PPHU RM Hildebrandt

Brodnica

Opinie o PPHU RM Hildebrandt

paula

uwaga na tego pracodawcę, zwłaszcza na warunki płacowe i zakres obowiązków; niska płaca, praca ciężka, +dodatkowe w dni wolne, problemy z urlopami. Beznadziejna organizacja pracy.

Nusia

Tak to prawda. Praca jest bardzo ciężka za takie pieniądze.Jestesmy bardzo bardzo zmęczeni.Nie ma czasu dla rodziny.

milusia.pl

ludzie tam pracują za najniższą krajową w każda sobotę i co druga niedziela -żenada ten pan powinien trochę pomyśleć a nie wyzyskuje ludzi.Będziemy się zwalniać.

Słowa kojarzące się z PPHU RM Hildebrandt (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): solidna i profesjonalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . bardzo dobra Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . fantastyczni Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w PPHU RM Hildebrandt: Najbardziej nie podobało mi się w PPHU RM Hildebrandt:

Zostaw opinię o PPHU RM Hildebrandt - Brodnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU RM Hildebrandt