Opinie o Leadivio Gregor Pop w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Leadivio Gregor Pop. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leadivio Gregor Pop o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leadivio Gregor Pop w Wrocław

Pati Nowy wpis

Chłopak znalazł dawniejszą ofertę od agencji dla operatora wózka widłowego. chcieliśmy spojrzeć za czymś aktualnym ale pokazała się nam jakaś informacja o wykreśleniu firmy z rejestru. Czy to potwierdzone?

Magda Nowy wpis

@Agata, u mnie był język sprawdzany od jakiegoś pracownika, który naprawdę bardzo dobrze śmiga po niemiecku i potem miałam przy rozmowie kwalifikacyjnej od teraźniejszego pracodawcy w de, gdzie jestem prawie 2 lata. Pracuje w domu opieki. Co mi się podoba jest to, że zatrudnił mnie od razu Niemiec, a nie @Pracodawca. Pisze teraz poniewaz widzialam twoj post a pracy szukam dla siostry i chce zeby tez przez ta firme sie dostala. Jedynie co denerwuje to, że do nich ciężko się do dzwonić, ale jak się dostaniesz to masz szczęście. Na początek myślałam ze to jacyś (usunięte przez administratora) ale wszystko się zgadza. Co też jest plusem tej firmy, że tłumaczą papiery i dają pieczątkę. Nie byłam osobiście w biurze u nich tylko przez mail wysłałam a oni poczta przesłali to pismo i na maila. Załatwili mi ubezpieczenie w de i jak coś nie wiem wysyłam do nich, żeby pomogli, fakt tylko ze trzeba już za to zapłacić, ale, znają się, tak ze firma ogarnięta, tylko nie da się do dzwonić, znaczy ciężko. Pomagają w założeniu konta niemieckiego jak ktoś potrzebuje i ubezpieczenie, pomogli mi tez w kwestii kredytu po okresie próbnym, dostałam kredyt w DE.

Elka Nowy wpis
@Magda

A z tym dodzwanianiem się, to dzwoni się do tej firmy czy do tego pracodawcy w de? I jeszcze czy sprawdzanie w de jest przez rozmowę czy przez test?

Magda Nowy wpis
@Elka

Firma ma 2 numery polski i niemiecki, ostatnio cos odbiearaja na dwóch numerach niby, koleżanka mówila ze miala test językowy najpierw przez telefon a po kilku dniach przez Teams. Dostała prace w Hamburgu jako pielęgniarka. Mówiła ze zakwaterowanie od terazniejszego pracodawcy dostała a Koleś który z nia rozmawiał z tej firmy z leadivio był niby bardzo miły i szukał jej intensywnie. Po miesiącu do dniej zadzwonił i powiedział ze ma dla niej prace od zaraz

Agata

Hejka. Czy wiecie, czy na rekrutacji dla Asystentki medycznej jest test ze znajomości niemieckiego? No bo skoro w ofercie wymagają znajomości, to chyba jakoś to sprawdzają u kandydatów. Tak jest czy nikt tego nie sprawdza? Jakoś weryfikuje? Cokolwiek, czy wierzą na słowo kandydatom?

Zostaw merytoryczną opinię o Leadivio Gregor Pop - Wrocław

Leadivio Gregor Pop
  • Gazowa 78 lok. 6