem to pomoze gorzej z tym drugim niezna się kompletnie na niczym cala robote wykonuje za niego liderka zrobil z niej swojego murzyna od czarnej roboty a sam tylko lata na fajke wogule już tyle lat jakos się slizga i trzymają go a on się smieje

tancząca z workami

prawda z tymi mistrzami, jeden nie wie wogole co sie na zakladzie dzieje, chyba ze leci na fajke i przypadkiem sie dowie, drugi znaFca wszystkich problemow, falszywy ojciec dyrektor, mistrz, związkowiec,technik jynzynier i ch wie jeszcze kto

dyrektor co on tu może o wielu sprawach nawet niewie mistrzowie ukrywają przednim wiele spraw sami pierdza w stolki wsadza nos w monitor i (usunięte przez administratora)ich obchodzi ludzi pyrgaja a sami żeby wziasc się do roboty to ni bo (usunięte przez administratora) z jaja się uleje na 1 zmianie 3 mistrzow i poco jak mieli szkolenie niebylo nikogo i też robota była zrobiona jeden też by dal rade szkoda ze ludzi się tu nie szanuje mysle ze jak tak dalej będzie to ludzie będą uciekać z baxtera

Doris

Pracuje tu od wielu lat a z roku na rok jest coraz gorzej.Młodzi ludzie szybko uciekają z tej firmy.Po prostu za te pieniądze nie opłaca się tak ciężko pracować.Pracownik nie ma nic do powiedzenia a jego opinie nie są brane pod uwagę.Liczy się nie jakość lecz wydajność czy to dopuszczalne w firmie farmaceutycznej?A czterobrygadówka to totalna porażka.Praca w święta i weekendy za zwykłą dniówkę . Gdzie tu kodeks pracy ? Nie polecam nikomu tej firmy chyba ,że na dyrektora chętnie byśmy go zmienili wszyscy.

Unmanned

(usunięte przez administratora) He he nawet nazwy pracodawcy nie potrafia poprawnie wpisac...a wiekszosc piszacych to banda frustratow, ktorzy pod otoczka ukrytego logo w necie wyloadowuja swoje niespelnione ambicje a do tego potrafia tylko narzekać! Kierownictwo oczywiscie jest do bani, to prawda szczegolnie para Maly i Paniusia. A Ci co maja odwage mowic to przynjamniej to w ramach zwiazkow potrafia robic.

Dimino

Praca ciezka jak wszedzie, ale warunki pracy pewne i stabilne. Wynagrodzenie bardzo słabe ale to tak samo ja w calym rejonie. Umowa o prace siłka, spa i luxmed w pakiecie wiec nie jest zle. Zawsze moze byc gorzej

Nicoll 28
@Dimino

Czy ta firma to jest (usunięte przez administratora) Z tego co piszecie to gorzej niż w chińskich fabrykach.Może warto żeby PIP tam się pojawiła?Nie ciekawie ludzie macie.

Zostaw merytoryczną opinię o Baxter Manufaturing - Lublin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Baxter Manufaturing?

Kandydaci do pracy w Baxter Manufaturing napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Baxter Manufaturing