Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

MALYNA

Jak tam samopoczucie przed wymiana promocji?

Merch
@MALYNA

Fatalne. .... ciekawe ile w trasie będę. ...

Lidia

@MALYNA piszesz, że duża większość negatywnych wpisów pochodzi od osób, które w firmie już nie pracują. Możesz w takim razie powiedzieć jak praca w Bell wygląda aktualnie? Ważne, by na wątku pojawiały się rzetelne i merytoryczne informacje.

Gosc
@Lidia

Wcześniej już ktoś o tym pisał. Mówił o aktualnej sytuacji.

:-)

Promo niebawem;)

Niki

W drogeriach są inni klienci przede wszystkim hehe

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
Kacha

Jak tam kierownicy z drogerii?? U mnie sympatyczni;)

Gosia
@Kacha

U mnie też;) tzn.jakby wiecznie uśmiechnięci no i mniej biegają niż ci w biedronkach hi hi

Zenek
@Gosia

Trochę inny poziom obsługi i inny podział obowiązków;-) poza tym w końcu to drogeria a tamten to supermarket

;)

Warunki finansowe dla kierowników są proste - wypłacane w złotówkach :-D a dokładnie - przelewem na konto w banku i zazwyczaj za przepracowany miesiąc.

zuza

Jakie są warunki finansowe dla Kierowników regionalnych ds merchandisingu?

Zofia

Chyba na jutro bo dziś cieplo jest.

żartowniś

się ciepło jutro ubrać bo zimno ma być !

Olka

Życze powodzenia wszystkim nowym merchom którzy wdrażają się do pracy;-)

Huba Buba

A ten znów sam ze sobą pisze a innych posądza

@Huba Buba

Mam na myśli oczywiście Antypis.

Gina

Staż i jakość pracy powinien wpływać na wysokość wynagrodzenia jest to normalna praktyka w wielu firmach. Osobam, która pracuje długo jest doświadczona i jeśli pracuje to znaczy że się sprawdza, a każdy z biegiem czasu staż odpowiedni osiągnie. A jaka jest sprawiedliwość w tym że w wielu firmach w zależności od regionu na tym samym stanowisku zarabia się diametralnie inne pieniądze?

Olka

Ale dyskryminacja Pracuje od kilku miesięcy i nie sądzę że ci z 2letnim stazem są dużo lepsi. W głowach się poprzewracało. .

@Olka

Nikt nie twierdzi że pracownicy z krótszym stażem są gorsi porostu jeśli ktoś długo pracuje w firmie to jest większy argument na podwyżkę.Wszyscy którzy mamy ogarnięte szafy,jeździmy na zastępstwa,nie chodzimy na L4 jesteśmy cennymi pracownikami i zasługujemu na szacunek i odrobinę doceniana. Życzę wszystkim zadowolenia z pracy i wysokich premii.

@Huba Buba

Twoje myslenie jest błędne ale nie będę argumentować..nie ma sensu

@Olka

Starałam się być miła wiem że nowe osoby też się starają itp. nie rozumiem dlaczego tak mi odpisujesz nie znasz mnie nie. Życzyłam wszystkim powodzenia a ty tylko nowym ? Lekka dyskryminacja. Myślę że po prostu jesteś Kierownikiem i wolisz nowych bo na wszystko się godzą i boją się cokolwiek powiedzieć. Pisz pod jednym nickiem bo śmieszne to Antypisie. Mimo wszystko i tak Cię lubię i tą twoją zaciętość.Słodkie to.

@Huba Buba

Nie jestem kierownikiem ale nie zgadzam się z twoim myśleniem bo najważniejsze w firmie to fakt iż wszyscy powinni byc rowni. Kilka mies.w tej firmie uswiadomilo mi ze pracujemy na ten sam cel ale każdy dostaje odmienna premie za dodatkowe udzielanie sie- mówiąc w skrócie. A czy dostaniesz wiecej czy mniej to twoja zasluga. Jesli za kilka kolejnych mies.zmienie zdanie to się odezwe.

@Huba Buba

I piszę pod jednym nickiem nie bawi mnie wymyslania dziwnych przezwisk. Masz odmienne zdanie to miej. Ale proszę uprzejmie o nie dyskryminowanie nowych ludzi na forum bo tak zabrzmiala twoja wcześniejsza wypowiedź. Mamy takie same wymagania i zadania tylko ze ja dużo pozniej usiadlam do forda niz ty. A robie to samo

@Huba Buba

O nie! Wcale nie bylo mile co napisałaś!

@Olka

Droga Olu napisz mi co było niemiłe w moim wpisie.

Gosc
@Huba Buba

Huba Buba to taka guma?? :-) ale ksywa.. ja pier...

Merchina

Bezrobocia nie ma i raczej wszedzie brakuje osob do pracy i bedzie brakowalo coraz wiecej to sa fakty. Ludzie zaczna uciekac do firm gdzie place sa wyzsze to prosta zasada. Najbardziej żenujace jest to ze merch na dzien dobry zarabia tyle samo co merch np. po 3 latach doswiadczony czy ten wykazujący wyższy poziom inicjatywy. Tutaj podstawa powinna się różnić od 300-500zł!!!

@Merchina

Powiedz to kolegom i koleżankom z teamu którzy lepiej pracują od ciebie ale krócej. Czemu masz odwagę anonimowo pisac na forum a wprost nikomu tego nie powiesz?bo bys sie zblaznila Co za chamstwo !!

@Antypis

Dlatego podkreslilam "wyzszy poziom inicjatywy" Kierownik moze decydowac komu sie nie nalezy patrz. L4, absencja, podejście do pracy, jakość, własna inicjatywa itd.

A nie robi tak??

@Antypis

Robi ale w premi a chodzi o podstawe

Visual merchandiser
@Antypis

Antypis dlaczego zakładasz że Merchina która wyśmiewa słabe zarobki jest gorszym pracownikiem od innych ? Nie przyszło Ci do głowy że jest wzorowym pracownikiem?.Nie rozumiem podejścia - ktoś mówi że coś mu się nie podoba i ma rację to od razu jest kojarzony z nierobem.Dlaczego taki jad wylewacie na kogoś kto ma rację,przecież za chwile nasza pensja będzie najniższą krajową. Dla Wszystkich którzy mają pretensje o to że żale wylewamy na forum informacja z Kierownikiem nie ma sensu dyskutować gada w kółko to samo jak się nie podoba droga wolna , więc co nam pozostało? Co to w ogóle za kompetencje żeby Kierownik tak gadał? Jaką w ogóle mamy mieć motywację do dalszej pracy? Nie chce zmieniać pracy wszystko mam poustawiane u siebie praca idzie mi migiem bo po czasie nabiera się mega wprawy ale co mi pozostało tkwić tutaj bez oznak doceniana.? .

@Visual merchandiser

Strzelasz komentarze na zasadzie pisze sama ze sobą i sama sobie odpisuje? Słabe. Zryty beret. Nie ma z kim gadać. Żegnam.

Alex
@Merchina

Że co? A w czym ty jesteś lepsza ode mnie oprócz tego iz ja pracuje krócej? ?? Jakieś żarty. .

Niki
@Alex

Tj.Chamstwo..

Rossmann Hebe i co tam jeszcze chcecie.

PODWYŻKI ! dla wszystkich Merchandiserów którzy ciężko pracują w terenie poproszę.

:-)
@Rossmann Hebe i co tam jeszcze chcecie.

:) Czemu nie?

Merchina
@Rossmann Hebe i co tam jeszcze chcecie.

Za 3 lata dostaniesz jak płaca minimalna przekroczy naszą podstawę

@Merchina

Podwyżki żart chyba jakiś i w dodatku nieśmieszny, jak na razie to tylko ilość pracy się zmienia na plus nowe sieci itd. Motto zarządzających tą firmą to: "nie podoba się możesz odejść", tylko człowiek oderwany od rzeczywistości mówi tak mając dobrego pracownika w dzisiejszych czasach. Przypomnę, że stopa bezrobocia w tym kraju spadła do 7,1% poziom najniższy od 1991 !!! bezrobotni są tylko ci którym nie chce się pracować i to ten kwiat jest przyszłością tej firmy jeżeli nie zmieni podejścia do swoich pracowników. Ktoś powie pracowników nie szuka się tylko wśród bezrobotnych zgoda tylko miejsc gdzie zarabia się mniejsze pieniądze jest niewiele a innych pokus mogących połechtać potencjalnego kandydata nie dostrzegam, chyba że ktoś uważa jazdę dostawczym fordem (tylko służbowo oczywiście gps) lub użytkowanie samsunga neo coś tam, który ledwo radzi sobie z obsługą aplikacji za wyjątkowy prestiż. a propos rekrutacji właśnie wisi ogłoszenie na Gdańsk w wymaganiach czytamy: zaangażowanie i chęć rozwoju chciałbym żeby, może wszystko wiedząca osoba która mocno udziela się na tym forum objaśniła na czym to polega (zaangażowanie wiem zastępstwa dodatkowa robota tylko ten rozwój mnie zastanawia). znajomość pakietu Ms office niestety sprzęt wyżej wspomniany nie radzi sobie z takimi rzeczami może zamiast pisać znajomość pakietu napiszmy posiadanie komputera, dziadostwo na maksa!!!

Seba
@bid

A ty naprawdę pracujesz w tej firmie czy cos sie pomyliło?

@bid

Ale z ciebie mocherowy beret. Szerzyl propagande pis-u??

@Antypis

Sprawdź ostatnie dane GUS!!!! to nie propaganda to są fakty, jak już to zrobisz to chętnie z tobą podyskutuje.

@bid

Haha 500 plus i te sprawy? Nie mam ochoty debatować z propisowcem. Pogadać to możesz z panem prezesem i wyprowadzić na spacer jego kota

@Antypis

czytanie ze zrozumieniem się kłania ja napisałem o stopie bezrobocia bo takie są fakty, a ty o pisie, napisz coś merytorycznego to porozmawiamy, daruj sobie te inwektywy słabe to.

@bid

Dla mnie to ty jesteś słabą inwektywa.

Visual merchandiser
@Antypis

Co to ma być? Dla mnie to ty jesteś słabą inwektywa? Ani to gramatyczne ani logiczne.Wypowiedź dziecka z przedszkola.

@Antypis

Antypis idź się leczyć nie interesują nas twoje gusta polityczne i w ogóle jak masz tylko o kocie prezesa pisać to wypad.

@Huba Buba

Sama zrób wypad przez wcześniejszy wykop.

@bid

Bezsensowne gadanie które mogłabyś skrócic do 3 zdan. Skoro taka ambicja od ciebie bije to powinnas wiedzieć ze podwyżki są zapowiedziane na konkretny miesiąc a on jeszcze nie nadszedł. Szerzenie paranoi ma tym forum na nic ci się zda. Chyba ze sama czytasz swoje komentarze.

@bid

Rozwój tzn . poszerzenie swoich umiejętności i wiedzy. Jeśli nie wiesz co to znaczy. A awans- albo w strukturach firmy albo poza nią. Pytanie tylko czy wewnętrzny awans dotyczy osoby która pluje na własną firme na anonimowym forum? Myślisz ze nikt sie nie domysla kim jesteś? We wlasnym teamie głośno plotkujesz i to samo mówisz tutaj. Trzepnij się w głowę, jak zaboli jaka szara komorka to może zaczniesz myśleć.

@bid

Zacznij myśleć dziewczyno. Tj.bardzo dobra rada na przyszłość dla ciebie.

@...

bid to facet pisze w takiej formie a tu rady dla dziewczyny,komuś języczek mocno się rozwìązał na jeden kierunek nieładnie.

@...

Jak się chlapie jezorem na lewo i prawo to tak jest..

merch
@...

100% racji tym bardziej że praca jest ok.

Norbi

Ktoś wie jak skonfigurować pocztę?

mnms
@Norbi

Strona 14 Przewodnika Mercha ;)

@mnms

Ależ dziękuję

gościu

ciekawe forum;)

Kaniel

Witam Jakie wynagrodzenie na stanowisku merchandisera? Podstawa, premia? Jaki czas pracy, ile wizyt dziennie? Jak duże regiony? Czy są plany sprzedażowe?

zuch
@Kaniel

Wszystko znajdziesz na stronach wcześniej.

@Kaniel

Umów się na rozmowę. Takich informacji sie nie przekazuje. Chyba ze znajdzie się jakiś naiwny na tym forum to wtedy się dowiesz, 'Kanielu'.

Stary pracownik
@Norbi

Juz sie znalazł..

Dorota

Ale jakby ktoś coś wiedział o Śląsku z bezpośredniej ręki to będę wdzięczna za informacje

big
@Dorota

Zadzwoń do firmy powiedz że szukasz pracy i żeby Ci podali nr. tel. albo maila do Pani Kierownik z rejonu Śląsk to chyba Pani Edyta.Zadzwoń może akurat ludzie odchodzą czasami :-).

@big

Dziękuję za pomoc.

Kaśka

A osobom które są zainteresowane pracą to powiem iz oferty trzeba szukac w necie. Później rozmowa.

@Kaśka

Zawsze to jakas odpowiedz. . Dzięki

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU