INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.

Kraków

Opinie o INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.

rp

nie polecam!!!

rop

Firma beznadziejna, pieniędzy płacą, ale pracować z tymi ludźmi to strata nerwów. Nie polecam.

b

Firma płaci zawsze w terminie, ludzie z którymi się współpracuje też w porządku. Nadgodziny wypłacane w kwocie 125% stawki godzinowej również wypłacane w terminie i ogólnie zarobki przy innych firmach budowlanych nie najgorsze. Niestety, kadra zarządzająca to jedna wielka porażka. Brygadziści leczą kompleksy kosztem pracowników, kierownicy mimo posiadanych uprawnień i wykształcenia w ogóle nie znają się na swojej robocie jedyne co potrafią to czepiać się np o to, że ktoś za długo patrzy w plany, sami nie potrafią nic ustalić ani załatwić, zrzucają to albo na brygadzistów albo na najniższych w hierarchii pracowników, o tym że nawet rozplanować robót nie potrafia to już nie wspomne. No i na końcu prezes zwalniający ludzi wedle własnego humoru i widzimisie pewnie w celu ewentualnego nastraszenia pozostałych. Generalnie firma na chwile, nie ma co z nia wiązać wiekszych nadziei.

xxx
@b 29.04.2015, 15:19

Bo byłeś nieudacznikiem,dla tego cię zwolnili

huh
@xxx 18.06.2015, 10:21
Bo byłeś nieudacznikiem,dla tego cię zwolnili

po pierwsze nigdzie nie napisałem, że mnie ktokolwiek zwolnił, po drugie jest to portal do wyrażania swych opinii do których każdy ma prawo, a nie miejsce gdzie można rozwiązywać konflikty, a po trzecie twierdzisz, że za nieudacznictwo zwalniali i pewnie to samo się tyczy osób, które poleciały za chorobę i pójście na L4 prawda? Lub rok wcześniej za "bo tak". Właśnie potwierdziłeś to o czym była mowa w poście, na który odpowiedziałeś. Tyle w temacie, nie polecam lepiej poczekać i znaleźć coś sensowniejszego.

GRS

Godziny nadliczbowe, których jest mnóstwo, płatne tylko 25%.

Zostaw opinię o INTEGRA SP. Z O.O. SP.K. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTEGRA SP. Z O.O. SP.K.