Opinie o LTP Logistyka, Transport, Palety w Czerwonak

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LTP Logistyka, Transport, Palety. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LTP Logistyka, Transport, Palety o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LTP Logistyka, Transport, Palety w Czerwonak

Koryś Nowy wpis

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!! To powinno być w nazwie . Dzwonią do kierowców i kłamią że jest inaczej niż jest ustalone z przewoźnikiem. Kierowca za własnoręczny rozładunek styropianu miał dostać 500zł a p. Anna Szmaj... dzwoni do kierowcy i mówi że ustaliła z przewoźnikiem 100zł . Po całym rozładunku zlecenia nie chcą zmienić, Jednym słowem (usunięte przez administratora)

@Koryś

Skoro już jesteśmy przy temacie pieniędzy, to ile na tych dniach bym zarobił? Jest mała wzmianka na ich stronie, że przyjmą kierowców C+E. A niewątpliwą dla zaletą byłaby praca na dwie zmiany i bez nocek za kółkiem. Tylko, co z tym załadunkiem, często zajmuje się tym kierowca?

Opowie ktoś o firmie i pracy jako młodszy spedytor?? Szukam pracy i jest na stronie firmy ogłoszenie. Jest podany mail do przesłania cv, ale nie napisali np. jakie sa obowiązki, jakie są wymagania. No i tu mam pytanie, jakie sa kryteria dostania tej pracy? Szczególnie czy trzeba znać angielski, jak to spedycja krajowa?

Mikołaj spedytor Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą. Anulowanie załadunku półtorej godziny przed podstawieniem auta. Brak jakiejkolwiek rekompensaty z tego tytułu. Miałem ładunek powrotny i byłem zmuszony wysłać auto na pusto ponosząc straty... PORAŻKA

zawiedziony

Współpraca z tą firmą to wielkie nieporozumienie. Ani kasy na czas, ani pomocy przy załadunku.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LTP Logistyka, Transport, Palety? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
caipiroska

Firma aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko młodszego spedytora i zastrzega obowiązek odbycia 3msc stażu na jej koszt w Poznaniu. Czy może ktoś coś powiedzieć odnośnie tego czy warto, warunkach, wynagrodzeniu, cokolwiek?

@caipiroska

Witam. I czy odbył Pan staż w firmie? Uzyskał jakies informacje?

Darek
@caipiroska

Każdy spedytor, zatrudniony w firmie LTP, dostaje umowę o pracę oraz konkretne warunki finansowe. Czyli, nawet jeżeli kandydat na spedytora, jest na początku kariery zawodowej i się uczy, LTP bierze na siebie koszt przeszkolenia (czyt. pensję) i dobrego przygotowania do zawodu. Oczywiście, na początku podpisuje się umowę na okres próbny, aby sprawdzić czy stanowisko zostało odpowiednio dobrane do kandydata. Program stażowy, realizowany jest wyłącznie ze szkołami zawodowymi. LTP we wszystkich oddziałach w kraju, przyjmuje uczącą się młodzież, na praktyki zawodowe.

Łucja
@Darek

To akurat dobrze świadczy, że szkolą. A ile można zarobić? Możesz doprecyzować?

SL_PL_102

Jeśli chcesz u nich jezdzic to zastanów się dwa razy. Umowa o pracę dla kierowcy floty dla Kompanii Piwowarskiej....3600 z groszem na rękę. Pływające godziny pracy. Ranne zmiany już możesz zacząć o 3 rano i rzadko kiedy skończysz zmianę po 10 godzinach. "Popołudniówki". Zaczynasz o 13 , 14, 15 18, a nawet 19 i jak się uda to kończysz po 10 godzinach. A żeby nie płacić za nadgodziny to wrzucą cię na nocki gdzie mimo woli "zredukujesz" nadgodziny. Jak jest sezon, zapomnij o urlopie a pamiętaj że robisz ile tacho na max pozwoli. Planowaniem roboty zajmuje się Kompania ale z centrum w Tychach i wymyślają kosmiczne plany dla kierowców. Raz robisz przerzuty między magazynami, raz jesteś spedycją i jezdzisz po klientach. A jak zaproponują Wam pracę kierowcy na paletach...jest jeszcze gorzej. Na śmieciarce płacą więcej... Zastanów się LTP dlaczego tak często zmienia się obsada kierowców

SL_PL_Ktorymkolwiek jezdzisz
@SL_PL_102

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Pracuje w tej firmie od ponad roku i jakoś ciężko było przekroczyć 8 godzin na "popołudniowej" zmianie, a poranna zmiana czasami wykraczała poza ten czas. Nocki - fakt - zajmują mniej niż nawet 5h - nigdy w pensji tego nie odczułem. Podsumowując - jak codziennie w domu siedzisz, a przeszkadzają Ci telefony, że spalanie nie odpowiada, idź na międzynarodówkę - zarobisz więcej niż te "3600 z groszem". I tak w ogóle, życzę Ci abyś nigdy nie musiał pracować, ile "tacho pozwala" - to dopiero orka. W LTP tak nie jest, jakkolwiek byś nie ubarwiał rzeczywistości. Pozdrawiam

Robert

podaj tel bo mam zamiar się u nich zakotwiczyc

Ramirez

Świetna firma pod każdym względem i dziwi mnie informacja o kłopotach z płatnością.

Prosze wszystkich przewożników nie dajcie sie nabrać na piękne opowieści .Tak zwana firma LTP oszukuje w perfidny sposób przewożników jeśli chodzi o zapłatę za faktury.Nie dotrzymują terminów płatności a jeśli przestaniecie dla nich pracować o swoje pieniądze będziecie dosłownie żebrać.Coś strasznego , nikt nie udzieli informacji kiedy i czy wogule otrzymacie wynagrodzenie.W perfidny sposób robią z przewożników dosłownie idiotów jak oni zaczną upominać się o swoje zarobione pieniądze.Naprawdę UWAGA!!!!!.

tajemniczy
@anonymous

Po jakim czasie odzyskales pieniądze od nich?

Witam a czy na stanowisku pracownika biurowego ktoś pracował? Fajna praca czy tylko stres ? ????

Wiktor

Podpowie mi ktoś o aktualnej ofercie pracy? Czy w warto składać dokumenty?

Wojtek

Bardzo dobry pracodawca. Mam same dobre wspomnienia:)

Transport

Hahah a umiecie papier toaletowy zamówić i zgrać z wysyłką ?!!!

Łucja
@Transport

@Transport Co masz na myśli pisząc swój komentarz? Aktualnie widzę tylko dwie oferty pracy w LTP Logistyka, Transport, Palety http://ltp-logistyka.pl/kariera/#section2. Stwierdzam, że nie świadczy to o dużej rotacji w tej firmie. Napisz proszę czy się nie mylę?

Wiola

Dawno nie było nowych opinii. Czy pracownicy mogą napisać jakim pracodawca jest LTP Logistyka Transport, Palety ?

SPEED

Bardzo dobrze ułożona praca na trasach krajowych, spedytorzy mili i do dogadania się, przelewy zawsze na czas, możliwość wstawiania kolejnych aut. Jeżdżę od pół roku i mogę polecić. Co weekend jest w domu.

@SPEED

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w LTP Logistyka, Transport, Palety. Jakiego rzędu zarobków mogą spodziewać się osoby bez doświadczenia, ale chcące podjąć pracę w tym miejscu? Czy jest szansa na to, że w ogóle zostaną przyjęte do "przyuczenia się"?

@Elżbieta

Piszę jako przewoźnik, zarobki uzależnione od przejechanych km/miesięcznie oraz stawki za km. Osoby nowe, ale bez doświadczenia mające ciągnik siodłowy z naczepą 13,6m zostaną przyjęte bez problemu do współpracy. Wszystko wytłumaczone jak należy, praca dobrze poukładana, można też jeździć w soboty.

@SPEED

To na pewno ciekawe informacje dla osób, które rozważają podjęcie pracy w LTP Logistyka, Transport, Palety - dziękuję za podzielenie się nimi na forum! Planujesz związać się na dłużej z tą firmą? Może masz jakieś wieści na temat tego, czy są jakieś rekrutacje obecnie w tym miejscu.

@Elżbieta

Tak mam zamiar jeździć jak najdłużej, idzie zarobić, praca dla Kompanii Piwowarskiej cały rok, właśnie wstawiam drugie auto, z tego co wiem szukają i zatrudniają kolejnych przewoźników.

NCK

Polecam firmę. Wypłata zawsze na czas, miła atmosfera pracy, pomoc w rozwijaniu swoich umiejętności

@NCK

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy w firmie LTP Logistyka, Transport, Palety. Długo już jesteś związany z tym pracodawcą? Piszesz o pomocy w rozwijaniu swoich umiejętności - masz tu na myśli inwestowanie w pracownika, wysyłanie go na szkolenia podnoszące kompetencje?

Kidagakash

Polecam firmę. Wypłata zawsze na czas. Jasne określone zasady wynagrodzeń i premii. Atmosfera w firmie przyjazna. Właściciele dbają o dobre warunki do pracy i dostęp do kawy :-) Firma się cały czas rozwija, w związku z czym pojawiają się nowe stanowiska pracy, więc zwiększają się szanse na awans.

@Kidagakash

@Kidagakash, rozumiem, że piszesz z pozycji obecnego pracownika firmy LTP Logistyka, Transport, Palety. Wspominasz w swojej wypowiedzi o wielu kwestiach, ale nie piszesz nic o formie umowy, jaką oferuje pracodawca - mogłabyś podjąć jeszcze ten temat?

Kidagakash
@Elżbieta

Forma umowy - umowa o pracę - najpierw okres próbny 3 miesiące, kolejna na 2 lata

łukt

Piszę z pozycji byłego pracownika... i niestety nie polecam pracy w tej firmie. Wypłata na czas jak najbardziej tak jak wspomina niejaka Kidagakash ale na tym koniec plusów. Jasne zasady co do premii ? Ciekawe w którym miejscu jeżeli premia jest uznaniowa. Wszystko jest poukrywane ciągle rosnące koszty firmy które wpływają na to że wynagrodzenie zamiast wzrastać stoi w miejscu. Człowiek pracuje na wynik finansowy firmy i z tego tutułu nie ma większego wynagrodzenia. Taka zależność im wiecej zarabia firma tym sa wieksze koszty a tym samym mniejsza pensja. Odrębnym tematem jest brak poszanowania dla byłych pracowników.

@łukt

Rozumiem więc, że każde wynagrodzenie w firmie LTP Logistyka, Transport, Palety składa się ze stałej części, czyli podstawy + premii uznaniowej tak? Ile mniej więcej wynosi taka podstawa? Jeśli oczywiście chciałbyś powiedzieć. Co masz też dokładniej na myśli pisząc o braku poszanowania dla byłych pracowników LTP Logistyka, Transport, Palety?

Elżbieta

@Irek, jestem ciekawa z pozycji jakiej osoby piszesz. Czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w LTP Logistyka, Transport, Palety? Jakie kwestie są dla Ciebie istotne - czego chciałbyś się dowiedzieć o pracy w tym miejscu? Mam nadzieję, że pracownicy firmy napiszą nam coś więcej na temat jej funkcjonowania.

grzes

pracowalem dla tej firmy niestety zgadzam sie opiniami innych. pieniadze nie byly na czas. brak podejscia do czlowieka wyzysk i ciagle klamstwa ze nie ma ksiegowej na miejscu. nie do pomyslenia ze tak klamia na kazdym kroku. brak slow nie polecam. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wycofac sie z branzy

Zostaw merytoryczną opinię o LTP Logistyka, Transport, Palety - Czerwonak

• Jak się pracuje w LTP Logistyka, Transport, Palety?

Zobacz opinie na temat firmy LTP Logistyka, Transport, Palety tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

LTP Logistyka, Transport, Palety
3.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • ul. Obornicka 1
    62-005 Czerwonak