Opinie o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Jesteśmy nowoczesną agencją pracy tymczasowej działającą od 2005 roku na rynku pracy tymczasowej, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8845. Od lat zajmujemy się rekrutowaniem i zatrudnianiem polskich pracowników z branży budowlanej i konstrukcyjnej, przemysłowej oraz hotelarsko -gastronomicznej dla pracodawców pochodzących z krajów Unii Europejskiej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. w Wrocław

Adamo

niestety część z agencji pracy to totalni (usunięte przez administratora) przejechałem się na takich juz nie raz w zyciu... namiary na workforce wziąłem od kolegi, bo miał już nimi jeden wyjazd do Niemiec za sobą. ja również nie mam się chyba do czego przyczepić, wszystko poszło sprawnie, nie trzeba było długo czekać na ofertę czy dokumenty. bardzo polecam, ful profeska

Boguś200

Porzadna agencja! biuro pomoglo mi bardzo mocno i prace znalazlem szyboko... Organizacja wyjazdu ok,mieszkanie ok, praca ok... Rozmowa w biurze byla potrzebna ale za to spotkalem tam pomocnnych ludzi . J Dziekuje za wspolprace i duzo dobrego zycze!!

pracujący

Już drugi raz pojechałem do Niemiec i jestem zadowolony. Dostałem komplet dokumentów, niczego mi nie brakowało. Lokum okej, bardzo dobre warunki mieszkania. Dla mnie było najważniejsze, że miałem zawsze wypłatę w terminie.

Arturro

Witam. Czy ktoś wyjechał z tej agencji do pracy z oferty jako pracownik fizyczny? Zakwaterowanie w miejscowości Hunderdorf. Mógłby ktoś napisać coś więcej? Pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kacper

Wypłaty dają na czas, nie ma problemów z kontaktem z agencją, dobre warunki zakwaterowania, wszystko tak jak w umowie, ogółem dobra rzetelna firma. Polecam serdecznie

Henry

Oby szybko minął ten okropny czas z wirusem bo przecież nikt nie będzie nic organizował.

OOOO

Rzetelny pośrednik. Wyjazd odbył sie bez zadnych problemów, wypłaty zawsze były na czas co jest b.dużym plusem, na miejscu mieliśmy dobry kontakt z agencja, wszystko było tak jak w umowie. Poza tym mają ciekawe oferty do fajnych krajów więc i w tym roku napewno też gdzieś sie wybiore

Wyjazd do pracy do Francji przebiegł bez problemu. Bardzo martwiłam się jak to będzie, ale już teraz wiem, że niepotrzebnie. Bardzo profesjonalna firma, nie mam zastrzeżeń. Wypłata zawsze na czas, co jest wielkim plusem. Dodatkowo zakwaterowanie z bardzo dobrymi warunkami. Dostaje się cały komplet dokumentów do wyjazdu, niczego nie trzeba załatwiać dodatkowo, polecam.

Karl

Kolejny raz współpraca przebiegła pomyślnie, już 2 rok z rzędu pojechałem do Niemiec. W obu przypadka nie mialem żadnych problemow ze strony agencji. W porządku zakwaterowanie, terminowe wypłaty i dobry kontakt z opiekunami. Jeśli ktoś się waha nad praca za granicą mogę polecić PL Workforce, wszystkie papierki, formalności rzetelnie sprawdzone i załatwione

Nikol

Na niektórych agencjach zdarzyło mi się mocno przejechać... tutaj konkretnie, terminowo i co najważniejsze bezproblemowo. Mimo ze na stronie jest zazwyczaj sporo ofert pracy zagranicą to nie bylo problemu ze znalezieniem pracy także w PL . Wypłaty na czas, kontakt z biurem w porządku, polecam i pozdrawiam

Korzystałem z Poland Workforce łącznie 3 razy i jestem zadowolony. Mają czytelne umowy, pomocnych pracowników też biurze. Co do wynagrodzenia- bardziej satysfakcjonujące w porówaniu do innych agencji i zawsze wypłacane na czas

Jurgen

Witam czy ktoś pracuje obecnie jako hydraulik we Francji i mógłby się podzielić opinią

Jurgen

Cz ktoś wybiera się do pracy jako hydraulik z tej firmy

909helix

Bezproblemowo, polecam. Póki co nie wiem czy będę jeszcze kiedyś wyjeżdżać do pracy za granicę, ale jeśli tak to pewnie skorzystam jeszcze raz z usług polandworkforce, bo wszystko było oki. Dodatkowy plus za to, że zawsze mogłem się dodzwonić do biura.

miłoszyński

Polecam, ja również jestem zadowolony. W zeszłym roku byłem brygadzistą w Niemczech i było w sumie ok, najważniejsze, że wypłaty były na czas. Powiedziałbym, że to najlepsza agencja we Wrocławiu, miałem okazję wyjeżdżać również z innymi biurami i nie byłem tak zadowolony

marcorafalo

Piszę i polecam, mam nadzieję na dalszą, owocną współpracę. Ostatnio wyjechałem z agencją już drugi raz i mogę polecić, z całego wyjazdu wyszedlem bez szwanku, kontakt z agencją był, wynagrodzenie na czas,co przede wszstkim swiadczy o firmie że jest porządna i solidna. Uczciwi ludzie, którzy tez przeciez zarabiają na tym że samemu się jedzie i pracuje wiec w ich dobre intencje nie da sie zwątpić. Warunki zamieszkania w porządku, sama praca również . JEDNYM SŁOWEM - POLECAM

Igor

Witam. Jestem bardzo zadowolony z współpracy z agencją Poland Workforce, korzystałem z jej usług pierwszy raz, ale na pewno nie ostatni! Nie ma co się oszukiwać, praca za granicą ma jednak pewne atuty, u nas w kraju bywa różnie. Umowa była dobrze skonstruowana, nie było żadnych problemów. Warunki pracy bardzo dobre!

Jozek

Pracuje we Francji agencja ok wypłaty na czas jedyny problem z koordynatorami z p. Arturem i p. Sara zadko kiedy telefony odbierają a jak odbierają to muszą się dowiedzieć i tak w kółko . Jak pani Sara załatwiała domek to dojechałem na miejsce a właściciele nic nie wiedzieli że kolejna osoba ma dojechac

Marketing Poland Workforce
@Jozek

Panie Józku, cieszymy się, że jest Pan zadowolony! Praca naszych koordyantorów - rekruterów jest bardzo intensywna: spotkania z kandydatami, maile i urywające się telefony to ich codzienność. Jeśli nie odbieramy, to zwykle oznacza, że mamy spotkanie lub rozmowę na drugiej linii. Prosimy o zrozumienie, cały czas szukamy sposobów by optymalizować nasze sposoby pracy. Tym samym, zachęcamy do wysyłania maili na adres pracownik@polandworkforce.com. Wtedy można mieć pewność, że otrzyma się pełną odpowiedź, nie trzeba czekać na linii, dodzwaniać się - tego nikt nie lubi. Często w sprawach pracowniczych wymagane są konsultacje czy to z działem kadr czy logistyki. Nie przeskoczymy tego. Pozdrawiamy serdecznie!

niezadowolony

Witam.Jak wygląda sprawa rekrutacji bo pierwszy raz spotykam śię taką rekrutacja aby po wysłaniu cv i przyjezdzie do oddziału Warszawskiego do którego zostałem zaproszony i po wypełnieniu niezbędnych dokumentów przed wyjazdem do chwili obecnej P.Sara nie oddzwoniła.Czy tak się zachowuje osoba rekrutująca traktując człowieka jak przedmiot,to nie jest profesionalne osoba ta nie powinna zajmowac takiego stanowiska bo to wizytówka dla Agencji.Tak że niepolecam tej agencji gdyż tracisz czas i piniądze na które wydajesz poto aby się przejechac i zobaczyć Panią z kolczykiem w nosie.

Zadowolony
@niezadowolony

Agencja jest ok .polecam, a co do pani Sary to się zgadzam z panem.

zapracowana

Mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Wspomagali moje dwa wyjazdy za granicę, pierwszy dotyczył pracy w Niemczech, drugi - we Francji. Oba wyjazdy przebiegły bezproblemowo, największym plusem było dla mnie dopilnowanie wszystkich formalności, a gdy zdarzył się kłopot - szybka reakcja tej agencji. Człowiek może się czuć bezpiecznie, warunki załatwionej pracy były bardzo dobre, powiedziałabym nawet, że zdecydowanie lepsze niż takie, które oferują u nas w kraju. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 28 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.
2.7/5 Na podstawie 357 ocen.

POLANDWORKFORCE SP. Z O.O. S.K.A.