Avanti

Męcina

Opinie o Avanti

Olele

Zgodzę się z @nagodi. Napiwki to przynajmniej połowa zarobków kelnera. Z ogłoszenia widzę, że szukają kogoś na cały etat, więc szansa na napiwki jest duża.

Pracownica AVANTI

Pani (usunięte przez administratora) chociaz nie tak jej na imie juz tam nie ma. A co do atmosfery to jest juz ona calkiem inna :)

bezrobotna

Nie polecam szczególności młodym szukającym pracy !!!! Składałam podanie, byłam pierwsza, doświadczenie na podobnym stanowisku i zostałam odrzucona !! Jak się dowiedziałam to nie spełniałam oczekiwań pracodawcy ?? Ciekawa jestem jakich !?

E3WA

Tam straszna rotacja ludzi. W listopadzie zatrudnali na sprzedawcę i nie mineły 3 miesiące a od nowa wisi ogłoszenie w urzędzie pracy. Widać jak traktują pracownika. (usunięte przez administratora) to nie folwark pańszczyźniany :-))) Nie polecam...

Pracowałam tam rok czasu, uważajcie na kierowniczki a w szczególności na Panią (usunięte przez administratora).... atmosfera taka sobie, ogólnie cały czas jesteś na podglądzie bo w sklepie pełno kamer. Chwilami dużo roboty a jak nie masz jej to musisz sobie wyszukiwać aby wypełnić czas ośmiu godzin.

Zostaw opinię o Avanti - Męcina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avanti