Piotr Nowy wpis

Witam. W wątku padały informacje o rzekomym ogłoszeniu upadłości przez tę firmę. Nikt w późniejszym czasie nie wypowiedział się już w tym zakresie, dlatego też proszę o informację, czy rzeczywiście firma ta ogłosiła upadłość? Może jest osoba, która to potwierdzi bądź zdementuje? Proszę o rzetelną informację.

leszek Nowy wpis

no na pewno opłaca się iśc od ncih osobiscie, niekóre firmy właśnie tylko takich biora pod uwagę kandydatów. A co do ofert pracy to niestety nie ma żadnych i dlatego zastnawiam się jak to będzie wszystko wyglądało.

kominek Nowy wpis

zadzwonić to nie wiem czy jest akurat taki sens @oyo, wydaje mi się, że bardziej by w tym wypadku się sprawdził zwykły mail do nich, moz enei dostaniesz od razu odpowiedzi, ale za to ktoś będzie mił czas napisac Ci wszystko co będziesz chciał. Zastnawiam się tylko czy uda mi się tutaj zarobić jakieś 1700 zł do ręki już?

oyo Nowy wpis

Myślę że lepiej żebyś sprawdziła @klara klamra, na własnej skórze. Może zadzwoń, napisz, w internecie jest na pewno kontakt, chociaż Cezbed nie ma swojej jakotakiej strony internetowej, lub po prostu ja nie znalazłem. A to trochę dziwne, bo wydawało mi się, że Przedsiebiorstwo budowlane raczej zawsze stara się żeby mieć, bo mogą siebie pokazać, szczególnie że są z dość dużego miasta bo z Wrocławia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

17 grudnia ogłoszono upadłość, obejmujacą likwidację majatku upadłego. Czy ktoś wie gdzie Rodzina wyprowadziła kasę

???

czy ktoś wie czy ta firma jeszcze istnieje?

były pracownik

anonim - 2010-10-24 19:30:13 operator - 2010-08-31 21:10:24 Prosperuje? Chyba ledwo dyszy- komornicy, licytacje, ogłoszenia upadłości spółek.Dziwnym jest fakt ,iż pracownicy nie mają wypłacanych wynagrodzeń z wyjątkiem Państwa uwaga firmy transportowe nie płacą banda [usunięte przez administratora] Radzę wszystkim unikąc tej firmy!!!! Nie wypłaca pieniędzy za ciężko wykonana pracę, cały ten zarząd do Banda [usunięte przez administratora], którzy tylko okłamują ludzi. Wszystkim którym zalegają z kasą radzę udac się do Sądu bo innego sposobu na tych ludzi nie ma!!!

były pracownik

Czy ktoś mi powie czy ta firma jeszcze istnieje?

operator

Prosperuje? Chyba ledwo dyszy- komornicy, licytacje, ogłoszenia upadłości spółek.Dziwnym jest fakt ,iż pracownicy nie mają wypłacanych wynagrodzeń z wyjątkiem Państwa [usunięte przez administratora] oraz [usunięte przez administratora]. Pozostawiam to bez komentarza.

max

firma cezbed nie prosperuje normalnie.zalegaja z wyplatami za 2miesiace.ludzie nie czekajcie na cuda tylko zglaszajcie do inspekcji pracy i do sadu pracy.ja juz tak zrobilem i nie poprzestane dopuki nie zostanie oddane mi wszystko co do grosza .byly pracownik

Firma prosperuje dalej! (usunięte przez administratora)wynagradzamy za uczciwą pracę!

Praktycznie działalność firmy jest zakończona.Ani jednej budowy oraz porządnego kontraktu. Pozostała tylko sama rodzinka i nikt więcej.

olewacz

Ja tam wolę robić na godziny, nic mnie nie obchodzi,urlop się należy, chorobowe też,jak skończę to gaszę światło i idę do domu. Jutro to samo ,(usunięte przez administratora) do emerytury!

szczęśliwy

ludzie otwierajcie własne firmy! po co tu charować ! ja juz działam 1.5 roku i jestem pełen szczęścia że robiem co chcę.Polecam!

normal 2

(usunięte przez administratora) tylko kasę potrafią brać a robota mniej niż zero! skandal! Też bym się u nich zatrudnił i pokazał jak się robi ale pod siebie.

normal

ty (usunięte przez administratora) daj nam etat zrobimy u ciebie tak jak ty u nas i weżniemy za to kase po robocie

to wszystko prawda o firmie cezbed.nie polecam nikomu tam pracy.chyba ze ktos ma ochote pracowac po 12godz za darmo.

MM

(usunięte przez administratora)Podsumowując odradzam pracy w tej firmie CEZBED, podwykonawcom też radziłbym mieć się na bzczności

mokawa

Witam Ja mam podobny problem, jestem podwykonawcą dla Cezbed Borodycz sp j. i pracuje tam od grudnia jest luty a ja jeszcze żadnych pieniędzy od nich nie otrzymałam. Jeśli macie jakieś zdanie na ten temat dajcie znac na e-meil : (usunięte przez administratora) Głęboko zaczynam się zastanawiać czy w ogóle otrzymam jakieś pieniądze.......

Zostaw merytoryczną opinię o Cezbed - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.