Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

ulfik

A moze kolego zostales usuniety przez administratora..............., ja nie mam tej firmie nic do zarzucenia, uwazam, ze jesli jade do pracy, to musze pracowac, i tez tak bylo, napracowalem sie, ale iem za co.Mysle ze poza zainteresowanymi zadna firma nie przejmowalaby sie tym co pisza ludzie,bo logiczne jest ze jednej osobie sie bedzie podobalo drugiej nie.

łukasz

Artur mam prosbe ,mogłbys sie odezwac do mnie na meila bo chciałbym sie dowiedziec czegos od ciebie huligan257@wp.pl..pozdro

Artur

Na ND:)

łukasz

Artur a gdzie konkretnie jestes w tej pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Artur

Ja jestem na ksiazkach i bez obaw stary, godzin full,takze o to sie nie martw. Ludzie spoko, jesli ktos jest nie teges, to zglaszasz od razu i robia porzadek. Jest ok, planuje zostac na dluzej.

nieznajomi

siemka,ja tez jade z narzeczonym jutro tam do pracy przy ksiązkach,i mamy małe obawy czy cokolwiek tam zarobimy bo z naszych obliczen wychodzi jakies (usunięte przez administratora) euro na msc. Pewnie sie spotkamy w busie hehe pozdrawiam

marnik

czesc, kto jedzie teraz w niedziele ?

Agnieszka J

Jestem na produkcji, ale chce przejsc na picking, moja siostra juz tam jest, i jest zadowolona,ale narazie chyba nie ma przyjec, lub biora osoby z doswiadczeniem. Na produkcji nie jest zle, ale trzeba sie napracowac. Ostatnio doszla oferta pracy na rozladunku ksiazek, podobno jest ok. No coz nie kazdy ma to szczescie. P.S. Wyplata co tydzien.

para

Ja z dziewczyna tez jestesmy na pickingu, jakis czas bylismy na produkcji, dawalismy rade, ale picking jest bez porownania, fajna praca, a przede wszystkim fajni ludzie. Jesli ktos ma zamiar wyjechac do polecam Direct People, oferta order picker.

marta w.

Jestem u nich na pickingu, stawka lepsza niz w moich 2 poprzednich agencjach. Nie ma normy, ktorej nie daloby sie zrobic, a wiec mysle, ze kazdemu taka praca sie spodoba. Wiem, ze nie kazdy moze tam pracowac, ale mi sie udalo. P.S. Domki super

Slawek

Jestem u nich reacherem, spoko zarobki, fajna atmosfera, ludzie spoko, godzin duzo, no i warunki finansowe, sie zmienia po pol roku, na wyzsza stawke, to jest mobilizujace. Ja znam jezyk, mam uprawnienia i doswiadczenie,wiec moze dlatego,ale mam kumpli, z malym dosw, i tez maja fajna kase.

łukasz

rafi ,mam tez uprawnienia na wózek i mam pytanie czy wiesz czy tam u ciebie nie potrzebuja ludzi z uprawnienami na wózek?był bym bardzo wdzieczny o jakiekolwiek informacjie.pozdrawiam

Kuba

Zamierzam wyjechać z tej firmy na wózek widłowy albo oderpicki . Na wózek widłowy praca jest czały czas czy są przestoje ?

robert

firma godna zaufania

marta

ja jestem order pickerem, i tez sobie chwale, kasa na czas, norma ktora da sie spokojnie wyrobic, chociaz troszke ja zwiekszylismy. Polecam wszystkim ktorzy chca pracowac

rafi

Jestem u nich operatorem wozka widlowego, i jestem bardzo zadowolony. Stawka taka jak powinna byc, pracuje juz 4 m-ce, dostalem podwyzke, mieszkam juz na wlasnej kwaterze, wiec nikt nie potraca mi za mieszkanie, na poczatku mieszkalem u nich(standard do przyjecia) zamierzam dluzej zostac w Holandii, ale wiem, ze na dzien dzisiejszy nie mam zamiaru zmieniac firmy.

alicja

czesc tez poszukujemy pracy z chlopakiem i jest wyjazd 24 czerwca w niedziele do Holandii. W tą środę mamy jechać podpisac umowę do Lublińca. Praca jest przy pomidorach i ogórkach. Czy ktoś z Was także wyjeżdza? bądź zna ta agencję? Bo sa różne komentarze w sieci na ich temat.

odp

moze dlatego ze firma jest ok??????????????????????????nie wiem

ktos

Hahahahah, ja czytac potrafie,ale w rzeczywistosi tez nie zawsze wyglada to kolorowo, wiem cos o tym. Pracowalam w holenderskiej firmie bez posrednikow, i co?? jak zaczeli mi potracac za wszystko to wyszlo mi 5 euro, na koniec podziekowali za prace z dnia na dzien, wiec nie ma tak slodko, nadmieniam, ze jezyk znam bardzo dobrze. Gdyby bylo tak latwo, to wiekszosc osob nie wyjezdzalaby przez posrednikow.

PrawdaSzczera

Pracowałem:) bo zmieniłem firme a wracając do tematu pracowałem na GoPacku przy sortowaniu i pakowaniu warzyw z kasa jest wporządku na czas ,ale jesteś tam tylko zwykłym numerem bez praw lecz z samymi obowiązkami pozdrawiam i powodzenia PS (usunięte przez administratora) euro to strasznie mało :::

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

UPFORCE