Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Merchina

Są premie!! Aż się chce pracować oby było już tylko lepiej miłe zaskoczenie

nikto

Brak premii świątecznych - żenada ja się pytam co się dzieje z pieniędzmi z Zakładowego funduszu świadczeń socjalnych?? To co zrobiła firma jest bardzo przykre!!!!

@nikto

Ale przecież była premia świąteczna i to większa niż w poprzednich latach. Chyba trochę szukacie dziury w całym

@Helf

Ale jakie premie, o czym ty mówisz,nikt z mojego zespołu nie dostał premi. Na co tak kłamiesz.

Helf

Yyy nie wiem, może o innej firmie mówimy. Ale wszyscy pracownicy firmy kosmetycznej Bell, których ja znam, premię na święta dostali. Wszystkie działy produkcyjne, około-produkcyjne, biuro. Więc to ja Ciebie mogę oskarżyć o kłamstwo, czego nie mogę zrobić, bo rozróżniam brak wiedzy od celowego wprowadzania w błąd. Firma to nie tylko merche....

@Helf

Firma jedna,a ja widać nie wszystkim premie świąteczne się należały. Żałosne. ... A w końcu my wszyscy pratujmy na nich. Nie to super ze dostaliscie,

Helf

No to jest inna sprawa, przykre... Może jeszcze dostaniecie jakieś wyrównanie

Wiol...
@nikto

Firma schodzi na psy

Merchina

Słuchajcie przed chwila doddałam komentarz. DlA czego został usunięty? ?????

Kamila

Pracowałam tam kilka miesięcy. Zakład bez określonych standardów systematyka pracy, w którym każdy robi co chce byle by kierownik się nie przyczepił. Brak kompleksowego szkolenia pracowników. Brak wykwalifikowanego komunikacyjne personelu, szczególnie wyższego szczebla. Jak tylko coś się dzieje to każdy odsuwa od siebie odpowiedzialność. Brak dofinansowania za dojazdy do zakładu. Omijać szerokim łukiem tego pracodawcę.

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Hahhahahha

Moi kochani,jak tam wasze dzisiejsze dostawy,? Ja dostałem tylko 18 kartonów ???? Hmmm jakoś pomiescilem na drugim piętrze w bloku.....

Hahaha

Łubudubu, łubudubu niech nam żyję .... biuro dostało polecanie pisania opini pochwalnych . Słabe

Zyga
@Hahaha

...czyli ty jesteś z biura konkurencji ;) (wg twego sposobu myslenia) słabe..

Hahaha
@Zyga

Przecież Bell nie ma konkurencji ???? hahaha

Zyga

Pozdrowienia na ludzi z terenu -> mam nadzieję iż opony już wszyscy wymienili ;) Moje sugestie dla Bell PPHU: bez uwag Lubię atmosferę w Bell PPHU za: samodzielna praca

Hela

Też polecam jol:)

Norbert

Jak dla mnie ok. Praca w porzo. Polecam Moje sugestie dla Bell PPHU: Tak trzymac Lubię atmosferę w Bell PPHU za: Samodzielnosc

Dorka

Praca jak każda inna. Wystarczy się przyłożyć.

Merchand.

Świetna praca jeśli ktoś potrafi zorganizować sobie czas i lubi kierownice. Rewelacyjny kontakt z biurem. Polecam bo pracuje już od 3 lat. Lubię atmosferę w Bell PPHU za: Kontakt z kierownictwem

h ci do tego
@Merchand.

cześć Basia !

Merchand.
@h ci do tego

cześć ! tu Tomek, Basia mam na drugie ;) ale możesz tak na mnie wołać hihihihihi

Olsen

Praca w Bell ? Warto spróbować:) Moje sugestie dla Bell PPHU: Trzymać poziom,nie obniżać. Lubię atmosferę w Bell PPHU za: Swoboda w ustalaniu trasy, organizacja własnego czasu pracy

Ktoś

Da się zauważyć iż niezadowolenie z pracy musi być wyrażane na publicznym forum. Pytanie czy jest to uzasadnione czy po prostu ludzie lubią innych obrazac- a zwłaszcza anonimowo. Bo czemu nie?

zadowolona:(

Dla Wszystkich pracowników Bell...(no może nie wszystkich w Warszawie za takie pieniądze to pewnie nikt z kanapy nie wstaje) z dedykacją https://www.youtube.com/watch?v=N5xKYzAB4n8

@zadowolona:(

Uwaga!!! Wirus!!!

Ktoś

Jestem w firmie od dłuższego czasu. Nie mówię że jest idealnie ale nie żałuję wyboru podjęcia pracy i pewnie taka sama decyzję bym podjęła ponownie. Normalne zw czasem się coś nie podoba ale kwestie sporne tłumaczy się z kierownictwem. Pozdro dla merchandiserow

S.

Widzę że negatywy pisane są hurtem przez 1 osobę. Ciekawe czy jeszcze pracuje czy zwolniona? A praca faktycznie fajna jeśli znajdzie się odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu.

Olech

I co najważniejsze- wolne weekendy :) (Mowa o pracy Mercha)

Olech

Fajna praca. Skąd te narzekania- nie wiem. Pewnie zły wybór zawodowy. Cóż. Bywa.

Ph

Poszukuje informacji na temat stanowiska ph w firmie Bell. Ktos posiada jakies namiary w tym temacie? Moze link z ofertą? Teren Śląsk-Opolskie?

Ktoś

No i wypowiedziała się jedna osoba hurtem. Kiedyś faktycznie było ok ale to co wyprawiają teraz to brak slow. Nie wiem jak jest na innych regionach być może dotyczy to wyłącznie jednego regionu ale tutaj uciekają wszyscy masowo. Dobra płaca? Żenada. Po 4 latach podwyżka o 150zl Z podstawy 1800zl do 1950 to chyba żart. Praca na chwilę obecną przy ciągłych zastępstwach po 10h plus liczenie towaru to chyba nie jest w porządku. To jest robienie z pracownika murzyna dlatego ludzie z długim stazem powiedzieli dość mimo, że kiedyś faktycznie nie mówili złego słowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 8 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU