P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica

Brodnica

Opinie o P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica

Pierwsze miesiące - praca na czarno, mobbing, główny szef z Torunia o nazwisku takim jak nazwa firmy - straszny cham. Nie polecam ani pracownikom, ani klientom - są na rynku inne/tańsze/lepsze firmy oferujące Hormanna .

Noc

Powiem Wam, że P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica to niezła firma i mają rozsądne stawki, tak drogi @tomek da się zarobić powyżej 3000 złotych, nie jest to trudne, szczególnie tutaj, trzeba tylko się nie lenić i wszyzstko powinno się jakoś ułożyć ok

ktoś

Kolego.Lepiej nie zadawaj się z tą firmą.Może będziesz pracował,ale gwarantuje że i ty nie dasz rady.atmosfera nie jest ciekawa.Jeżeli masz doświadczenie szukaj lepiej gdzieś indziej.powodzenia

wynalazek

Czy to prawda,że w Brodnicy zamykają punkt handlowy - słyszałem że [usunięte przez moderatora] szuka pracy?Pewnie jest też już na celowniku[usunięte przez moderatora].Skończy się siedzenie i wygrzewanie [usunięte przez moderatora]?

ktoś

atmosfera tragiczna, kasa marna, bezpośrednia przełożona nic nie może, nawet urlopu dać, trzeba dzwonić do Torunia do [usunięte przez moderatora] Wynalazka, a jeśli chodzi o produkty - Hormanna dostaniecie w Brodnicy w innych firmach dużo taniej

maly

Klient nasz pan.To początek i koniec twojej kariery.Po [usunięte przez moderatora] więcej się nie można spodziewać niż tylko kłamstw.ta [usunięte przez moderatora]co siedzi to palec daleko trzyma-domyślcie się sami gdzie? dajcie sobie spokój z tą firmą i z pracą i współpracą a już nie daj boże kupnem?

Atmosfera w pracy raczej przecietna. Brak czegos takiego jak praca zespolowa,[usunięte przez moderatora]bardzo arogancki i wulgarny. Placa mala (1200 zl ). Czeste niedomowienia. Radze omijajcie ta "firme" kieruje ta rade zarowno do przyszlych pracownikow jak i do klientow.

Zostaw opinię o P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U nalazek BRODNICA - Brodnica