AXIUM

Poznań

Opinie o AXIUM

Dominika

@fv watek dotyczy Poznania, dlatego nie piszemy tutaj o innych miastach, ponieważ może to wprowadzić zamieszanie wśród pracowników.

fv

hej widze ze pojawila sie teraz niedawno tez oferta pracy na stanowisko mlodszego specjalsity do spraw sprzedazy w Warszawie oferuja stabilną umowę, wynagrodzenie i premie od wyników,niezbędne narzędzia do pracy (laptop, komórka),szkolenia zapewniające rozwój kompetencji

igor exit

a mnie zastanawia na jaką umowę zatrudniają nowych pracowników w AXIUM, bo teraz to wiecie jak jest a każdy chciałby być zatrudniony na godnych warunkach. Ale też tendencja do obniżania kosztów, kosztem pracowników idealnie wpisuje się w obecną sytuację gospodarczą na świecie, a nie koniecznie ma przełożenie na faktyczny stan finansowy danej firmy.

bza

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma AXIUM ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. We are a dynamically growing company evolving in the export-import for more than a decade.   All job positions invo... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705479?keywords=&region=

pifpaf

Nie mylcie Axium z Warszawy, która jest profesjonalną o międzynarodowym zasięgu firmą z branży IT z jakimś akwizytorstwem z Poznania. To dwie rożne bajki... Miałem przyjemność współpracować więc wiem co mówie. Pozdrawiam

nosorożec i ch**

hahaha... na pewno nie oddzwonili, bo jak kogos wychacza to na nastepny dzien zapraszaja na dzien próbny który jest niczym innym jak łażeniem po chatach:D:D

dzięki za info myślałam że to jakaś konkretna firma.

mar

Akwizycja i oszustwo

bbb

-mimik- zgadzam sie...żal...

gość

mam jutro rozmowę w axium(potencjalnie jako ankieter) ale teraz nawet nie wiem czy iść. Czy ktoś tam był już w sprawie pracy z ogłoszenia jako ankieter?

zainteresowany

a co możecie powiedzieć o tych z poznania?

odp. na mmm

axium z poznania nie ma nic wspólnego z axium z warszawy. w poznaniu zajmujesz sie akwizycja cyfry plus, a ci z warszawy zajmuja sie jakims sprzetem teleinformatycznym

mmm

hej, 24.03 mam isc na rozmowe na pulawska wawa,proponuja stawkiod( usunięte przez administratora ) czy ktos orientuje sie jak to jest?

worek
@mmm 19.03.2010 15:22

to jest temat o Axium z Poznania, tylko zbieżność nazwy z zupełnie inną firmą jaka jest ta warszawska

Kiedyś naiwny

Zgadzam się, jedna wielka banda [usunięte przez moderatora] żerująca na młodych i ambitnych naiwniakach. Wmawiają kokosy, a tak naprawdę robisz za nic!!!

Bibi

akwizycja ale mają fajne sekretarki :)

loome@op.pl

Mozesz cos wiecej napisac? dzieki za informacje :)

Nadia

akwizycja( usunięte przez administratora ) szkoda czasu na rozmowę z nimi

Zostaw opinię o AXIUM - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AXIUM