Numen

Włocławek

Opinie o Numen

Darek

hm, to chyba mała firemka.. nie sądzę, by płacili wiele przy kocach czy ręcznikach

Renka

Ja pracowałam tam jakiś czas i nic ciągle tylko śmieciówki i zakrętki.tzn.praca od 6 rano do 14 wracam do domu i na 22 do 6 rano i tak w kółko. Nogi idzie wyciągnąć.

sonia

szukaj lepiej innej firmy

bil

Firma widmo nic nie wiadomo,ciezko sie dowiedziec czego kolwiek.Szefa to nie zobaczysz moze raz w roku,niby po 8 ale jak przychodzisz to nie wiadomo o ktorej wyjdziesz.Jaki awans,nie ma zadnych przywilejow w tej firmie

Zostaw opinię o Numen - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Numen