Promont

Tychy

Opinie o Promont

Zainteresowany praca

Ile jest tam premii świątecznej i wakacyjnej ?

Bomber
@Zainteresowany praca 27.11.2017 23:06

Jak se od£ożysz z nad godzin to będziesz miał premie :)

Swieżak

Bieda

knop

Kierownictwo? Jakie kierownictwo... Jakie oni szkoły mają skończone... Zwykły cieć z ulicy przychodzi i dostaje kierownicze stanowisko... Nie mając pojęcia nic o magazynie o ruchach magazynowych udaje że wszystko wie a tak na prawde jest zielony. Nigdy nie siedział na wózkua dyryguke ludzmi. Frajerstwo... Niech przypomni sobie za co go wyrzucili z poprzedniej firmy.... Za machloje i zły kontakt z pracownikami.... A Promont nic sobie z tego nie robi bo jak widać przyjmuje pajaca co nie ma doświadczenia. Bravo ;)

Kontrolerka

Mi sie tam podoba praca dostane skaner porobie pik pik i kasa jest jak mi wozowy pyskuje to telefon do kierownika i go ustawi Premie dodatkowa tez zawsze mom bo tego pod****e na kogoś innego doniose i juz 300 dodatkowe jest polecam prace dla kobiet

Pik Pik
@Kontrolerka 28.11.2017 12:10

Ale idiotka z Ciebie. Żeby Ciebie tak któryś PIKNĄŁ w łeb. Z wózkowymi trza umieć żyć, a nie podpieprzać ich.

Bdhsy

Dzwonili do mnie niedawno z tej firmy przez telefon zaiferowali z doswiadczeniem 2700 brutto plus jakas premia frekwencyjna 300 to razem 3000 troche mało bo wczoraj mialem telefon z Formpolu z premia 3800 brutto od wtorku zaczynam

obecny

Ja się pytam gdzie tam jest kodeks pracy?? Jak można pozwolić ludziom pracować 31 dni w miesiącu z czego pn-pt po 12h?? Była kontrola z PIPu to srali w gacie i co z tej kontroli wynikło? NIC! Jest wszystko OK, ja się pytam jakim k***a cudem? Taki mamy kraj, że ten kto ma kasę jest ponad prawem... Pozdrawiam dla emerytów górników a szczególne dla jednego emerytowanego ratownika, 4 tyś emerytury mało ci?! Cały tydzień nadgodziny plus wszystkie soboty i wszystkie niedziele, kiedy ci będzie mało??? Jeszcze synków na przepak zatrudnij bo przecież na kopalni mało zarabiają

Ktos

Jak w przedszkolu!!!

Obecny pracownik

Czytam i nie dowierzam. Osobiscie robota fajna i atmosfera CZASAMI tez, zalezy na jaka ekipe trafisz. To co pisze mr robot sama prawda. Ja dodam jeszcze ze mozna spotkac cwaniakow ktorzy utarli sobie droge do kierownikow podlizujac sie i teraz nic nie musza (bo nic nie umieją).

Tak jak mr robot napisal wszystko prawdziwe. A kolesiostwo jest widoczne golym okiem, ktos kto pracuje tam rok czasu i cisnie ze strachu po gaciach bo kierownik wyslal go na sztaplowanie piwa , odmawia polecenia mowiac "Bo ja nie umiem" i wozi (usunięte przez administratora) na sztaplarce bo nic innego nie potrafi to mowi samo za siebie. Wiec pracownik ktory sie wypowiedzial po nizej zapewne jest tym sztaplarzem lub wazeliniarzem z 2ki. Ogolnie sam falsz miedzy ludzmi. Wszyscy po jednych pieniadzach.

Ogólnie spoko. To co napisał robot to po części prawda. Nadgodziny są ile kto chce premie zabierają za l4 i urlopy a co do podwyżek to dostają ci którym się należy. Nie ma żadnego kolesiostwa tylko mr robot tak to sobie uroił bo nie dali mu podwyżki i umowy na stałe. Zapomniał dodać że sam robi po 200 nadgodzin w miesiącu a jak go nie chcą to chodzi i płacze że układy i kolesiostwo. Robota super kierownictwo w pożądku tylko kasa trochę słaba. Ekipa w większości super ale wiadomo zawsze znajdzie się jakiś płaczek tak jak mr robot (Kamil. K).Jak to w każdej firmie. Spokój nie ma nerwówki

mr robot

Stawka na wózku na start 2400 brutto plus 300 premii którą zabierają za choćby 1 dzień l4 i UWAGA urlopu tak samo! Czyli nie pracujesz wszystkich dni premii nie ma. Nadgodzin można robić ile się chce kodeks pracy mają głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gro ludzi robi po 120 a nawet więcej nadgodzin miesięcznie i wtedy faktycznie można tam zarobić nawet ponad 4 tyś netto. Nie ma co liczyć na jakieś podwyżki, po 5 latach większość ma 2500 brutto niektórzy 2700. Zero socjalu, wczasów pod gruszą itp. itd. Obciążenia za wszystko, nawet jak skrzynka piwa spadnie z palety to płacisz i to po cenie sklepowej wszystko oczywiście "zgodnie z prawem". Kolesiostwo i dupowłazstwo na każdym kroku. Nie polecam ludziom którzy mają za grosz ambicji. Jedyny plus, że wypłata na czas ale trzeba pilnować żeby nadgodziny dobrze policzyli

gość

czy ktoś wypowie się ile zarabia wózkowy w tej firmie, czy są nadgodziny, premie itp. Jaka jest atmosfera i czy jest gonitwa czy spokój?

Czy wiesz co ostatnio słychać w firmie Promont? Wypowiedz się na ten temat na naszym forum. Wielu użytkowników czeka na twój komentarz.

Zostaw opinię o Promont - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promont