Arbeitexpert Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Arbeitexpert Sp. z o.o.

raz

Jedna z bardziej profesjonalnych agencji, jakie widziałem. Wysyłają tylko do Niemiec i co ważne, sam wyszukujesz oferty. Oni czekają na chętnych, a nie werbują po łebkach. Co wpadło mi w oko, to rekrutacja dla lekarzy i studentów na staże. B. profesjonalna sprawa.

arbeitexpert

Firma ArbeitExpert przeniosła swoją działalność do Niemiec i działają nadal.

arbeitexpert

ArbeitExpert działa nadal z siedzibą w Wiesbaden w Niemczech i posiada bardzo atrakcyjne i rzetelne oferty pracy na stanowiaska pielegniarek/pielęgniarzy lekarzy wszystkich specjalności oraz asystentów i starzystów. Pozdrawiam

arbeitexpert

Umiejętności pielęgniarskie oraz j.niemiecki liczą się najbardziej. W celu uzyskania prawa wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza na terenie Niemiec należy najpierw uzyskać nostryfikację( uznanie ) polskiego wykształcenia. W celu uzyskania nostryfikacji przedewszystkim trzeba przedłożyć pełną dokumentację wykształcenia zawodowego oraz certyfikat językowy B2.

Poziom językowy to min. A2-B1

Zostaw opinię o Arbeitexpert Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arbeitexpert Sp. z o.o.