Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

pytanie

W jakich godzinach i z którego miejsca odjeżdża bus z Garwolina do Bell?

Lota

Jakimi samochodami jezdza przedstawiciele?

Krzysztof
@Lota

Skoda Fabia

Qqqwwert

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w Bellu w Józefowie. Widziałem ofertę, że poszukują na stanowisko asystenta do spraw marketingu, ktoś coś może powiedzieć?

Tt
@Qqqwwert

Obecnie nie jest dobrze napieta atmosfera cięcia stawek brak poszanowania dla człowieka wysokie stołki myślą tylko gdzie tu uciąć z obiecywanych podwyżek pozostały tylko obietnice,dodają obowiązków A stawki suma summarum coraz to niższe. Ogólnie nie polecam.

Mati
@Tt

W jaki sposób maleją stawki? Zmniejszają Ci wynagrodzenie? W jakim dziale pracujesz, że macie napięta atmosferę?

RR

Mam pytanko w jakich godzinach jest praca i czy obecną podstawę się zarobi.

Mm
@RR

Godziny są różne, zależy w jakim dziale Cie interesuje praca: Minimalną podstawę na pewno muszą dać.

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
MALYNA

Czy otrzymaliście w ogóle jakieś pieniądze na święta z ZFŚS czy teraz nic nie będzie ??

mikimiki
@MALYNA

Nie i pewnie nie dostaniemy :(

Nicki

Bardzo nieprzyjemna rekrutacja. Człowiek czuje się jak na przesłuchaniu. Nie dość że ludzie przyjeżdzają do Józefowa poświęcając swoje srodki na komunikacje to wzamian, ani uprzejmie dziękuję ani propozycji chociażby kawy po podróży. Brak szacunku do kandydata poprzez spoznianie sie na rozmowe, swiadczace o niskim poziomie kultury pracowników. Nie polecam. Strata czasu. Człowiek wychodzi stamtąd zniesmaczony.

Ktos taki

Praca w Bell na produkcji była dla mnie dużym "doświadczeniem" w życiu. Ludzie jedni ok, drudzy mniej. Praca cały czas na nogach, więc fizycznie męcząca. W pomieszczeniach gorąco, szatnie też mogły by być lepsze. Płace na akord więc odpowiedzialność zbiorowa jak produkcja mała. Trudno zarobić więcej. Dla mojego zdrowia znalazłam nową pracę. Nie polecam tego pracodawcy.

Agnieszka
@Ktos taki

Dziękuję Ci za tę opinię - właśnie takich informacji tu potrzebowałam. Wspomniałaś o zarobkach, atmosferze i kilku innych kwestiach. A powiedz, czy Bell PPHU zapewnia pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej?

ew
@Agnieszka

tak zapewnia, 8 zl płacisz za tu zdrowie i masz wielu leakzry wizyt i badan za darmo

Czy w Bell PPHU są szkolenia zewnętrzne?

Tak

Szkoleniowiec

W jakim dziale ?

Merchandiser mobilny samochód

Witam mam pytanie odnośnie samochodów: jakim jeździ merchandiser mobilny, kosmetyki mamy przechowywać w aucie i tu moje pytanie czy jest ono 2 osobowe +kratka czy normalny samochód a towar w bagażniku i tylnym siedzeniu?

@Merchandiser mobilny samochód

Samochód służbowy to Ford Transit Courier.

Merchandiser mobilny
@Merch

Witam dziękuję za odpowiedź, jeśli pracujesz jako merch czy możesz mi jeszcze cosy napisać o tej pracy? Wiem że trzeba spróbować by się przekonać ale fajnie dostać wiadomości z "pierwszej ręki" dobre pytanie padło czy samochody lub telefony posiadają GPS i jak jesteśmy rozliczani za pracę czy faktycznie mam x sklepów do odwiedzenia w tygodniu i mogę to objechać powiedzmy w 4 dni i dzień mam wolny bo swoją pracę wykonałam?

@Merchandiser mobilny

Samochody mają GPS. Nie możesz wykonać swojej pracy w 3 czy 4 dni, bo obowiązuje w firmie na tym stanowisku 5 dniowy system pracy, choć standardem są telefony czy maile także w weekendy lub o godzinie 22:00 bądź 23:00 w tygodniu. Musisz mieć także świadomość, że kiedy przychodzą paczki (a czasem jest ich po 5 - 6) musisz mieć miejsce w domu, a także bardzo dużo czasu, żeby towar rozłożyć sobie w samochodzie i posegregować. Za pensję 2500 zł brutto polecam zastanowić się nad wyborem tej pracy.

Alicja
@Merch

Piszesz o podstawowym wynagrodzeniu, a czy firma również premiuje w jakiś sposób pracowników?

@Alicja

Kolega zapomniał wspomnieć o premii.

@Alicja

Pewnie. Teraz Bell bedzie mial sporo miejsc pracy. Skladaj CV. Napewno Cie przyjmą.

pin
@Merchandiser mobilny

Wystarczy cofnąć się do początku wszystko na temat pracy merchandisera zostało już napisane wiele jest negatywnych wypowiedzi ale to niestety jest prawda.

Was
@Merchandiser mobilny samochód

Ludzie co za debik z tym pytaniem ratunku

Gin
@Merchandiser mobilny samochód

Jak ktoś ma takie pytania to już widać że się nie nadaje do roboty.

Zgadza się z przedmówcami. Każdy pracownik podpisując umowę o pracę, podpisuje również dokument w którym jest napisane, że wypłaty na konto pracownik dostaje do 10 każdego miesiąca!!! Ale jest grupa lepszych, którzy dostali przed 10 tym więc jaka jest sprawiedliwość w tej firmie? Żadnej informacji od Kierowników bo sami nie wiedzą ... cyrk. Pięć dni po terminie dostać wypłatę to faktycznie nadaje się do telewizji!!! Pani Kierownik nie ma pojęcia, tam nikt nie ma pojęcia ....

Agnieszka

To nie jest smieszne, co my mamy robić, w czym problem ? Co tu sie dzieje ? Dlaczego nie mamy wypłat ,?!?!?! Do Telewizji mamy to nagłośnić ? Ja tez mam zobowiązania, kto mi za to odda ?

Bell ma spore opóźnienia w wypłatach, możliwe że Mają jakieś problemy finansowe, dodatkowo tną koszty jak mogą (bez pojęcia) , także pani kierownik regionalna także bez pojęcia, jej zadanie to jedynie "być" na tym stanowisku (tzw. statystka) zaczyna robić się duży bałagan. Ludzie zaczynają uciekać i szukac nowych zajęć. Pozdrawiam

Ktoś

Witam, jak wyglądaj zarobki teraz na pełen etat ?

Nico

Czy samochody lub telefony firmowe posiadają GPS? Jak rozliczają za pracę merchandisera mobilnego za czas w pracy czy mam do odwiedzenia w tygodni x sklepów i moją sprawą jest czy wizyty wykonam np w 4 dni?

Sogib
@Nico

Samochody maja GPS, trasówki masz ustalone i nie możesz ich zrobić w ciągu 4 dni. Na każdy dzień masz przypisane sklepy.

Nik
@Sogib

Bo przełożony Ci powiedział że mają to znaczy że mają? Poprzednie auta miały bo były w widocznym miejscu A w tych nowych to polemizował bym czy aby na pewno mają. Najpierw się upewnij na własne oczy A nie bzdury wypisujesz i powielasz

Sogib
@Nik

Taka informacje przekazał kierownik, skoro były w poprzednich to chyba i w tych są.

Jasiek

Generalnie to firma z opinią dobrego pracodawcy więc wystarczy chcieć pracować!!

BYŁA MARKETINGOWA

Omijać szerokim łukiem dział marketingu i szefową tego działu, która myśli że ludzie będą pracować za najniższą krajową. Pomiata ludźmi ignorując ich, nie mając dla nich czasu i uwagi zarówno w sprawach personalnych jak i zawodowych. Na nowicjuszy nawet nie patrzy jakby się ich brzydziła. Zajmuje się ciągłym rozmowami przez telefon nikt nie wie z kim. Nowych ludzi chętnych do pracy w dziale brak- w trakcie mojej krótkiej przygody były stałe aktywne ogłoszenia ale nikt się nie zdecydował. Zatrudnia, obiecując i mamiąc możliwościami rozwoju po czym okazuje się że to ściema i że nie ma pomysłu na pracownika. Każe wykonywać inne czynności ( np. siedzenie na zastępstwo recepcji ), nie związane zupełnie z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Pensje notorycznie spóźnione. Z tego co sie zorientowałam nie ma szkoleń, wyjazdów na konferencje -nic co przynosi zysk na konto pracownika, poza angielskim prowadzonym przez koleżankę właściciela firmy. Dziewczyny w dziale spoko ale z tego co zauważyłam spora rotacja, uciekają. Generalnie szkoda czasu.

Artur

Firma Bell od lat produkuje kosmetyki do makijażu. Ich produkty zyskały uznanie dzięki wysokiej jakości i zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań. Kosmetyki, które powstają w Bell spełniają najwyższe światowe standardy, a wszystko po to, żeby klienci mogli cieszyć się produktami na jakie zasługują. Obecnie pracodawca szuka osób na stanowisko konfekcjoner kosmetyków-montaż opakowań. Oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pakiet benefitów. Od kilku miesięcy nie wypowiadacie się na temat zatrudnienia w Bell. Zachęcam Was do wypowiedzi.

mewa55
@Artur

Szanowny Panie Arturze. Niestety, ja już po zakupie i zastosowaniu pierwszego produktu bardzo się na firmie Bell zawiodłam. Eyeliner long lasting i water resistant samoistnie rozpłynął się na powiece już po 2 godzinach. Na opakowaniu napisać można wszystko, ale to, co się deklaruje powinno być prawdą. Ja się czuję oszukana i w dodatku podczas ważnego spotkania wyglądałam bardzo źle. Innych kosmetyków już nie będę sprawdzała, a firma definitywnie straciła mnie, jako klientkę.

Artur
@mewa55

Rozumiem. Skoro jesteś zwiedziona produktem, który oferuje firma Bell PPHU to zastanawia mnie, czy zgłaszałaś może ten fakt bezpośrednio przedstawicielowi firmy? Może trafiłaś akurat na wadliwy produkt? Przy dużej liczbie produktów oferowanych przez daną firmę takie sytuacje niestety mogą się zdarzać. Ciekawi mnie, czy pozwoliłaś firmie zająć stanowisko w tej sprawie.

Faktycznie, o pewnych sprawach w firmie i problemach wypływających z wewnątrz zakładu pracy rozmawia się z odpowiednimi osobami a nie na forum. To kwestia dojrzałości. Z tych narzekań nic kompetentnego nie można wyciągnąć. Duzo żalu a mało informacji dla nowicjuszy. Proponuję zainteresowanym podejść na rozmowę i odważyć się na szczerą wymianę zdań z kierownictwem. Zbyt dużo nierozsądnych emocji na tym forum jest. Moje sugestie dla Bell PPHU: Docenić wartościowych pracowników i pozwolić odejść tym którym praca nie odpowiada. Lubię atmosferę w Bell PPHU za: samodzielność, tworzenie nowych kontaktów, odpowiedzialna praca, szacunek kontrahentów, 'niuanse'

belowa

Moje sugestie dla Bell PPHU: Docenić wartościowych pracowników i pozwolić odejść tym którym praca nie odpowiada. dokladnie nie robic problemow ale niektorzy kierownicy np. dolny slask robia pod gorke i zamiast podziekowac dobrym pracownikom za prace i nie utrudniac im zycia to jeszcze specjalnie dzialaja po chamsku i jeszcze sie drą

Sebastian

Popieram przedmowczynie. Jak ktoś chce pracować to odnajdzie się wszędzie.

@Sebastian

no to kondolencje zażynj się dalej

Merchina

Ja się pytam gdzie są kurde premie?? ????. Uważam że cała firma spada na psy.jak mozna było pozwalniac tylu merchow, i przy okazji fajnych kierowników. Tak kierownicy byli niewygodni bo walczyli o ludzi .ja jestem bardzo ciekawa czy Pan wielmozny H..... wie co ludzie maja w domach.czy to normalne żeby na promo przychodziło 18-19 kartonów do domu? Gdzie my to mamy pomieścić, ja się pytam gdzie???? Zobaczcie co się dzieje , ludzie się zwalniają, najlepsi pracownicy,a my co za to ze zostaliśmy mamy rypac za nich,robić pieps zone rossmanny za darmo, nie dostając za to ani grosza. Ciekawe co na to PiP , czy ktoś z tym zrobi porządek? Wiem,wszystko fajne jest z za biurka, ale może ruszcie tyłki i pomozcie nam. Żałosne jest to wszystko. Jak kiedyś kochaliśmy ta prace tak teraz nienawidzimy.w imię czego rypiemy -na reklamy, na darmowe prezenty dla yutuberow? I wielkie podniecenie kierowniczek ze Krupa pomalowala się tuszem WOW, -guzik prawda-jak by jej nie zapłacili, w życiu by go do rąk nie wziela. JUZ to sobie wyobrażam -wchodzi Krupa do biedronki i poproszę tusz z bell-wychodzę,żałosne Wieczny (usunięte przez administratora) w domu.firma się wycwanila bo najlepiej upchac towar nam merchom.móże by ktoś nam zapłacił za magazyn w domu. I te piepszo ne polki, kiedy mam je wymienić? ??? Kuzzzzxzwa a na święta 15 kartonów w korytarzu, normalni jesteście? ????

@Merchina

święta prawda racja w 100% . polać jej! ale co prawda to prawda niech sobie sami kartony do domu przyjmuja zadna firma nie ma takich procedur ze towar komus do domu wysyla pomyslcie nad tym oj pomyslcie. Tą rugą zmianą w firmie strzeliliscie sobie w kolano i jeden krok za duzo firma zrobila

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU