Opinie o UPFORCE w Lubliniec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPFORCE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w UPFORCE o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPFORCE w Lubliniec

Paweł Nowy wpis

Firma tragedia obiecują góry, a w praktyce nic nie zarobisz chyba że interesuje cię 300–350euro na tydzień. Od tego oczywiście mnóstwo odliczeń na start 15 euro za buty, 15Euro za jakąś ceratę na materac dalej 120euro/tydz nocleg, 40euro ubezpieczenie. Do pracy zapierniczasz rowerem do 10km powyżej 10 dostajesz rower VIP bo elektryczny dopiero jak masz ponad 15km dowożą cię samochodem. Coś o czym mało osób wyjeżdżających pierwszy raz wie to przerwy są nie płatne !!! Noclegi stan bardzo średni ale mówią że może być gorzej tak więc można mieszkać w chlewie zamiast szopy -.-

Hela Nowy wpis
@Paweł

To ile na samym początku oferują, skoro piszesz, że obiecują góry? A ile trwa przerwa w pracy? Można nadrobić i po godzinach zostać, aby nadgonić tę niepłatną przerwę?

Sara Nowy wpis
@Paweł

To prawda ,tragedia ...warunki mieszkalne takie sobie, bez telewizji... O nic nie można się doprosić w biurze ,a szczególnie bardzo niemiła jest pani Lidia...,jest bardzo nieuprzejma.. zarobki bardzo małe często po odtrąceniach 280 euro tygodniowo ... Wszędzie rowerem do pracy . .. domki różne ,ale bez szału .

Ida Nowy wpis
@Sara

Brak telewizji bym przezyła, pytanie czy jest internet:) Co do tych potrąceń to już w ogóle niedobrze:/ Zdradzisz za co potrafią uciąć coś z wypłaty?

Po sprawdzeniu w KRS widzę, że macie rację pisząc iż firma się nazywa Direct People, i stwierdzam, że jest lub była oddziałem AG Rentals. Ale ja nie o tym chciałem, tylko bardziej o tym, że nie widać aby teraz kogokolwiek rekrutowali do pracy za granicę. Ale firma jako polska spółka jest aktywna. Co tam się teraz dzieje, ktoś z Was ostatnio jeździł z nimi?

Zuza

Jak chcesz pracowac w ciezkiej pracy i byc na zawolanie to jedz. szalu nie ma 300euro za kawal ciezkiej pracy na szklarni . Zakwaterowanie bez szalu . Pracuja praktycznie sami rumuni.

Emilia

Francuski pracodawca do tej pory nie zapłacił części pracowników, agencja absolutnie nic z tym nie robi. Na miejscu ludzie traktowani byli jak zwierzęta, musieliśmy prosić o choćby szklankę wody, którą następnie dostawaliśmy z wielkiej łaski. Agencja była niechętna do mediacji z szefem, ciągle słyszeliśmy pretensje przy każdej próbie kontaktu z nimi. Widocznie 20 minutowa przerwa przy 8 godzinnej pracy (która jest obowiązkowa według francuskiego prawa), czy oczekiwanie bezpiecznego transportu (nie na pace dostawczego samochodu w 20 osób bez pasów czy okien) to za duże fanaberie. Po zakończeniu wyjazdu agencja umywa ręce, o pieniądze musimy walczyć sami. Dobrze się zastanówcie, zanim zdecydujecie się na jakikolwiek wyjazd za pośrednictwem job direct.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie UPFORCE.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

(usunięte przez administratora)agencja Direct People jeeszcze istnieje? Fachowcy Gregor Popanda i Aneta Popanda specjaliści od oszukiwania pracowników direc people. Jak nie chcecie być skubani to omijajcie ta agencje z daleka.

Lidia
@Andrzej

A jakieś szczegóły odnośnie Twojej opinii? Z którego roku masz takie doświadczenia?

Rowery

Hej chciałem poinformować że przez całą tą epidemię ludzie z bestu muszą dojeżdżać rowerem do sherpenchuizena oczywiście biuro o tym nie informuje nowo przybyłych pracowników bo to jest jakieś 7 kilometrów. Fajnie wracać z pracy o 3 nad ranem rowerkiem bo tak kończy druga zmiana pracę w sezonie. I oczywiście mieszkasz na brudnym zasyfiałym hotelu. Pozdrawiam zastanówcie się dobrze.

@Rowery

Tam na hotelu to na parterze nawet szczury uciekają, nie mówiąc że znajomi na rowerze w ulewie jezdzili

Kris
@Jola

Racja!

Joahim Frontzek

Panie i Panowie jak tam z praca w Direct People Polska? Jak tam z przelewy wynagrodzenia? Placa wogole jakieś pieniądze? Jak tam (usunięte przez administratora) Gregor Popanda i Aneta Popanda ?

Mala
@Joahim Frontzek

He he pyta pań o prace

Mario

@Kiki dlaczego ludzie stąd uciekają?

Kiki
@Mario

Po pierwsze,lokacja w jednym hotelu gdzie brak już miejsc.Przynajmniej 20 osób z dostępem do 2 łązienek ,2 toalet i 2 kuchni....Trochę niebardzo...Po drugie-zima,mróz 15 stopni,śniegu 30 cm i transport-rower...Hm...Po trzecie od ponad dobrych 5 lat koszt mieszkania na tydzień wraz z dojazdem do pracy-99 euro...Podkreslam wraz z dojazdem-więc gdzie ten dowóz jest???Po czwarte-jesteś na prywatnej lokacji-brak zwrotu kosztów dojazdu do pracy powyżej 10 km....Hm....Rzekomo klient nie płaci-a ja wiem że płaci....Sprawa juz poszła wyżej i będzie mieć finał w sądzie.Agencja zapłaci za wszystko z odsetkami....Poza tym-każda sobota płatna jest 135 procent-wystarczy że nie ma Cie np środę-juz licza Ci sobotę po 100 procent-i to jest niezgodne z prawem...Tez poszło do prawnika i do sądu...Drżyj Direct....Po czwarte-pomarzyc można o kontynuacji pracy-kończy Ci sie faza B-wypad do Polski na 6 miesięcy przerwy-fazy C nikt tutaj nie dostaje....Chcesz więcej argumentów????

Kiki

Hahaha,firma żenada....Wszyscy mądrzy uciekają....Teraz mają ludzi na 1 hotelu-największa patologia tam mieszka..Zlikwidowali domy i zrobili kolchoz a (usunięte przez administratora) ma za swoje....Dobrze im tak.Zawsze można iść na swoje ale trzeba mieć pod kopułą odpowiednio a nie tylko ploty i ploty....Desperaci....

Jacek

Polecam wszystkim prace na warzywach w Eindhoven. Praca lekka i spokojna, bardzo serdeczny klimat wsrod pracownikow a przede wszystkim wysokie zarobki.

Merry30

Ja pracowałam w tej firmie byłam zadowolona i polecam!

Wiktoria
@Merry30

To świetnie, cieszę się, że odpowiadała Ci praca w Direct People Polska. Z chęcią poznałabym więcej szczegółów. Jakie są Twoim zdaniem największe zalety firmy?

@Wiktoria

Napisałam z sarkazmem. Wasza agencja traci na wizerunku przez zajadłych i falszywych ludzi na ktorych czele stoi Gabryska.

Natalia
@Merry30

Na forum wchodzą osoby, które faktycznie są zainteresowane agencją Direct People. Dlatego też warto jest pisać wprost, co się sądzi o danej firmie, bez używania sarkazmu czy ironii. Mnie interesują warunki zatrudnienia, jakie tam oferują. Powiesz coś na ich temat?

@Natalia

Jedyna zaleta to pieniądze na czas. Największe wady to mobbing w pracy i mało godzin bo zatrudniają więcej ludzi niż potrzeba.

Natalia
@Merry30

No to mnie teraz zaskoczyłaś. Skoro w Direct People faktycznie stosuje się mobbing w stosunku do pracowników, to należałoby to zgłosić odpowiedniej instytucji, która by się zajęła tym problemem. Co o tym sądzisz?

Bozena
@Natalia

Ja już zgłosiłam i wiele innych rzeczy, koleżanka fotki porobila

Robek

Pracowałem w scherpenhuizen w Eindhoven . Bardzo dużo młodych ludzi . Można nawiązać znajomosci . Można zarobić w sezonie . Nie spotkałem się z mobbingiem ze strony liniowych którzy nie maja w istocie nic do powiedzenia poza tym żeby linia szła . Jest kilku managererow w czerwonych czepkach i różnych narodowości , pilnujących wszystkie linie . Zakład pracy duży . Na Polaków trzeba uważać wszędzie . Na każdym krańcu świata . Widziałem wiele gorsze miejsca w Holandii i kilka nie wiele lepszych agencji . Pracuje już 14 lat za granica . Coś za coś . Srednio

@Robek

No dla Polaków to i te 7 euro dobre na rękę tylko czy holender by za te drobne pracował? Poza tym liniowe półki nie pisz że tylko chcą by linia szła bo jak chcą to wydzierają mordę i skarżą na ciebie, chyba pupilkiem którejś z nich byłeś albo jestes

Prosto z Mostu

Miałam okazję pracować wraz z moim chłopakiem dla Prodrive przez Direct People. Podczas rozmowy telefonicznej zapewniali nas, że to taka solidna firma, a ludzie odznaczają się wysoką kulturą osobistą. Przepracowaliśmy od poniedziałku do piątku, raptem 5 dni. Trafiliśmy na dwa działy, ja na produkcję, a mój partner na dział logistyczny. Radził sobie naprawdę dobrze. Coach (usunięte przez administratora) najpierw chwali wielokrotnie pracownika, udaje, że jest koleżeński, po czym idzie do teamleaderki (usunięte przez administratora), nagaduje, że rzekomo nie radzi sobie na tym stanowisku, co jest kłamstwem. Teamleadera mówi do mojego chłopaka,, dziś jest Twój ostatni dzień w pracy". Jak można wyrzucić pracownika, skoro ten cały czas się uczy, to był dopiero jego piąty dzień, a ta twierdzi, że on nie pasuje do ekipy. Byliśmy bardzo zniesmaczeni tym faktem. Zazdrość i zawiść ludzka nie zna granic. Jak ktoś zna język angielski w stopniu zaawansowanym, jest elokwentny i przystojny to zapewne im nie pasuje, bo czują się zagrożeni, że jest ktoś lepszy od nich.

@Prosto z Mostu

Tam jak i w wielu innych firmach pracują Polacy co w Polsce byli nikim albo (usunięte przez administratora) przerzucali a tutaj w firmach mają stanowisko choćby nie wiadomo jakie i już się spuszczają...

@Andrzej

karierowiczki bez szkoły a tu proszę operatorki z koziej...

Gary

Ta agencja to (usunięte przez administratora)odradzam kazdemu

Majkel
@Gary

Prawda... Wystarczy porobić fotki i przekazać tam gdzie trzeba lokacje nasze, ile biorą, rowery w zimne i ulewne dni, a pewnie klient im płaci za dowóz pracowników, a zwalają na koronę ze nie można, koordynator nie pomocny, na start musisz mieć kasę na pościel na podstawowe rzeczy i ciuchy przeciwdeszczowe, a poproś o wolne... Już nie długo i ludzie przestaną tam pracowac!

Przemo

czy w tym okresie jesiennym warto tam dzwonić o oferty pracy ?

Ola
@Przemo

Od listopada do połowy marca nie ma pracy zarabiasz max 200 € nie więcej i nawet możesz mniej wziąść.

Michal
@Przemo

Nie wogole nie dzwon... Na warzywach będziesz jak warzywo a spróbuj chcieć wolne albo zachorować... Już nie mówiąc ile za tydzień płacisz za'hotel' jakbyś był w hotelu lux

Mała

(usunięte przez administratora)podający się niby za koordynatora ma pracowników za nic nie interesuje się niczym jest (usunięte przez administratora)

Michal
@Mała

racja, ja tego pseudo koordynatora przez miesiąc nie widziałem????, oni są tylko po to bh byli i ci grafik pisali????

Łukasz

Jestem byłym pracownikiem tej agencji z przed dwóch lat. Osobiście nie miałem tam żadnego problemu z pracą etc, więc nie wiem skąd masa takich opinii... jeżeli ktoś przyjeżdża aby pić, ćpać i myśleć, że jest się na wakacjach to żadna praca się takiemu nie spodoba. Praca w Eindhoven na warzywach piękna sprawa, chętnie bym tam znów wrócił.

TM
@Łukasz

Witam. Czy mógłby mi Pan więcej informacji nt. tej pracy w Eindhoven przy warzywach napisać? mój mail: (usunięte przez administratora) Będę wdzięczny

@Łukasz

To wróć bo w Polsce takich nie potrzebują tylko w Holandii... Dawać z siebie wszystko za 7 euro netto????????

Nikita

Jest taki pączek jak Alfred który robi dobrze ahimowi. Wszystko zrobi dla niego

Czy Direct People Polska zapewnia kartę multisportu?

Mała

Tak zapewnia rowery do pracy

Lola

Na nic nie licz bo się przeliczysz.

Zostaw merytoryczną opinię o UPFORCE - Lubliniec

• Jak się pracuje w UPFORCE?

Zobacz opinie na temat firmy UPFORCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPFORCE?

UPFORCE