Opinie o Integra Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Integra Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Integra Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Integra Sp. z o.o. w Kraków

Kuzynek czarta

Ta firma mająca się za krakowskiego mocarza unosząca się pycha i dewiacja z każdego od około 5 lat jechała na długach. Nie wierzycie, popytajcie jaka tylko jedna firma im dawała materiał? Firma leży, ludzie tam byli ok, kierownictwo to koledzy prezesa bez jakichkolwiek twardych i miękkich kompetencji. Podobno już ludzi pozwalniali... Żalosne

@Obserwator

Generalnym jest Baudziedzic firma z Rzeszowa Teraz wykonują robotę nie z Integrą a firmą Fortis. A prezes ma dużo kasy tylko na swoich kontach. Teraz tam robią Ukraińcy, pod wpływem alk... Wszyscy zdrowo myślący uciekli stamtąd, łącznie z kierownikiem bez jakichkolwiek uprawnień. Uwaga kasuja posty

Gandalf

Lepiej niech płaci swoim ludziom a nie daje umów od najniższej krajowej. Na wakacjach w tamtym roku był z 5 razy.Robot nie pilnował. Podobno spóźniał się z płatnością za nadgodziny w tzw kopertach. Podobno kierownik Niuniuś tzw Krzysiek wysługiwał się brygadzista bo sam to nawet schodowego wyłącznika by nie podlączyl pracując jako kierownik bez studiów przez 17 lat. Długi firmy to 10mln zł. Dalej chwalcie ta firmę łącznie z Dynamikiwm któremu Integra zalegała kasę, ale materiał dawali.

Poszukiwacz

Poradzi ktoś gdzie dobrze naświetle płytę UV CtP ???

Kamil Nowy wpis

Firma nie istnieje, teraz jest Fortis. Dziadostwo, brak sprzętu, koledzy zza wschodu jedzący cebulęjezyka nie znają. Brak umów na stałe tylko zlecenie.

Gandalf

Mz

A szkoda gadać, lepiej halupe budować a wszystkich olać...pieniędzy z firmy się nie wyciągnie bo on już to zrobił. Najlepiej wciągnąc wszystkich w robotę a później nie zapłacić. teraz chodzi i się cieszy

Podwykonawca

No to świetnie a ponoć nie dostał tej waloryzacji...

Porazka Nowy wpis

Czego się spodziewać po chlopie co całą kasę wyprowadzał, firma nic nie miała a ludziom całe życie firmy kasę pod stołem wypłacał...firma na chwilę i chwila minęła

Łysiejący grubas Nowy wpis
@Porazka

Ludzie,macie taki ból (usunięte przez administratora). To bierzcie złóżcie sprawę do sądu, albo dajcie sprawę do Interwencji, albo programu państwo w państwie. Nie macie charakteru, potraficie biadolić tylko i wyłącznie jak 80 procent Polaków. Dlaczego nie założycie Goworka na Fortis, czemu tak wpisów nie ma? Nie umiecie nic, nie potraficie nic i (usunięte przez administratora) was facet który jedyne co potrafi to wierzyć w kłamstwa kierowników i liczyć na farta i zadłużać naiwnych ludzi nie mających pojęcia o prowadzenia biznesu, biznesów. Ja się z tego cyrku zawinalem wielu nie chce, nie może? Teraz ten koleś co kiwa ludzi zatrudnia Ukraińców, bez wiedzy, języka i pojęcia. Szkoda gadać.

Poszukiwacz Nowy wpis

Poradzi ktoś gdzie dobrze naświetle płytę UV CtP ???

Kamil

Czyli nowa firma znowu ludzi na kasie przekręci? Ciekawe kiedy wypłaca pieniądze podwykonawca? Kto tam jeszcze robi? Dalej Ukraińcy i kierownictwo bez kompetencji?

Bumper
@Kuzynek czarta

Ta firma to (usunięte przez administratora). Kierownictwo to koledzy nie mający pojęcia o prowadzeniu firmy. Długi na porządku dziennym. Nie wiem kto pisze takie kurna brednie że zgarnia jakieś tematy hahaha zgarniają tylko co z tego jak na nich tracą i Niech opowiedzą o tematach które robili. Jakie jaja tam odstawiają. Jak nie wypłacali podwykonawców jak nie mieli czym zapłacić za materiał. „Dyrektorzy” w tej firmie bo to śmiechu warte, zwani i zwią się dyrektorkami i kierownikami a mają tyle z tym związanego co tylko nazwa. W tej firmie można policzyć na palcach ludzi którzy coś umieją. Reszta to błazenada po układach. Podwyżki to są u nich tylko terminem. Jest to przeważnie jakieś drobne rzucone jak psu żeby przestał szczękać bo przecież nie ma kasy i nie będzie. Nic dziwnego że tak wiele osób się zwolniło. Nie zależy im na dobrym pracowniku a ich dewizą jest „znajdzie się tańszy”. Aktualnie firma przechodzi metamorfozę XD co jest śmiechem na sali. Zmiana nazwy i figuranta w papierach a dalej to samo dno. Nie polecam jako miejsce pracy. Szkoda czasu i nerwów zwłaszcza że „dyrektorzy” to osoby fałszywe patrzące tylko w swój nos. „Szef” nie zna nawet swoich pracowników, może wydawać się miły ale ma do ciebie stosunek jak do(usunięte przez administratora)

@Bumper

Jak Twoim zdaniem firma będzie teraz funkcjonować na rynku? Jakie tematy będzie zbierać? Czy Dostawcy i Podwykonawcy, którzy nie otrzymali zapłaty za towar i usługi zaufają nowo powstałej spółce i będą ją kredytować tak jak to robili do tej pory?

Obserwator 2
@Obserwator

Ktoś tu zdrowo usuwa komentarze. Dla przypomnienia : Nowa spółka prezesa to Fortis sp z oo założona na żonę prezesa - także nie polecanymy. Niech każdy sobie sprawdzi żeby się rozeszło. Firma która ich utrzymywała na powierzchni to Dynamik która teraz pewnie żałuję. Integra jest w upadłości, jest wniosek złożony każdy może sprawdzić. Pracowników wszystkich pozwalniali. Podwykonawców i dostawców nie zapłacili.

Wawa
@Obserwator 2

Nie płacą podwykonawcom świadczącym robociznę. Teraz już pewnie nic nie dostaną. Prezes się resetuje i przejmuje tylko te tematy gdzie jakieś pieniądze są. Gdzie tu uczciwość

Obserwator

Myślę że tutaj za dużo hejtu wylewa się w stronę Właściciela i Prezesa firmy Integra. Dlaczego nikt nie zastanowi się że latami ten człowiek dawał pracę tylu ludziom, którzy dzieki niemu mogli utrzymać swoje rodziny, realizował wspaniałe przedsięwzięcia, wspierał dostawców i producentów kupując u nich towar - bardzo wiele powaznych dostawców zawsze wyliczało go jako dobrego klienta i partnera biznesowego. Teraz kiedy noga mu się podwinęła od razu wylewa się na niego takie (usunięte przez administratora) A może trzeba być bardziej ludzkim i pomyśleć np. nad zrzutką aby firma wyszła na prostą i mogła dalej realizować swoją misję. Bądźmy bardziej empatyczni.

KK

Jeżeli stracili to czemu nie zwróca się do o ich odzyskanie, dlaczego np nie okupują jego świezutkiej firmy Fortis? Dlaczego nie korzystają z instytucji ustawy o podwykonawcach? Ktoś tutaj napisał że firma Fortis zebrała najlepsze kontrakty po Integrze - to dlaczego do nowych klientów Fortisa nie pójdą Ci ludzie i nie opowiedzą swoich historii i nie przedstawią wiarygodnych informacji?

@KK

KK, jak się mają zwrócić do kogokolwiek skoro prezes przepisał majątek na zimę i nie ma nic? Firma zbankrutowała i ostatni w kolejce bo kasę według syndyka są podwykonawcy. Z czego mają ściągnąć kasę skoro prezes nie ma nic. Żony nie można pociągnąć do odpwiedzialnosci bo ma nową Firmę i nie mogą od właścicielki Fortisa prosić o kasę.

KK
@Kuzynek czarta

a nie można chodzić do jego nowych klientów i uświadamiać ich o sytuacji jego zadłużenia i krzywd jakie zostały pozostawione?

@KK

Panie Krzysztofie. K były kierowniku Integry. Moze sam pan się tym zajmie, na obecną chwilę muszę ludziom pracę załatwiac i ogromnie się cieszę że nie opierałem współpracy tylko na was. Komu miałem powiedzieć to powiedziałem, resztę ludzie wiedzą stąd. Ciekawe czy pan dalej jest obrońca firmy bo z wpisu widzę że tak, zachowuje się pan w sposób który wskazuje że dla pana to się nic nie stało a ludzie głupoty gadają z tym brakiem kasy za wykonaną pracę.

Slawek

Oprócz Fortisa jest jeszcze jedna spółka zalozona przez dwóch dyrektorów Integry. Ich kapitał zakładowy to 5 tys zł a firma nazywa się SOLVAR. Naprawdę trudno nie uznać iż jest to niewiarygodny kapitał firmy. A co do Integry podobno swoich ludzi nie wypłacił do końca a co dopiero mówić o podwykonawcach.

@Slawek

Ciekawe czy FORTISOWI uda się na rynku wybić i działać sprawnie oraz odbudować mocną pozycję jaką miała Integra. Pozostaje tylko obserwować i czekać skoro mają już nowe zlecenia i działają pełną parą. Jednak trzeba przyznać zaradność byłem prezesowi Intergy - widać że gość ma głowę na karku i zawsze znajdzie rozwiązanie, nawet wydawało by się w sytuacji bez wyjścia. Jednak nie przez przypadek to On stał na czele Integry.

Slawek

Tak działają pełna parą że aż śmieszne.Zalosna propaganda. Z lotniska w Balicach ich wywalili, z Warszawy ich wyrzucili. Pracują na jednym budynku na AGH i tylko dlatego by generalny wykonawca jeszcze nie nałożył kar na Fortis który jest rzekomo świeży, a wiadomo ludzie w pracy ci sami. Druga rzecz, generalny ma też twardy termin i nie sądzę by miał ochote szukać innej firmy i rozpisywać przetarg. Co do ludzi, słuchy noszą że to prawie sami Ukraińscy podwykonawcy gdzie ich właściciel o imieniu na R też z Ukrainy kiedyś pracował u mnie, sam nie był jakims dobrym pracownikiem i migał się od pracy.Podobno ludzi też (usunięte przez administratora) na pieniądzach. Kto tam został nie wiem, ale mam pewne domysły, napewno jakichś paru starych pracowników, nie wiem może na palcach jednej ręki policzyć się by ich dało. Generalnie kto miał jakiekolwiek ambicje stamtąd uciekl, co ktokolwiek umiał to też stamtąd się zawinął. Wielu jednak pracowników tylko o tym mowilo ale nic z tym nie robili. Będąc tam podwykonawca to wiem że ludzie ok, ale kierownictwo kompletnie nie znali się na pracy, liczyli tylko kiedy wychodzisz do łazienki, albo czy jesteś na przerwie o równej 10-tej. Stare narzędzia, brak możliwości awansu bo jeszcze kierownika wywalisz że stanowiska, nie mają rolek do kabla, szlifierki od nas pożyczali. Masz robić wszystko, kopać rowy itp.Ale nic nie gadać, są mili wobec ciebie, ale swoje sobie myślą. Patrzą na pracowników z góry a podwykonawców wogole jak dziadów. Ogólnie nikt tam nie chce pracować z podwykonawców. Co do Mostostalu, to nie mają już robót od nich.

Obserwator

jeżeli rzeczywiście jest to 8 mln - to przecież nikt nie pożyczył tek kwoty w ciągu jednej budowy ale pozwalał na spokojne zadłużanie się Integry latami - mimo iż nie były regulowane poprzednie należności. Przecież takie informacje chodziły od lat po rynku - czy na pewno to takie zaskoczenie że Integra stała się niewypłacalna? Pytanie kto tutaj nie powinien prowadzić firmy? Gdyby od razu ucięli temat - nie było by tych dramatów o których się pisze. Z tego co wiem Prezes Integry działał zgodnie z prawem i ma na to wszystkie papiery. Jeżeli tak rzeczywiście się okaże winnych szukałbym gdzie indziej. Przecież Prezes Integry działał a najlepszym interesie spółki - skoro widział możliwość finansowania i dalszej działalności w związku z tym - nie mógł nie skorzystać bo wtedy mógłby złamać prawo i zostać oskarżony o niegospodarność. Może to dobry czas do refleksji innych sponsorów (usunięte przez administratora) w branży? Zanim zostać zirytowanymi biednymi wierzycielami i będą umywać ręcę tak jakby w żaden sposób się do tego nie przyłożyli.

Uwaga ważne !!!
@Obserwator

Jeśli któryś z podwykonawców integry ma niezapłacone faktury, a dostał opcje zgłoszenia do inwestora i GW i jednocześnie dostał umowę 30 stron z informacją że tylko taka jest możliwa do zgłoszenia to okazuje się że jest to nieprawda i zostaliście (usunięte przez administratora) Zgłaszajcie takie sprawy, bo gdyby to wam tak nie zostało przedstawione to bylibyście zgłoszeni i faktury zapłaciłby GW. Na obu kontraktach trzeba się przyjrzeć waloryzacjom wypłacanym przez GW bo chodzą słuchy że nie trafiały do podwykonawców. Nie zdziwilbym się gdyby trafiały do tych co je wypłacali.

Uuu
@Uwaga ważne !!!

I on jeszcze dostaje kontrakt od firmy budowlanej na AGH....gdzie oni(GW i AGH) mają głowę...będzie z tego afera jak nic.

@Uuu

I to ten sam co Integra go zaczynała, więc ktoś tam utopił a ten na drugą spółkę wystawi faktury

Obserwator

A istnieje i ma się dobrze. Pomimo co chwila docierających różnych opinii bynajmniej nie widać na rynku aby firma INTEGRA w jakikolwiek sposób miała się źle. Zbiera też z rynku całkiem niezłe tematy. Widocznie Podwykonawcy pozwalają sobie na takie traktowanie, nie korzystają z przysługującego im prawa związanego z tzw. "ustawą o podwykonawcach" i nie zgłaszają swoich roszczeń o niezapłacone do Inwestorów. Jest to bardzo mocne narzędzie i szybko niesie za sobą skutki dla niepłacącego podwykonawcom.

Obserwator

Od kiedy pamiętam po rynku chodziły głosy że firma Integra ma problemy finansowe co zresztą nawet znajdowało potwierdzenie w ich sprawozdaniach finansowych, które są ogólnodostępne. Można było nawet odnieść wrażenie że rynek się przyzwyczaił do do tzw. bankrutującej Integry i przeszedł z tym do porządku dziennego. Dostawcy bez problemu kredytowali kolejne dostawy, Podwykonawcy chętnie świadczyli swoje usługi oczekując z różnym czasem na zapłatę. Co chwila znajdowała też całkiem potężne zlecenia na rynku i nikt nie miał problemu ze zleceniami dla nich. W KRS dzięki temu jest i było czysto a do dnia dzisiejszego nie ma żadnych informacji że spółka ogłasza upadłość. Dlatego też póki co nie ma podstaw aby sądzić że cokolwiek się zmieniło w kwestii statusu firmy Integra na rynku.

Rzeczywiście firma założona. Własciciel nowy ( nijaka Pani Katarzyna - kim jest dla Pana Prezesa i wlaściciela Integry?) Ale Prezes ten sam. Może warto by napisać do Gowork zeby założyli jej profil i opisać skąd się wzieli aby lrzestrzec innych przed podobnymi problemami finansowymi?

Bumper
@Obserwator

Jasne jasne. Dalej nie ma się źle? Podejrzewam że któryś z pupili odpisał. No czas sam zweryfikował. (usunięte przez administratora). Firma szuka jeleni i (usunięte przez administratora) którzy wierzą.No i Zbiera tematy. Ciekawe. To czemu zbankrutowała. Przecież zbiera tematy. Hahahaha.

Czy po rozmowie w Integra Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Pracowałem tam krótko. Socjalu brak, premia od 0 do 300 zł nie ma nawet żadnych mydeł past BHP itp. Ludzie na etacie w porządku ale za wiele to oni nie umieja. Elektryków czy elektroników jest tam niewiele.Wiekszosc to osoby po układach mocnych. Większość to narzekacze, brygadziści krzykacze, ludzie z nałogami i kompleksami. Kierownictwo trzyma się z sobą i nie można nic przeforsować, o podwyżki trudno. Gdzie teraz robią to nie wiem bo tam pracownicy nie odbierają telefonów od byłych pracowników. Ktoś tu pisze że jakieś tematy zabierają,ciekawe jakie skoro ludzi tam mało. Same zwolnienia i opieranie się na osobach podwykonawców.Co wy chcecie zgarniać, chyba bród z budowy. Nie polecam.

Sok

Szczerze odradzam jakikolwiek współpracę z tą firmą. Brak jakiegokolwiek pakietu socjalnego, brak bonusów pieniężnych na święta.Brak planowanych urlopów, brak materiałów i nowoczesnego sprzętu do pracy. Brak ludzi!! Marne stawki rzędu 3500 dla nowego! Pracowałem tam trochę czasu i mogę rzeczowo powiedzieć że dla kierownictwa ważne jest by tam pracować cały czas najlepiej zawsze po 12 godzin i w każdą sobotę, święta itp. Masz być ciągle w robocie. Podobno ta firma już nie zatrudnia ludzi, większość pracowników to ludzie po 40 a i po 50 tez byli. Wszyscy po układach. Kapowanie do kierowników jest na porządku dziennym, Zwolniłem się stamtąd po około roku, teraz to tam tylko chyba Ukraińcy robią ledwo po polsku mówiący i pupilki kierowników co krzyczą po ludziach i wyzywają się na nich. To firma dla (usunięte przez administratora) bez perspektyw, kogo tam nie spotkałem to aż głowa pęka. Jeden niespełniony brygadzista który tylko krzyczy po ludziach, drugi to był pijak co chyba z 15 lat tam robił i nic nie umiał, kolejny jakiś finansista po studiach,co tylko z drabina chodził i kable łączył nie wiedząc po co i jak trzeci niski kable układał i ciągle narzekał jak to on ma ciężko i co on to nie umie.Byl taki jeszcze (usunięte przez administratora) Gniazdo samotnych srustrowanych facetow z kompleksami. Ogólnie tam tylko zarabiaja kierownicy.

Poldek

Może kiedyś nie było dobrze ale teraz firma z całą pewnością zasługuje na dobrą opinię, mamy świetna atmosferę polecam

Kamila

Nie zgadzasz się z tym, że atmosfera jest spoko? To jakie masz zdanie o tej firmie? Dasz znać? Ale błagam - konkretnie, z argumentami

@Kamila

Popieram. Pracowałem tam rok temu. Zarobki słabe na sam start rzędu 2800 zł plus premia od 0 do 300 zł. Ludzi mało roboty dużo, nadgodziny tylko 25% Z tego co widziałem ta firma cały czas opiera się na podwykonawcach. Brak możliwości awansu, brygadziści krzyczą i zastraszają ludzi. Pracownicy spoko i atmosfera też , ale jak pisałem jest ich niewielu i w większości nie zarabiają dużo ok 3300 plus premia. Nie polecam!! Uwaga bo ktoś tu kasuje negatywne wpisy!!

rp

nie polecam!!!

rop

Firma beznadziejna, pieniędzy płacą, ale pracować z tymi ludźmi to strata nerwów. Nie polecam.

b

Firma płaci zawsze w terminie, ludzie z którymi się współpracuje też w porządku. Nadgodziny wypłacane w kwocie 125% stawki godzinowej również wypłacane w terminie i ogólnie zarobki przy innych firmach budowlanych nie najgorsze. Niestety, kadra zarządzająca to jedna wielka porażka. Brygadziści leczą kompleksy kosztem pracowników, kierownicy mimo posiadanych uprawnień i wykształcenia w ogóle nie znają się na swojej robocie jedyne co potrafią to czepiać się np o to, że ktoś za długo patrzy w plany, sami nie potrafią nic ustalić ani załatwić, zrzucają to albo na brygadzistów albo na najniższych w hierarchii pracowników, o tym że nawet rozplanować robót nie potrafia to już nie wspomne. No i na końcu prezes zwalniający ludzi wedle własnego humoru i widzimisie pewnie w celu ewentualnego nastraszenia pozostałych. Generalnie firma na chwile, nie ma co z nia wiązać wiekszych nadziei.

xxx
@b

Bo byłeś nieudacznikiem,dla tego cię zwolnili

huh
@xxx

po pierwsze nigdzie nie napisałem, że mnie ktokolwiek zwolnił, po drugie jest to portal do wyrażania swych opinii do których każdy ma prawo, a nie miejsce gdzie można rozwiązywać konflikty, a po trzecie twierdzisz, że za nieudacznictwo zwalniali i pewnie to samo się tyczy osób, które poleciały za chorobę i pójście na L4 prawda? Lub rok wcześniej za "bo tak". Właśnie potwierdziłeś to o czym była mowa w poście, na który odpowiedziałeś. Tyle w temacie, nie polecam lepiej poczekać i znaleźć coś sensowniejszego.

GRS

Godziny nadliczbowe, których jest mnóstwo, płatne tylko 25%.

Zostaw merytoryczną opinię o Integra Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Integra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Integra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Integra Sp. z o.o.?

Integra Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Malborska 153
    30-624 Kraków