Opinie o Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. w Brodnica

Klient

Byłem dziś na zakupach, na ulicy Kalinkowej ok godz 10.Kolejka na dział mięsny ogromna,nie o to chodzi. Dziewczyny uśmiechnięte, miłe (nie wiem skąd ta energia) bo ludzi pełno...a z uśmiechem obsługiwały. Pozdrawiam dwie Panie z opasakmi na włosach. Tak dalej dziewczyny. Oby pracodawca docenił.

@Klient

Dziękujemy bardzo za miłe słowa. Pozdrawiamy również i zapraszamy ponownie na dział mięsny ☺️

Znalazłem na olx świeże ogłoszenie o pracy dla magazyniera. Pełny wymiar czau pracy - rozumiem, że praca od poniedziałku do piątku, po 8 godzin? Czy zdarzają się też weekendy? I jeszcze jedno pytanie - jak wygląda system premiowy na tym stanowisku?

Hela Nowy wpis

Normalne pytania. Trzeba pracodawców pytać jaki jest system pracy ze szczegółami bo można skończyć pracując za 4 osoby i jeszcze być oskarżonym że jak na taką średnią pensję to za mało się jeszcze robiło. A premię za udaną migracje licznych procesów księgowych zza granicy dostaje manager (usunięte przez administratora)

@Hela

Jakiś niedobór pracowników skoro twoim zdaniem trzeba pracować za 4 osoby? Problemy finansowe firmy czy po prostu takie normy? A jakieś motywację do pracy ze strony szefa są? Premie albo nagrody, cokolwiek?

Hela Nowy wpis

Takie normy. Dostajesz do wykonania listę procesów które masz przejąć. Jak to wszystko wykonasz to jesteś (usunięte przez administratora) jak nie wykonasz jesteś jeszcze większy (usunięte przez administratora) Dla gorliwych pochwała i uścisk ręki, dla tych mądrzejszych szacuneczek za asertywność. Premię jeden i drugi dostaje taką samą czyli żadną. I jak człowiek ma pecha to musi jeszcze współpracować z osobą która roi sobie w głowie że to ona zamyka miesiąc księgując faktury, a ty robisz kosmetyczne popierdółki i jeszcze ci kasy walą jak lodu. A to na pewno ktoś za ciebie robi, ten brunet w różowej czapce, ta Henia w niebieskiej koszuli, baga Jaga we własnej osobie albo Szatan pod postacią Białej Damy. Ale żeby wyrównać te krzywdy wystarczy zakręcić pierścionkiem odczyniającym uroki i nie pojawić się na zamknięciu. Wtedy wszyscy się przekonają kto to tak naprawdę zamyka i ta osoba, dotychczas niedoceniana, jak nic zostanie managerem tak jak jej to karty od początku przepowiedziały.

Czy w Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

@Klient

Na swojej stronie piszą, że mają własną piekarnię. Jak można dostać pracę właśnie w piekarni, mam doświadczenie jako pomocnik piekarza. Ofert pracy nie znalazłem i chciałem dopytać tutaj. O jakiej godzinie zaczyna się pracę w piekarni? Jest to praca tylko na jedną zmianę?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku REFERENT MAGAZYNOWY?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Domi

Ile tam osób pracuje na zmianie? Kojarzysz? Jesteś stałą klientką? Może orientujesz się, czy często są rotacje? Można spotkać nowych pracowników czy raczej stałe grono? Dopytuję, bo chciałabym się tutaj zatrudnić, ale nie wiem czy poszukują kogoś, czy raczej mają stały zespół...

XYZ

Czy jak napisali, że mile widziane jest doświadczenie, to oznacza, że jak się je ma, to i pensja jest lepsza niż dla tych, którzy go nie mają? Chodzi o prace magazyniera. Ile można dostać jak się ma doświadczenie jakieś 3 lata w tym zawodzie?

Klientka

A mi w ogóle nie przeszkadza, że kobietki gadają. Swoją robotę robią, zawsze grzeczne. Wiem co pisze, bo jestem tam codziennie. Często jest, że przy kasach nie ma klientów i one wyjdą z kasy a w jednej chwili najdzie ich kilku,ale zaraz dziewczyny wołają i ktoś siada do kasy. Ja lubię, że nie są takimi służbistkami, często żartują z klientami i między sobą. Na stoiskach również fajne kobietki zawsze można liczyć na fachową obsługę . Widocznie jak co niektórzy jak widzą, że gadacie między sobą to z pewnością obgadujecie. Jest bardzo dużo klientów co Was bardzo lubi, ale tego się nie ma w zwyczaju pisać na forach, a jak komuś się coś nie spodoba to szybko opinie leci wystawić. Nie przejmujcie się dziewczyny pozdrawiam Was i do zobaczenia

Czy Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

W tej firmie jest umowa o pracę. Aktualizacja wynagrodzenia ze stycznia 2023 wynosi 20 zł BRUTTO. Jest premia uznaniowa, która musi być bo nią reguluje się do minimum, bo czasami nie wychodzi najniższa z podstawy. Na takie wynagrodzenia łapie się osoba na okresie próbnym i pracownicy którzy pracują od ponad 25 lat. Najlepiej wychodzi pracownik młodociany, bo nie ma odprowadzanego podatku i jest kilka stówek do przodu. Nie ma dodatku stażowego. Jest dodatek za niechorowanie w wysokości 150 zł BRUTTO na kwartał. Jak jesteś chory to z grypą chodzisz do pracy, bo szkoda Ci stracić i tego marnego grosza. Pracuje się w tej firmie 6 dni w tygodniu. Wigilia pracująca, Wielka Sobota pracująca za wysadzkę. Niektóre niedzielę pracujące za wysadzkę. Za dwie lub trzy soboty w miesiącu wysadzka. Nie ma czegoś takiego, że jesteś zatrudniony na dane stoisko, jesteś przezucany jak worek kartofli. W niektórych sklepach przychodzi się do pracy ze łzami w oczach. Brak szacunku ze strony kierownictwa i do tego coraz bardziej roszczeniowy klient. A to za drogo, a to za cienko, a to za grubo, a to krzywo spojrzała, a to z koleżanką zagadała, a to kawę pije itd. Ktoś tu wcześniej napisał, że sklepowa gada o (usunięte przez administratora) Maryny. Nie ma takiego zawodu jak sklepowa, a czy naprawdę klient lubi jak,, sklepowa,, wypowiada wyuczone regułki i jest sztywna jak pal. Uwierzcie, że klient potrafi tak wyprowadzić z równowagi, że masakra, trzeba mieć silna psychikę w tym zawodzie. Przydało by się od klienta więcej tolerancji i szacunku, bo to działa w dwie strony Do przemyślenia Do przemyślenia

Basia

Czy na stoisku drogeryjnym jest jakaś sala posiedzeń? Byłam dzisiaj na zakupach a jedna kasa czynna. Reszta pań na drogerii kogoś obgadywała. Skoro nie mają pracy na drogerii to może czas ją zlikwidować.

Olga
@Basia

A ile osób było w środku w formie klienta? I Pań to ile tak właściwie przypada tu na jedną zmianę?

@Basia

Jakby jeszcze ta jedna osoba olała temat to na pewno wszystkich by wylali. Po co pracodawcy ludzie którzy mają 2letnie opóźnienie w realizacji zadań? Po to żeby za jakiś czas okazało się że firma musi ciąć koszty zwalniając szefa tych pań i pracowników jego biura? No chwała leniom, kto pracuje ten (usunięte przez administratora) Niech nam żyje sto lat firma zewnętrzna, nasza firma może iść się gonić.

@Basia

Pewnie by sobie chętnie posiedziały ale tam nie mają na czym. Od tych internetów to się wam w (usunięte przez administratora) poprzewracało. Jak mi się coś nie podoba to mówię oficjalnie lub idę do zmianowego, a nie ważniaka zgrywam jako internetowy Anonim Trol.

Wiesia

Najciekawsze dyskusje są na monopolu i ciastkach. Klient od wejścia jest pod obstrzałem . Te Panie to znają pół Brodnicy z nazwiska i życiorysu

Urszula

Zdania klientów na temat pań kasjerek troszkę podzielone na tym forum. Ktoś napisał, że jakbyśmy wiedzieli ile zarabiają to byśmy im do kawy ciastko przynosili. Wiecie ile na rękę ma taka kasjerka w tej firmie? Można liczyć na zatrudnienie na umowę o pracę? Ktoś się orientuje?

@Urszula

Mało zarabiają? Przykre. A przecież one takie zdolne. Nawet poziom wykształcenia klientów określą bez trudu. Może gdyby zajmowały się z większym zaangażowaniem pracą zamiast tym czego nie potrafią to i zarobki byłyby większe. Podobno w Toruniu poszukują aktorek do jasełek seniorów. Polecam.

Magda
@Kamila

No cóż tak właśnie jest na stosku drogeryjnym

@Magda

Dziękuję Pani Magdo, pani opiniami już się najadłam chociaż miło że znalazła Pani dla mnie kilka sekund. Mam nadzieję że ognisko domowe w tym czasie nie wystygnie a i robota się sama zrobi

Jajacek

A skąd pani Kamila Lukrecja wie czy ta pani z "czerwonymi włosami" nie "zagadywała" koleżanki w kwestii służbowej? W łebku się pani chyba poprzewracało.

Kamila Lukrecja
@Jajacek

A od kiedy "(usunięte przez administratora)Maryny" jest kwestią służbową dla jakiejkolwiek sklepowej?

Przemysław

Pani w działu alkoholowego na ulicy Kalinkiwej to chyba typowy pracownik z łaski. Straciliście klienta bo pani buczy sama do siebie pod nosem i ma problem z obsluga. Można zmienić pracę jeżeli nie odpowiada. Chciałem tylko kupić piwo z wymianą butelek a zostałem potraktowany jak menel. Też mam sklep i bym nie życzył sobie takiej obsługi u siebie

Jajacek
@Przemysław

Gdybyś miał sklep to u siebie kupiłbyś to piwo. Pewnie wyglądasz i jesteś menelem więc taki klient to żadna strata

Wdzięczna

Pozdrawiam serdecznie wysoka Panią w czarnych włosach, zawsze uśmiechnięta z marketu na ul. Włodka za milą obsługę i towar najwyższej jakości. Widać zmiany na dziale mięsnym. Tak trzymać Panie Hildebrandt. Pozdrawiam

Tragedia.

Sklep w Grudziądzu ul. Kalinkowa. Pani ekspedientka odmówiła sprzedaży szynki jeżeli nie wezmę końcówki " bo inni klienci mi tego nie kupią - takie mam wytyczne kierownictwa". Czyli ja mam kupić coś czego inni klienci nie kupią. Czy nie jest to paranoja. Czyżby wracały czasy gdy sprzedawca był władzą? Czy odmowa sprzedaży nie jest wykroczeniem?

@@@
@Tragedia.

Oczywiście, ekspedientka powinna sprzedać Pani szynkę taką, którą Pani sobie życzy!,ale zdanie "czasy gdy sprzedawca był władza"trochę słabe, ponieważ trzeba mieć szacunek w dwie strony tak to działa,nie, że sprzedawce traktuje się jak zło konieczne a klient Nasz Pan!!!

Olga
@@@@

Tylko, że ta Pani nie odmawia, żeby zrobić na złość tylko tu chodzi o to, żeby towar się nie zmarnował. A zwłaszcza, że to mięso to według mnie wypada jednak okazać choć trochę empatii, bo nie po to zwierzę musiało zostać zabite, żeby potem cokolwiek mogło się z tego zmarnować. :( Ale chyba to żadne wykroczenie z tą odmową? Bo na jakiej podstawie niby?

Klentka

Byłam dzisiaj na Ceglenej po rajstopy, po 16-tej , dwie panie piły kawę, zero zainteresowania klientem , zero pomocy pomimo,ze nie było nikogo poza mną.Czy Pan Marek płaci wam za picie kawy i rozmowy o tym w co się ubrać na wesele. Chyba jak na takie stoisko jest was tam o jedną za dużo.

@Klentka

Bo tam jest siedlisko plot

klientka

Zgadzam się no też robię tam zakupy. Nie powinny być tam 3 osoby

Pracownica
@Klentka

Witam Panią. Odpowiadam na pytanie odnośnie tego czy Szef płaci nam za picie kawy. Otóż nie, bo nie pijemy kawy przez 8 godzin tylko w "międzyczasie ''. Kawę kupuje za swoje, a Szef wie że pijemy kawę, bo też jest człowiekiem, a nie tyranem. Nie widzę w tym nic złego, bo nie znam osoby, żeby siedziała 8 godzin o suchym pysku. Rozmawiać z koleżanką też raczej każdy porozmawia(chyba, że się nie ma koleżanek). Śmieszy mnie jednak fakt rozmowy na temat tego "W co się ubrać na wesele". Żadna z nas nie idzie na wesele, ani na żadną inna imprezę. Natomiast lepiej rozmawiać o ubraniach niż komuś smarować tylek na forum. Pisać na forum jako anonim to łatwo, ale poprosić ekspedientkę o pomoc to ujma. To przecież my jesteśmy gorszy sort i powinnyśmy na kolanach przed każdym na wejściu czekać . Co do komentarza, że powinna być jedna osoba na tym stoisku- zapraszam. Jak ktoś nie ma pojęcia to proponuję się nie udzielać. Jedna chwila nie mówi o zakresie obowiązków z całego dnia. Na szczęście mamy mnóstwo wspaniałych klientów dla, których z uśmiechem przychodzi się do pracy i chętnie obsluguje. Bardzo jest mi przykro, że poczuła się Pani zaniedbana i przepraszam najmocniej. Miłego dnia.

@@@
@Klentka

Gdybyś wiedziała za jakie pieniądze pracują,to byś jeszcze dziewczynom do kawy ciasto przyniosła ???? Swoją drogą, trochę empatii ????

Klientka*
@Klentka

Proszę Pani o ile mi wiadomo stoisko kosmetyczne jest samoobsługowe ale gdy tylko poprosi się którą kolwiek z pań o pomoc ,zawsze służą pomocą.Jeżeli potrafiła Pani napisać na forum to chyba nie problem poprosić o pomoc w poszukaniu rajstop.Panie są bardzo miłe i sympatyczne i zawsze bez problemu służą pomocą

Klientka
@Klentka

Ty kobieto chyba nie masz innych problemów. Pochwal się gdzie Ty pracujesz to sprawdzimy jaka jesteś świetna i Cię ocenimy na forum. Pamiętaj, że praca z klientem to ostatni kawałek chleba. Te kobiety dwoją się i troją żeby dogodzić. Ich praca nie polega tylko na obsłudze klienta, bo całej reszty krasnoludki za nie nie zrobią. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tego sklepu, jesteście super i życzę Wam samych miłych klientów.

Wiedźma
@Klentka

Tak tylko jak się o coś człowiek zapyta to żeby się tylko potem o sobie nie dowiedział że NIC nie wie. A dzisiaj na mięsnym niska szatynka o błękitnych oczach i kręconych włosach związanych w koczek z lasy chłodniczej zamiast wytrzeć wilgotną szmatką to wymiatała jakieś nieistniejące paprochy zupełnie sfatygowaną zmiotką jakby od podłogi czy od czegoś. Swoją drogą szkoda że nie ma kas samoobsługowych w Lidlu i w Biedrze już są.

Agnieszka
@Wiedźma

Chyba nie rozumiem co masz na myśli pisząc 'żeby sie tylko potem o sobie nie dowiedział że nic nie wie'. O co chodzi, możesz to jakoś rozwinąć? Co to za sytuacje?

Wiedźma
@Agnieszka

Nie mogę ją się tylko hasłami posługuję hasła przyjmuję hasła przekazuję

Arletta P.

Witam, treść mojej opinii dotyczy ekspedientki na Ulicy kalinkiwej 82. Mój tato opisał Pania jako szczupła w ciemnym upieciu. Tato, nie mógł zapłacić kartą i jako starszy człowiek prosił Panią o pomoc a pani śmiała się pod nosem i tylko odburkiwala. To podobno nie był pierwszy raz takiego zachowania. Ja rozumiem stres i zmeczenie ale kurcze ileż można

Agata
@Arletta P.

Warto zgłosić takie zachowanie np. kierownikowi :( Nie rozumiem jak można nie pomóc starszemu człowiekowi, a co dopiero się z niego smiać. Zauwazyłaś moze jak reszta pracowników? Podobnie jak ta pani, czy może na plus jednak?

Klient

Bardzo nie miła obsługa na mięsnym. Wczoraj robiąc zakupy, byłam obsłużona przez panią (bladynka).. Jak za karę... Jej lekceważący wzrok mówi sam za siebie... Jestem stałą klientką.. Reszta pan bardzo miłe i sympatyczne

Barbara

Jestem oburzona tym jak zachowuje się ekspedientka w waszym sklepie na strzemiecinie. Imienia nie znam, długi czarny kitek. Pani za lada, dziś nie był to pierwszy raz że jestem z łaska potraktowana. Pani ma chyba swoich klientów wybranych kogo traktuje dobrze a kogo złe. Ostatni raz przyszlam

A ja pozdrowie Panią z Kalinkowej z obrączka na paluszk u. I o ładnych oczach.Bardzo milo, troszkę jednak Panią zawstydziłem. Dziękuję za pomoc

Zostaw merytoryczną opinię o Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.?

Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.
3.4/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Ceglana 18
    87-300 Brodnica

Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.