P.P.H. Nawomix Tomasz Sulejewski

Opinie o P.P.H. Nawomix Tomasz Sulejewski

Mar70

Omijać zarówno tej firmy jak i hurtowni Rzepa. Firma nie wypłaca na czas wypłat, nie płacić ZUS i podatków. Lepiej nie pracować niż pracować u Sulejewskich

Zostaw opinię o P.P.H. Nawomix Tomasz Sulejewski - Suchy Las

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H. Nawomix Tomasz Sulejewski