Opinie o Bell PPHU w Józefów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bell PPHU. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bell PPHU o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bell PPHU w Józefów

Gina

Byłam na Hebe i zajęło mi to 3 godziny na Rossmanie podobnie. Zobaczymy może z czasem się nabierze wprawy.

Izka
@Gina

No słyszałam że mozna dojść do wprawy i robić dużo szybciej. Kwestia czasu.

Jolka
@Izka

No tak, pytanie tylko ile sie ma tych drogerii i jaki nieład tam panuje.czasem trzeba dłużej zabawić. Zycie..

Amanda
@Jolka

Poprostu musisz dolozyc do interesu i nie miec spraw rodzinnych tylko sie poswiecac firmie

Witek

Odkad tam pracuje nigdy na oczy nie widzialem podwyzki,obiecanki cacanki a bialym murzyna radosc

Volta

pozdro dla ekipy merchów z południa - oby tak dalej;-)

@Volta

Działasz na podkarpaciu?

@Eve

Eve chcesz powiedzieć, że jest jakieś ogłoszenie na podkarpacie ? Czyżby ktoś był na wylocie ?

@Merch

No tak, widziałam dzisiaj i myślałam żeby złożyć cv.

@Eve

A możesz podesłać link , albo napisać na jakiej stronie widziałaś to ogłoszenie , bo nie widzę nigdzie ?

Sylwia

Jesli masz wyrabane to praca dla Ciebie mozesz korzystac ze zwolnien do bolu a i tak nic z tego nie robia ***JE*LE*NIE ***

Pracownik Produkcji

Wysłałam CV w odpowiedzi na ogłoszenie w portalu PRACUJ.PL. Zadzwonił do mnie kierownik w celu umówienia spotkania. Na spotkanie zamiast kierownika pojawiła się brygadzistka. Opowiedziała na czym polega praca na tym stanowisku i tyle (nawet nie pokazano miejsca pracy). Oczywiście wszystko zostało przedstawione w samych superlatywach co później nie miało miejsca w rzeczywistości. W kolejnym kroku znów skontaktował się kierownik w celu potwierdzenia przejścia rekrutacji i dogadania kwestii wynagrodzenia. Następnie Panie z kadr ogarniają badania i potrzebne dokumenty. Pracę zaczęłam "od pierwszego".

Nie pamiętam.

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Witek

Ty to napewno nie jestes inteligentny snobie

Moni

Po Sobolewie to tylko firmowym woza sie I zalatwiaja prywatne sprawy zamiast jezdzic po drogeriach A szaty zaczynaja znikac z takim lipnymi towarami

Mariusz
@Moni

O tak, racja nie tylko w tych okolicach bo I okolice Augustowki

Evka

Witajcie. Czy ktoś mógłby przybliżyć jak wyglądają rozmowy na stanowisko mercha w Bell? Znalazłam ogłoszenie i tak się zastanawiam właśnie....

Eve

Dzień dobry. Chciałam zapytać, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na stanowsiko mercha? Zwykła, luźna rozmowa, czy pytania jak z poradników pt. "Najczęsciej zadawane pytania podczas rozmow kwalifikacyjnych?" :)

Wiki

Szczera prawda jesli chodzi o produkcje, zgadzam sie

Seweryn

Ta sa komentarze o produkcji a nie osobach co jezdza po sklepach I.ukladaja towar w biedronkach czy rosmanach. Nie wiedza jak jest pracujac fizycznie a nie wsiadac w firmowy samochod I wozic (usunięte przez administratora) (pewnie nowe samochody ktore firma zakupila) a nam tylko ucinaja pensje ,wszystko chore ? My jestesmy ludzmi tylko, moze kiedys odwroca sie role I taki kierownik zobaczy jak to jest, przedewszystkim doceni pracownikow I bedzie traktowal wszystkich rowno , przedewszystkim z szacunkiem

Widzę że panowie jak na płeć męską przystało zafascynowani są urodą kierowniczek. Co do samej pracy u nas jest duży luz,wyrabiamy się z czasem i że sklepami. Z drogeriami zresztą też. Jak ktoś potrafi rozłożyć pomysłowo obowiązki to później nie ma pretensji że jest ich dużo. Ja polecam pracę na stanowisku mercha jak najbardziej.

Olech

Do tego tam z dołu- nasza kiero jest lepsza:-)

@Olech

Do mnie to było??

@Merch

No do Ciebie.pisałeś o swej kierowniczce

@Merch

No. Super babka. A Co? Jaki problem?

Mick
@Merch

Ej koledzy. O której to Pani piszecie?

@Merch

Moment zaraz. Co to za rozmowa? Pluje ktoś do mnie?

@Mick

O tej najladniejszej ????

Merch8

Żeby wykonywać jakąkolwiek pracę to trzeba ją choć trochę lubić. Żadne zmuszanie się do niczego nie prowadzi na dłuższą metę. Nawet gdyby dawali umowe do końca świata. Swoją drogą pozdrawiam cały swój team i najlepszą kierowniczke:-) oby tak dalej nam się wspolpracowalo

Anika

Bell się powinien modlić aby utrzymać pracowników bo w niektórych rejonach kraju sytuacja na rynku pracy staje się krytyczna i firmy zaczynają podbierać pracowników sobie nawzajem. Powiedzmy sobie szczerze płaca na tym poziomie nie jest już satysfakcjonująca do tego umowy terminowe przez co nie można zaciągnąć kredytu mieszkaniowego. To wszystko powoduje, że coraz więcej z nas rozważa możliwość odejścia z firmy. Jedynym atutem jest to że nie pracujemy w weekendy i mamy elastyczne godziny co do wykonania swoich zadań. Co dalej nie wiem kolejna umowa na rok...?

Merch8
@Anika

Zapytaj kiero i zerknij w kodeks pracy Forum Ci nie odpowie

Mariusz

Tez tak slyszalem,ze beznadziejnie

Blbl

Jesli ktos ms ochote pracowac za jałomużnę i pracowac dodatkowo w domu to zapraszam do firmy . ktora docenia swoich pracownikow(sarkazm)

Jarek
@Blbl

lepiej isc do normalnej pracy niż się tylko uzerac z kims kto traktuje pracowników gorzej niż Ukraincow

Pablo
@Jarek

prawda,prawda tam już nie ma polakow większości uk ,

ZAWIEDZIONY

teraz na rynku jest baaaaaaaaardzo ale to baaaardzo dużo pracy , bo beel obuz nie POLECAM lepiej się w (usunięte przez administratora) nie pakowac P.S. (usunięte przez administratora) bardzo smierdzi

bobi

w pracy spędzamy bardzo dużo czasu , łącznie z drogą do .. i z.. Ale KAŻDY JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM I NIE ŻYJE TYLKO PRACĄ.... BEZ PRZESADY

Patryk

komu zależy na spokojnej pracy i za te same pieniądze- proponuje szukac bliżej swojej miejscowości Bez STRESU ,pozdrawiam

Magda

Czy słyszeliście ze bilety miesięczne podrosły do pracu o 100% Ja (usunięte przez administratora) co za chamstwo

magic
@Magda

takiego chamstwa nie slyszalem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ale ze o 100% a pensje (usunięte przez administratora) w dol szukac trzeba roboty na miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Bell PPHU - Józefów

• Jak się pracuje w Bell PPHU?

Zobacz opinie na temat firmy Bell PPHU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bell PPHU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bell PPHU?

Kandydaci do pracy w Bell PPHU napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bell PPHU