Opinie o Avanti w Męcina

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Avanti. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Avanti na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avanti w Męcina

Anonim Nowy wpis

Zanim wystawi się negatywna opinie należałoby sprawdzić u źródła (np obecnych pracownic w szczególności tych które wracają po urlopie macierzyńskim) opinie tutaj wystawić może każdy zmieniając swój nick wielokrotnie bo np został zwolniony za niedopilnowanie swoich obowiązków ewentualnie bycie nie fer w stosunku do pracodawcy. Fakty tutaj podane oznaczają tylko i wyłącznie "sfochowana była pracownice" a ja jedynie życzę jej aby trafiła na podobnego pracodawcę jak właścicielka owego sklepu ponieważ wszystkie pracownice traktuje jednakowo i czasem ma zbyt dobre serce przez które obrywa po 4 literach

Mirella Nowy wpis

Pracownice po jednym dniu uciekają z tego kieratu. Szefostwo się ma za panów i władców. Walą umowy śmieciowe. Zmiany ci zmieniają z dnia na dzień, nawet bez informowania.

Anna k Nowy wpis

Wczoraj byłam i pani ze wschodu nie było, panie uśmiechnięte, zadowolone chętnie doradzą pomogą. Atmosfera w sklepie Super. Szefostwo powinno się ogarnąć,bo wiecznie będą szukać pracowników.

Maciek 86 Nowy wpis

Przecież w tym sklepie jest jawny (usunięte przez administratora). Podskoczysz panience z Ukrainy to wylatujesz. (usunięte przez administratora)

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Avanti spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Grażyna r

Ja rozumiem że na wschodzie wojna, ale chyba coś jest nie tak, że polki (usunięte przez administratora) a pani że wschodu wiecznie z telefonem i nie ma czasu obsłużyć klientów. Jestem bardzo często w tym sklepie i jeszcze nigdy nie zostałam obsłużona przez panią z Ukrainy, bo potrafi wyjść na zaplecze jak tylko ktoś na mięsny wchodzi. Najgorsze jest jak mijasz się z nią na sklepie i czujesz smród papierosów.

Aleksandra
@Grażyna r

A innych Pań to ile tu jest na jedną zmianę? Możliwe, że trafia się być tu Pani w nieodpowiedniej porze? Zastanawiam się czy pozostałe z pracownic nie zwróciłyby na to koleżance po prostu uwagi. Kierownik sklepu to często tu bywa?

Renia
@Grażyna r

To jest prawda, a za chwilę właściciel będzie płakał że klientowi takie traktowanie nie odpowiada i przestanie robić zakupy.

Halina s
@Aleksandra

Ile może być pań na zmianie jak szefostwo tnie koszty, tylko robi to kosztem polskich pań, a panienką z Ukrainy nie tykalna i nie wolno jej zwracać uwagi, bo można pracę stracić. Tam to by się sanepid bez zapowiedzi przydał, a nawet i inspekcja pracy. Dlaczego polki nie mogą mieć płatne za romanse w pracy, jaranie fajek i przesiadywanie na telefonie? Nasze panie są gorsze???

Lilianna

Już coraz więcej ludzi stwierdza, że dziewczyna ze wschodu nie ma czasu na pracę, bo musi mieć siłę na romanse pod tylnymi drzwiami z dostawcą.

Czy według Was da się z firmy wynieść doświadczenie ?

Olele

Zgodzę się z @nagodi. Napiwki to przynajmniej połowa zarobków kelnera. Z ogłoszenia widzę, że szukają kogoś na cały etat, więc szansa na napiwki jest duża.

Pracownica AVANTI

Pani (usunięte przez administratora) chociaz nie tak jej na imie juz tam nie ma. A co do atmosfery to jest juz ona calkiem inna :)

bezrobotna

Nie polecam szczególności młodym szukającym pracy !!!! Składałam podanie, byłam pierwsza, doświadczenie na podobnym stanowisku i zostałam odrzucona !! Jak się dowiedziałam to nie spełniałam oczekiwań pracodawcy ?? Ciekawa jestem jakich !?

E3WA

Tam straszna rotacja ludzi. W listopadzie zatrudnali na sprzedawcę i nie mineły 3 miesiące a od nowa wisi ogłoszenie w urzędzie pracy. Widać jak traktują pracownika. (usunięte przez administratora) to nie folwark pańszczyźniany :-))) Nie polecam...

Pracowałam tam rok czasu, uważajcie na kierowniczki a w szczególności na Panią (usunięte przez administratora).... atmosfera taka sobie, ogólnie cały czas jesteś na podglądzie bo w sklepie pełno kamer. Chwilami dużo roboty a jak nie masz jej to musisz sobie wyszukiwać aby wypełnić czas ośmiu godzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Avanti - Męcina

• Jak się pracuje w Avanti?

Zobacz opinie na temat firmy Avanti tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Avanti