Opinie o Cezbed w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cezbed. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cezbed na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezbed w Wrocław

!!!

an-onim

Witam. Wiecie coś może o budowie tej firmy w Kłobucku albo Opolu???? Bo szukają tam ludzi do pracy. Jak ktoś ma jakieś informacje prosiłbym o kontakt na mail s(usunięte przez administratora)l

zniesmaczony

Obiecywali wiele a (usunięte przez administratora)dostajemy, moze i zdarzyło sie ze wypłata była dobra ale trzeba było (usunięte przez administratora)w delegacji 2 miesiące w miesiącu. teraz na konto wpadają jakieś ochłapy za które nie da się żyć na delegacji i utrzymać dom i rodzine. Wielkie dzięki Cezbedzie, to dzieki tobie rodzina mi sie rozpadła!!!

...

...

Brałeś udział w rekrutacji do Cezbed. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
gall anonim

może i zatrudniają pociotków ale popieram rodzinne firmy

?

do NN-piszesz o sobie buraku twa pisownia i rozumowanie mowi jedno kretyn i niby polski pracodawca znaczy przedewszystkim złodziej i zeroooo! wiec nie pieprz tu takich zdań jak wiesz o czym pisze choć wątpie ale zycze ci poprawy co sam w to wątpie bo ograniczenie jest chorobą nie do wyleczenia i nie pisz tak o ludziach dobrych i szanowanych bo dajesz sobie swiadectwo jaki ty sam jestes a jestes zeremmmmm!

NN

Jak zwykle nieroby walą ściemę. Na rozmowie zgrywają fachowców a później się okazuje, że to trzepacze godzin, partacze wożący się na garbie fachowców, do pracy przychodzą najarać się fajek, wypić 10 kaw i popić falszką. Zatrudnili się żeby zarobić a nie robić. Chcą być cwańsi od kierowników i pracodawców. Znaleźć teraz dobrego fachowca graniczy z cudem. To, że tak się dzieje jest tylko i wyłącznie winą nieuczciwych pseudo pracowników-fachowców. Jak komuś w rzyciu nie wyjdzie, bierze się za budowlankę i 100 robót spieprzy żeby w końcu coś mu wyszło. Ludzie sami sobie robią kołchoz, bo uczciwi fachowcy muszą pracować na buraków i nierobów.

gilu

I tu wszyscy mają racje !!! nie polecam tej firmy kierat ,BRAK ORGANIZACJI WSZYSTKO NA KRZYK CZEMU NIE WIDZĄ TEGO PREZESI od jakiegoś czasu pracuje w innej firmie wszystko na spokojnie jest wiecej roboty zrobionej i nikt cię nie wyzywa SZANUJA PRACOWNIKA

2009 lewin

Koleś jeśli piłeś albo waliłeś ściemę to w końcu kierownik cię pewno przyłapał i [usuniete przez admina] Za to nie można mieć pretensjiSzczerze to jedyny któremu na firmie zależy lata od 6 czasami do wieczora. Jak się czepia to nie na darmo !!!!!! lepiej przyjrzyj się swojej zmianie.

m....... - 2009-09-21 19:03:25Jestem żoną jednego z pracowników w tej firmy i fakt faktem jest coraz gorzej. chłopaki [usuniete przez admina] po kilkanaście godzin dziennie tak że nawet wieczorem nie chce się im rozmawiac przez telefon a efektów finansowych takiej pracy nie widać. Pracując na miejscu w małej mieścinie zarobiłby więcej niz ostatnimi czasy w tej firmie. a jesli chodzi o załatwianie spraw w biurze to masakra wiecznie [usuniete przez admina]była czymś zajęta( najczęściej jedzeniem) czasem trwało to nawet 2 godziny. skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ps

Tu cię kolego nie poprę kierownik zalatany wszędzie go pełno ale bez niego to już downo to by się rozpier....

o lewinskim cezbecie

(usunięte przez administratora) cezbed w lewinie brzeskim (usunięte przez administratora) zazadzanie nic pozatym debilizm i pedale

haha

potwierdxzam te wszelkie słowa gnojowaty zakład i ludzie co nim zadza nawet nie przychodz człowieku do niego a dlaczego ja jestem?juz dawno nie ejstem bo w tym gownie nie da sie zyc ate swinie zadzace sa jak moja (usunięte przez administratora) chcca wiele ale niue daja nic pozatym

cezbed lewin brzeski

czekam na wiecej opini kolegow z lewina brzeskiego wiedzacych co sie dzieje w tym zasranym zakładzie szacunek dla ludzi udciwych i pracowitych

cezbed lewin brzeski

zasrany zakład oszukanstwo i pajace zarzadzajace nim do tego najnisza krajowa na kato reszte dla stałych pracownikow w kopercie dla innych gowno ludzie chodza jak obdarciuchy w swoich ubraniach bo złodzieji nie stac by zakupic mundurki do tego rodzinki zaraniajace krocie debilizm wyzysk i kurewstwo zastanowcie sie idac po prace do cezbedu w lewinie brzeskim bo nicdobrego was tam nie czeka ale tylko ponizanie brak szacunku i skurwiałe kierownictwo i mistrzowie

lewin brzeski

masz kolego racje w lewinie brzeskim w cezbecie tak samo jest banda zarzadzajacych pajacow i debili maja ludzi za nic upodlaja zastraszaja zachowuja sie jak kapo nie dajac nic w zamian nawet pan dyrektor by z nim pogadac najpierw trzeba napisac prosbe w jakim celu chcesz pogadac bo cie nie przyjmnie a pan kierownik produkcji to mlody szczaw nie znajacy sie na niczym lata jak [posrany nic nie robi a miesza tylko nie polecam pracy w tym gnoju noi chyba ze ktos chce zgonu szybkiego pozdrawiam

Byłem zatrudniony w ww. firmie 3 miesiące (okres próbny) jako kierownik robót. Na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko było super. Jak zacząłem pracę wszystko "zaczęło wychodzić na wierzch". Firma jest kompletnie zdezorganizowana, kadra zarządzająca niekompetentna. Mało nie straciłem swoich uprawnień budowlanych gdybym podpisał się pod pewną budową na której w ogóle nie byłem. Kiedy powiedziałem panu dyrektorowi, że tego nie zrobię to usłyszałem że jestem nie wychowany i wylecę z hukiem z firmy. Wybrałem opcję z hukiem i odszedłem z firmy.

m.......

Jestem żoną jednego z pracowników w tej firmy i fakt faktem jest coraz gorzej. chłopaki zapierdzielają po kilkanaście godzin dziennie tak że nawet wieczorem nie chce się im rozmawiac przez telefon a efektów finansowych takiej pracy nie widać. Pracując na miejscu w małej mieścinie zarobiłby więcej niz ostatnimi czasy w tej firmie. a jesli chodzi o załatwianie spraw w biurze to masakra wiecznie P. (usunięte przez administratora)była czymś zajęta( najczęściej jedzeniem) czasem trwało to nawet 2 godziny. skandal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Łopata - 2009-09-20 17:39:25 MAŁO TEGO TE KURWY POCIOTY CHODZĄ W KRATKĘ DO PRACY ,A WYPŁATY MAJĄ WIĘKSZE OD TYCH CO PRACUJĄ ZA TRZECH LUDZIE Z CEZBEDU SĄ WYSYŁANI NA FUCHY Z MATERIAŁAMI FIRMOWYMI ,A PISZE SIĘ IM GODZINY W RAMACH PRACY W FIRMIE ROBIĄ PRZEWAŁY CZŁOWIEK KTÓRY PRACUJE UCZCZCIWIE JEST PONIEWIERANY PRZEZ (usunięte przez administratora)TAK ZWANYCH FUNKCYJNYCH NAGANIACZY CO ROBIĄ SOBIE PLECY NA ZWYKŁYCH ROBOLACH CZŁOWIEK JEST ZMUSZANY PONAD STAN SWOICH SIŁ MA NA GODZINĘ 8,20A ,(usunięte przez administratora)JAK W AKORDZIE ,W STRESIE I POD RYGOREM ZWOLNIENIA ZILE SIĘ POPATRZYSZ NA TAKIEGO (usunięte przez administratora)TO GROZI CI URLOPEM BEZPŁATNYM CO NIEPOWINNO MIEĆ MIEJSCA CZĘŚĆ LUDZI TO NIEROBY TRZEBA (usunięte przez administratora)NA NICH BO SIĘ PRZYKLEJAJĄ DO CIEBIE JAK PLUSKWY UDAJĄ , ŻE PRACUJĄ POWINI POŁOWĘ ZWOLNIĆ TO BYDŁO CZERESINIAKÓW TO KLIKA BEZ FACHU (usunięte przez administratora)DO KAMIENIOŁOMÓW .LUDZIE MAJĄ PRAWO WIEDZIEĆ W KAŻDYM DNIU DO KTÓREJ PRACUJĄ ,SĄ ZASTRASZANI NA KAŻDYM KROKU UCZCIWI (usunięte przez administratora) PONAD STAN SWOICH SIŁ, A NAWYPŁATĘ WIELKI HUJ KASY JEBIĄ 2 MIESIĄCE WMIESIĄCU I PAN BORODYCZ UWARZA ŻE PŁACI LUDZIOM WIELKĄ KASĘ.? TO NIE FIRMA ,ALE KOŁCHOZ PRACOWNICY SĄ TAK WYCZERPANI ŻE SĄ NIEWYDAJNI CO DZIEŃ FIRMA MA STRATĘ 2 Godzin ...WYSTARCZY PRACOWAĆ 10 godz. DZIENNIE .NIEPŁACĄ 50- TEK , ANI 100--ETEK Gołe DNIÓWKI NIE WSPOMNEĘ O PREMI. LIZUSY i TAK ZWANI CAPO BUDUJĄ DOMY NA WICHURACH I REMONTUJĄ Z MATERJAŁÓW FIRMOWYCH MAJĄ CZEREŚNIAKA Z ŻYMIGRODU ,KTÓRY JEST ORDYNARNY DO LUDZI Z CEZBEDU I DO PODWYKONAWCÓW NIEPILNUJE BUDOWY I ZANIEDBUJE SWOJE OBOWIĄZKI W HUJA WALI , A KASY BIERZE OD 4 DO 5 TYSIĘCY PONIEWIERA LUDZMI JAK ŚMIECIMI MAJSTROWIE KTÓRYCH CZĘSTO NIEMA NA BUDOWIE TO CHACHMENTY CHODZĄ JAK (usunięte przez administratora)NA BOKI WYSŁAJĄ ROBOLI NA FUCHY ,A KASĘ DO KIESZENI ,A TEN (usunięte przez administratora) PROSZĘ SIĘ NIE PRZYJMOWAĆ DO TEJ FIRMY BO WAS (usunięte przez administratora)W DELEGACĘ KASY WEZIMIECIE NA 2 RATY ALBO SIĘ NIDOCZEKACIE STRACICIE ŻONY DZIECI A PIENIĘDZY WIEKI (usunięte przez administratora)ZOSTANIECIE NIEWOLNIKAMI CEZBEDU... Popieram tego gośćia powyżej podwykonawca RATAJCZYK

Mi$kowicz

nie polecam oszuści nie pałaca a żądają pracy po 14h dziennie. ODRADZAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Cezbed - Wrocław

Cezbed