magia poligrafii

Opinie o magia poligrafii

Mietek
użytkownik zarejestrowany

Wiesz co, pracuje się teraz bardzo dobrze, nie mam w ogóle problemów, wszyzstko rozwija się w niezwykły sposób, bardzo polecam składać tutaj CV i to od razu

podobno magiapoligrafii ,przestala istniec !

Nick

Zupełna racja. Przepracowałem ostatnie15 lat jako serwisant w firmie handlowej. Godziny nadliczbowe do rączki. Najniższa stawka jaka określają przepisy. Ciągłe niezadowolenie,i pilnowanie czy przypadkiem się nie kradnie. No i ciągle tekst - Jak ci nie pasuje praca to się zwolnij Przeszedłem na emeryturę i cieniutko. W dodatku ten (usunięte przez moderatora).... nie wypłacił mi wysługi emerytalnej tłumacząc, że nie ma funduszu socjalnego.

JEŚLI CHCECIE ZAROBIĆ TO TYLKO W MAGI POLIGRAFII ! ZAROBIĆ MOŻNA ALE POD WARUNKIEM PRACY PO MINIMUM 12 GODZIN I PŁACA TYLKO DO ŁAPY! NA PAPIERZE NAJNIŻSZA KRAJOWA! ALE SKORO KOMUŚ NIE ZALEŻY NA EMERYTURZE, TO POLECAM! SZEF, JAK KAŻDY SZEF! NAJLEPIEJ JAKBY WSZYSCY PRACOWNICY BYLI NON STOP W FIRMIE! A JAK NIE MA CO ROBIĆ TO ZAWSZE MOŻNA GWOŹDZIE Z DESEK WYCIĄGAĆ, KTÓRYCH PEŁNO WOKÓŁ ZAKŁADU! :)

Zostaw opinię o magia poligrafii - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie magia poligrafii