Opinie o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. w Pyrzowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż tekstyliów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. w Pyrzowice

Qaoiszn

Co tu się dzieje co tu się wyrabia? Słyszałem od kolegi co nie co i dobrze że już tutaj nie pracuje. OPIEKA medyczna to jedyna rzecz która ostatnimi czasy w tej firmie jest na plus.

Joanna

@Jednym słowem Co miał oznaczać Twój komentarz? Jest on bardzo lakoniczny, a w związku z ty niewiele wnosi do tej dyskusji. Pracujesz albo pracowałeś w AMW Nawrot? Jeśli dysponujesz aktualną wiedzą na temat tego pracodawcy i chcesz w sposób rzetelny nam ją przekazać, to serdecznie Cię do tego zachęcam oraz namawiam.

Joanna

@Eli Fajnie, że postanowiłaś pomóc inny użytkownikom forum i zabrać głos na temat tego, jak wygląda praca w firmie AMW Nawrot. Istotnym jest również to, żeby w ostateczności znaleźć jakieś pozytywne aspekty współpracy. Może wiesz, czy prowadzą teraz rekrutację? @Pracownica Bardzo mi przykro. Ale może uściślisz swoją poprzednią wypowiedź i napiszesz, dlaczego właściwie odradzasz pracę w tej firmie? Chodzi o to, żeby Ci, którzy są zainteresowani pracą tam uzyskali jak najwięcej przydatnych informacji.

Aldona

Myślę o przyjęciu się do AMW ale słyszałam różne opinie w większości złe. Czy mógłby ktoś coś napisać coś o tej firmie. Czy warto :)

Pl
@Aldona

Nie warto,strata czasu, zdrowia...

Aldona
@Pl

Dziękuję bardzo za odpowiedz na pewno już tam nie pójdę za dużo osób odradza :) Mam jeszcze 2 zawody fachy w rękach więc poszukam w tym :)

Pracownik Biurowy

Rozmowa była przeprowadzona w sposób bardzo profesjonalny. Przeprowadzała ją osoba która znała branże od podszewki. Rekrutant traktował mnie z szacunkiem i dużą dozą uprzejmości. Cała rozmowa rekrutacyjna była bardzo rzeczowa i w moim odbiorze profesjonalna. Niestety nie zostałem zaproszony do współpracy, jednak nawet na tym końcowym etapie zostałem w sposób bardzo kulturalny poinformowany o negatywnym zakończeniu rekrutacji mojej osoby.

Pytania o doświadczenie, plany na przyszłość

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Tomasz

A może trzeba pokazać co się potrafi po studiach zrobić w realu? Myślę, że tu jest cały problem!!

Adidas
@Tomasz

Wykształcenie ok jest potrzebne ale to nie wszystko, wątpię żeby ktoś po np. Filologii angielskiej był lepszy niż ktoś po zawodowce. Ze ktoś ma studia nie znaczy że lepiej będzie ogarniać pracę. Ile było ludzi po studiach albo studentów i do pracy się nie nadają. Człowiek bez wykształcenia może być lepszym pracownikiem i lepiej ogarniać niż jakiś Antek.

Benzema
@Tomasz

W Realu będzie łatwo się przebić bo Ronaldo w Juve

Idda

Witam . Umowa zlecenie na trzy miesiące po trzech miesiącach ponoć umowa na czas określony stawka godzinowa 13 netto przez pierwszy miesiąc po miesiącu akord . Zobaczymy jak różnią się wypłaty na akord a na godzinę ....zawsze jeśli coś nie tak będzie można zmienić firmę a firm nie brakuje u nas . Odezwę się nie bawem i prawdę wam napiszę o tej firmie , czy warto tam pracować czy też odradzić wam wszystkim tę pracę POZDRAWIAM

Idda
@Idda

Najśmieszniejsze jest to że ludzie w innych firmach i to młodzi ludzie dostają umowy na czas określony na pełny etat a w tej firmie rozrzucają się śmieciowymi umowami i nie dziwne to że nie mają ludzi do pracy ....bo naprawdę tracą wykwalifikowanych pracowników i przez takie właśnie firmy ludzie zmieniają zawody bo sorry sprzątaczka ma lepsze zarobki po podstawówce niż ludzie z wykształceniami i umiejętnościami ....więc coś chyba jest nie tak w tym amw .......ale zobaczymy ........odezwę się jeszcze

Pani

Pracuje w firmie tezpare lat i pierwsze słysze, ze ktos miał obnizony akord. Akordy na moim stanowisku były podnoszone. Od kolezanek nie slyszalam tez, ze komus obnizyli.

Tekla
@Pani

Szefowie chcą żeby z dawać z siebie wszystko i jeszcze więcej ale po co to jak oni nie szanują pracowników. Chcą tutaj zrobić (usunięte przez administratora). Zgodził bym się gdby zarobki były minimum 3tysiace.

Ads
@Pani

Idąc na kasę do biedronki na start więcej się tu zarobi niż pracownica wieloletnia

Pani co Pani
@Pani

To zapraszamy na poduszki do Czeladzi. Gdzie kręgosłup się wykańcza za 2100zl a kiedyś było po 3 tys

Ida
@Pani co Pani

Co pani pisze jakie trzy tys na poduszkach chyba u pani w snach ja pracowałam na poduszkach i 1700 ledwie wyciągałam na akord a zapieprza..m jak głupi osioł

@Pani

To jeszcze mało słyszałeś . Nie raz była stawka obniżana . Tylko nikt nie bierze pod uwagę tego że na jednym wyjdzie sie lepiej a na czym innym gożej.

Ciekawa

Czy to prawda że ludzie wykształceni tam pracujący są nadzorowani przez tzw kierownictwo ktore jest po zawodówkach?.

Nikt
@Ciekawa

Kiedyś tak było kierownictwo się zmieniło na lepsze.

Pl
@Ciekawa

Prawda!!!

;{
@Nikt

Co sie zmieniło na lepsze kierownictwo???? Nie jeden pracownik ma lepsze wykształcenie niż brygadzistki,tylko nikt na to nie zwraca uwagi. Tu jest zasada : najpierw koleżeńska a poten to juz byle kto zostawał mianowany i w większości przypadków są to osoby albo kiepsko sobie radzące błędy zwalając na szeregowego pracownika lub wazeliniarze odgrywający sie na niższych stopniem. A my mamy ,,grzecznie ,, sie odnosić! Teraz weszła metoda kar. Dopiero będzie wesoło . Szkoda gadać przeczkole się robi. Coraz gożej sie pracuje.

Ala

Napisze opinie bo widze,że tutaj sporo kłamstw. Pracuje w pyrzowicach. Praca jak praca. Jedynie wszystkich wkurza akord bo trzeba robic. Ci co maja na godziny to czesto gdzies znikaja z produkcji, a kierownictwo nie pilnuje. Potem zaczynaja sie nerwy,że ten ma na godziny, a ten na akord. Ze tego nie ma i wola na godziny.Ja bylam juz i na godziny i na akord i na akordzie mozna lepiej zarobic. Nie raz bylam u dyrektorki zobaczyc wyplate i chyba tylko raz sie cos nie zgadzalo. Tak to sie sprawdza sztuki z brygadzistka. Ja moze jestem ze starszego pokolenia to wiem, ze jak trzeba robic to trzeba. Czasami nowi przychodza czy ukraincy i patrza jak tu kantowac. Wczoraj bylo spotkanie i kierownictwo zapowiedzialo opieke medyczna dla wszystkich. Ciekawe jakt o bedzie dzialac. Do czeladzi poszla p.Ania pewnie porzadek zaczela robic bo sluchy chodzily, ze poprzednie kierownictwo w ogole tam nie panowalo co tam sie dzieje to teraz narzekaja,zetrzeba robic

Co Pani
@Ala

Kto Ci takich głupot nagadal.

Jeszcze tu pracuje

Witam praca ogólnie na plus, atmosfera w firmie 11/10. Pod względem pracy zależy na jakie stanowisko się trafi tam lżej gdzie indziej ciężko. Kokosow się nie zarabia i w sumie zarobki to największy minus tej pracy praktycznie jedyna rzecz która należy tu zmienić na większą, a wczasy pod grusza czy jakieś inne dodatki można zapomnieć i pewnie na kolejne lata się tego nie doczekamy. Zamiast paczek mogli by jakieś bony dać. Jak płaca się nie zmieni to będzie trudno by utrzymać pracowników

Ciekawy

Witam mam pytańie słyszałem ze w firmie cieżko z umowami o prace ze dają zlecenia albo o dzieło i na najniższej krajowej mógłby ktoś sie wypowiedzieć na ten temat z góry dzięki

ajujjaja
@Ciekawy

Na początek dostajesz 3 umowy o dzieło , pote, zlecenie i tak przedłużają żebys nie dostał umowy o pracę

W miarę zadowolona
@ajujjaja

Ja przez półtorej roku pracowałam na umowie zlecenie. W końcu się zwolniłam. Tyle co mogę powiedzieć to płaca była zawsze na czas, a jak się zapierdziela to się i dobrze zarobi. Na to nie było co narzekać, bo w każdej pracy trzeba pracować a nie odbijać się. Jedyne co mnie popchnelo do zrezygnowania z tej pracy to brak stałej umowy.

Pracownik od lat

Dobra, myślę że czas by wypowiedział się wieloletni pracownik tego zakładu. Bo idą tu jakieś chore oskarżenia i głupie docinki. A więc jedziemy, na początek socjal... a raczej jego brak, nie ma żadnych dodatków poza wyżej wspomnianymi paczkami, w tym roku była dodatkowa na Wielkanoc. Kierownictwo- fakt zmieniło się, po "ustępujących" pani M. I panu L przyszło nowe, młodsze i zapewne bardziej "wykwalifikowane" choć ja o ustępującej pani M osobiście miałem dobre zdanie , miała swoje odpały ale w gruncie była dobra kobieta którą ogrom obowiązków przygniótł, zaś pan L był darmozjadem żerującym na firmie. Co do nowego kierownictwa jeszcze powiedzieć nic nie można, ale wydają się jak najbardziej na plus. Brygadzistki - wiadomo, stosunki interpersonalne to sprawa osobista każdego z nas, ją uważam że w większości świetne/ok ale jak ktoś komuś podpadnie to wiadomo że może być różnie. Generalnie w kwestii osób zarządzających poprawa in plus. Wypłaty, no i tu się zaczyna. Jest bardzo źle, pracownik pracujący lata, stawkę godzinowa ma taką samą lub słabsza niż nowy, brak regularnych podwyżek... Ale na to godzą się pracownicy których de facto jest coraz mniej, a i Ci co zostali rozważają opuszczenie murów tego zakładu. Więc odnosząc się do kogoś kto pytał o przyjęcie zapowiada się sporo przyjęć. Co do samej pracy, na jednym stanowisku jest ciężka, na innym lżejsza jak w każdym zakładzie tu nie można powiedzieć nic innego. Reasumując, jeżeli szukasz pracy zawsze możesz spróbować tu, nie spodziewaj się szalu ale tragedii też nie ma, pieniądze dosyć słabe choc pewnie bywa gorzej, atmosfera raczej spoko choć w dużej mierze zależeć będzie to od Ciebie. Na awans raczej nie ma co liczyć , chyba że awansem nazwiesz zmianę stanowiska . W każdym razie ja rozważam bardzo poważnie opuszczenie szeregów amw, brak perspektyw... A szkoda bo lubię tą prace. Pozdrawiam.

ODLAT
@Pracownik od lat

Co do dodatkow.. oprocz paczek na swieta otrzymałam jeszcze bilety do aquarparku dla mnie i dla dzieci. Mowili, ze jakis grill firmowy tez był. Kierownictwo lepsze niz poprzednie. Nie wiem skad pochwaly dla bylej pani M. ale tutaj lepiej bez komentarza.........Powiem tak, nie jestem na godzinach tylko na akordzie i porownujac do innych firm co bylam to ja tutaj zarabiam lepiej. Jak sie przylozysz to zarobisz. Wyplata zawsze jest na czas, nigdy nie mialam spoznionej. Co do awansu to chyba oprocz kierownika wszystkie osoby co sa wyzej zaczynaly zawsze od dolu, nie wiem jak w Pyrzowicach

Joanna

@Gabi czyli jak rozumiem ten tzw. "socjal" w przypadku AMW Nawrot jest niewielki. A ta świąteczna paczka jak wydawana tylko na Boże Narodzenie? Inne święta (np. Wielkanoc) nie jest brana pod uwagę?

Gabi
@Joanna

Dla jednych to tylko paczka a dla innych to aż. Wszystkim sie nie dogodzi.

Ida
@Joanna

Jana ciekawa jestem czy jak co roku w tych paczkach są przeterminowane paluszki smierdzace , które każdy wyrzuca i ten szampan za trzy zeta ruski najtańszy

Olele
@Ida

Dostaje paczke od dobrych paru lat i nic tam przeterminowanego nie bylo. nie robcie zametu. Tak jak kazdy zaklad ten ma swoje plusy i minusy. W czeladzi dobrze ze wymieniono kierownictwo bo teraz wrocila normalnosc.

Joanna

@Lonia, czy prócz ubezpieczenia I Zus-u, co jest standardem w każdej firmie, pracodawca proponuje inne dodatki typu pakiet socjalny czy premie? Czy osoba z odpowiednim wykształceniem może liczyć na awans i negocjację wynagrodzenia? Próbowałeś tego? Może wtedy podchodziłbyś bardziej entuzjastycznie do pracy? Każda Twoja informacja o firmie może pomóc znaleźć innym zatrudnienie.

@Joanna

Słyszałem jak dziewczyny które szyją ładnych pare lat na potężnych maszynach są wg szefostwa nie wykfalifikowane i stawkę sprzątaczki mają. Więdz o czym tu mowa? O jakim awanie , o jakim docenianiu pracownika???? to nie nagroda za 20 lat pracy powinna być tylko co 5 lat powinni pracownicy jubilata otrzymywać. Ale tutaj o szarym robotniku się nie mysl, nie widzi go się dopóki nie trzeba zostawać nadgodzin, sobot robić. A o wolne to najlepiej na kolana paść i tak chyba było by za mało

Joanna

@Regan Pamiętaj, że na forum należy wypowiadać się w sposób stosowny. Ponadto nie wolno posługiwać się tutaj danymi personalnymi konkretnych osób - dotyczy to także samych imion. Jeśli chciałbyś w sposób kulturalny wypowiedzieć się o firmie AMW Nawrot - zapraszam. @Esmeralda Cieszę się, że zdecydowałaś się wziąć udział w dyskusji, ale Ty również pamiętaj o używaniu stosownego słownictwa. Jak długo tam pracowałaś?

Ada
@Joanna

Faktycznie wszystkie brygadzistki były w porządku, tylko ta jedna jak napisała esmeralda tłusta świnia była taka wredna. Podobno kierowniczka poprzednia zwolniona nareszcie bo też potrafiła się wyżywać na ludziach , jeszcze tylko tą wielką Panią wywalić i ludzie będą spokojnie pracować, bo podobno ostatnio się masa ludzi zwolniła.

Grazyna

Czy jest szansa na awans w tej firmie?

PL
@Grazyna

Nie bardzo

Ana
@PL

Pewnie ze jest! Ale za te same pieniadze tylko odpowiedzialnosc wieksza :-)

Remik

Już tak nie narzekajcie. Firma ma dobrą opinię!!

Joanna

@Prawdę powiem, a Ty na jakim stanowisku pracujesz? Co mógłbyś napisać o swoim stanowisku pracy, warunkach? Te lepsze stanowiska czyli jakie? Kierownicze? Z wykształceniem i odpowiednimi kursami, na pewno mógłbyś o nie zawalczyć. Każda informacja o firmie będzie cenna dla potencjalnego pracownika.

Lonia
@Joanna

Mój znajomy tam pracował i mnie wkręcił . Opłacają ubezpieczenie zdrowotne i zus. Zarobki podstawa krajowa. Osobiście jest tam tak sobie. No ale jak się nie masz gdzie załapać to na przetrwanie ok.

Kuba

Jak człowiek pokaże swoje umiejętności oraz efekty pracy to awans jest w kieszeni.

PL
@Kuba

Jak człowiek pokaże swój talent i umiejętności to będę (usunięte przez administratora) za 3-4osoby nic więcej...a jeszcze zarobię wszystkie możliwe boli:nóg,ręk, kręgosłupa...

Do Kuby
@Kuba

Kuba chyba nie mówimy o tej samej firmie :)

Obserwator

Jak Twoim zdaniem w Czeladzi jest ciężko to w Pyrzowicach godziny byś nie przerobił. Zapytaj tych co przeszli z Pyrzowic i dopiero sie wypowiadaj.

Zostaw merytoryczną opinię o AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. - Pyrzowice

• Jak się pracuje w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w AMW Clover Sp. z o.o. sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 143 ocen.

AMW Clover Sp. z o.o. sp.k.