Opinie o WS Belgium Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WS Belgium Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie WS Belgium Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WS Belgium Sp. z o.o. w Wrocław

Olek Nowy wpis

Siemka, są jakieś nowe wieści z firmy ?

Marek Nowy wpis

@janko i jak wysyłałeś do nich CV? Trochę mnie to interesuje bo sam nie mam w tym za dużego doświadczenia, a myślę, o wyjeździe za granicę.

Mikus Nowy wpis

Niestety nie mogę odpowiedzieć Ci na to pytanie, a właśnie też mnie to interesuje. Chciałbym wyjechać za granicę do pracy bo jak wiadomo w Polsce bywa tak, że człowiek się narobi i nie zarobi. No a jak już mam pracować ciężko to chciałbym też i lepsze pieniążki zarobić, no a takie rzeczy to zazwyczaj za granicą, takie mamy czasy, zna ktoś obecną sytuację ? Podłączam się do @eLdżeja

nico Nowy wpis

Tak dokładnie, dość długo czekałem ale się opłaciło. Ciekawy jestem czy dalej firma oszukuje... z tego co ostatnio się dowiedziałem to że po tych wszystkich kontrolach założył kolejna spółkę ale na swojego kolegę... Czy ktoś jeszcze z Was został oszukany przez tą firmę, z chęcią pomogę w odzyskaniu pieniędzy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie WS Belgium Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
deniss

Zasada jest prosta, o swoje trzeba walczyc. Ja wygralem byl mi winny 1000 zl a odzyskalem podwojnie. Dlaczego ? Jak sie zaklada Polska Spolke to trzeba wiedziec ze polacy sie nie dadza oszukac we wlasnym kraju. Co prawda trwalo to 2 lata. Sad nie jest rychliwy ale sprawiedliwy.

Damian

Znakomita firma jezeli chcesz pracowac i dajesz z siebie wszystko to firma tez niczego sobie. Szybkie podwyzki dobre warunki zatrudnienia.

ha ha

Jeszcze jedno. (usunięte przez administratora) nie maja nic swojego. Mieszkania (usunięte przez administratora), salon kosmetyczny dziewczyny (usunięte przez administratora) są zapisane na obce osoby :) żeby nie było co od nich ściągnąć. Ciekawe tylko dlaczego tak rzekomo majętny to zmienia biura na jakieś dziury i nie jest to na niego :). (usunięte przez administratora), Ty stary kanciarzu :)

ha ha

Znam i (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . Dwie firmy ? Może tak, może nie. To wiedzą tylko oni. Obie firmy mają długi w ZUSie. (usunięte przez administratora) oskubał :) w Polsce kilka firm. Chodzi za nim prokurator a Belgii też nie ma ciekawie. Ale sam sobie takie gniazdko uwił. To stary kombinator , który orżnie każdego jeśli tylko nadarzy się okazja. Składki płaci od minimalnej krajowej tylko na początku a potem wcale nie płaci. Na każdym pracowniku ma ponad 10 euro na godzinę na czysto a Wam płacze, że od ust sobie odejmuje żeby wam dać. Ale to sprawy indywidualne, ktoś chce to mu wierzy a jak ktoś ma swój rozum to ogarnie to jak trzeba. Ciekawe tylko jak się ma (usunięte przez administratora) ?

Dagmara

A czy czasem te opinie negatywne to nie sa pisane przez obecnych pracownikow Mazuko który rozstał sie z. Dimitriem i teraz konkurują przez co chłopaki od Mazuko zeby sie podlać piszą bzdury na Dimitria?

Przemek

W porownaniu z innymi biurami to wzorowa firma kasa na czas i nie slyszalem zeby ktos mial problemy w tej firmie z Poznania wszyscy jezdza do pracy w Ws Belgium i jest ok.

Damian

Hmm dziwne bylem z kolegami w pracy w Belgi w tej firme na wakacjach i wszystko bylo wyplacone i za rok tez jedziemy.

nikodem

Też miałem problemy z tą firma ale odzyskałem kasę

?

Dimitri jest oszszustem, niestety. Nie płaci składek, problemy z wypłatą, w Belgii też ma przechlapane

anonim - 2013-07-14 14:50:51 Dlaczego zabrali wam dowody osobiste? No i czy już coś wiadomo w sprawie sprawy firmy WS Belgium? Dziękia czy miałeś tez problemy z tą firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o WS Belgium Sp. z o.o. - Wrocław

WS Belgium Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Majora Henryka Sucharskiego 14
    52-205 Wrocław