Omnitec Sp. z o.o.

Opinie o Omnitec Sp. z o.o.

Piter

Hmmmm i kolejny pracownik uciekl, bo tak slabe mozliwosci rozwoju i niska placa...

kur

No wszystko tam jest na swoim miejscu i tak jak powinno być @Ja. Dlatego czekam aż zaczną jakąś rekrutację.

pracomni

Jak wszędzie tak samo to dokąd uciekać … :) a tak serio, pracuje w Omnitec od kilku lat i gdyby cos było nie tak to pewnie pracowałbym już gdzie indziej. Pracodawca w porządku, dobra atmosfera, fajni ludzie, mało stresu, nowe biuro w dobrej lokalizacji i co najważniejsze szanowanie tego, że oprócz pracy każdy z nas ma życie prywatne, rodzinę. Oczywiście zawsze można się do czegoś przyczepić, chcieć cos inaczej lub więcej lub mniej ;) ale w mojej ocenie jest to naprawdę przyjemne miejsce do pracy.

robol-omnitec

Masakra, trzeba uciekać z tej firmy. Wszędzie jest tak samo.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Omnitec Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Omnitec Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnitec Sp. z o.o.