Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.

Duszna Górka

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 20 ocen.

Opinie o Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.

Mei

Nigdzie nie jest idealnie, ale w Leduc Chemie nie jest tak źle. Padają zarzuty że ludzie się chowają na magazynie żeby nie pracować - nie prawda gdyż od dłuższego czasu są tam kamery i nie da się tam chować nie będąc zauważonym. Praca na każdym stanowisku jest wymagająca, nie ma co ukrywać że jest gdzieś lepiej, a gdzieś gorzej. (usunięte przez administratora) Norma wygórowana nie jest, więc jeśli ktoś pracuje, a nie skupia się na łażeniu, plotkowaniu i nie ma podejścia "czy się stoi i się leży, kasa sie należy", to na spokojnie tą normę wyrabia i to bez gonienia. (usunięte przez administratora) Co do pakowania, praca wymaga myślenia, gdyż trzeba ocenić czy dana świeczka się nadaje czy nie. (usunięte przez administratora) trzeba to robić szybko i sprawnie, bo jak wszędzie są normy i trzeba je realizować. Reasumując, jeśli ktoś chce się obijać to nigdzie nie da sobie rady, obojętnie czy w Leduc czy w jakim kolwiek innym zakładzie, a jeśli ktoś jest pracowity i myśli to bez problemu da sobie radę na każdym stanowisku. Co do pieniędzy bo to zawsze jest jedna z ważniejszych kwestii, wiadomo chciało by się jak najwiecej zarabiać, ale nie zawsze idzie. Tu nie jest jak w wielu innych zakładach, że jest tylko minimalna i nic ponad to. Jest troche lepiej, nie czasujmy się że cuda, 3 na ręke, ale jest znośnie. Pieniądze zawsze są na czas, często nawet kilka dni wcześniej. Za nadgodziny zawsze jest wypłacone, pierwsze słyszę żeby jakieś odciągnięcia z wypłat były :o To raczej w drugą stronę, na święta są małe premie (dla osób które nie nadużywają L4, co jest całkowicie logiczne!) Także wydaje mi się, że praca godna uwagi o ile nie ma się postawy roszczeniowej. Są lepsze zakłady, ale w ogromnej większości można trafić na te dużo gorsze.

anonim

(usunięte przez administratora)

szukajacy pracy

A mnie ciekawi jakos zarzadzania w firmie- Pani Malgosia i szef,podejscie kierownictwa do pracownikow,place ,warunki.Polecacie czy odradzacie prace ?

nieznajoma

W tej firmie tak zwana lepsza grupa pracowników rządzi swoimi prawami czyli jak kogoś przyjmą do pracy a ty nie trzymasz palca w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tym osobą to jesteś na straconej pozycji jesteś obgadywana,ośmieszana...i zwolniona.Kierownictwo nie ma pojęcia co się dzieje na produkcji bo jest zajęte ciągłym zwiększaniem normy,więc w tym zakładzie jest prawo dżungli kto silniejszy to przeżyje!

Anonim

Praca w tej firmie Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o. jest ciężka,a nikt się tam nie docenia tylko ci pieniądze z wypłaty odciągają jak być coś zle zrobiła.A sobota pracująca za 8zł na godzinę.

kucyk

nie zmam dokładnie tej firmy , ale teraz tak jest w Polsce że tylko ludzie narzekają , do firmy przychodzą tylko zarobić i nic wiecej ich nie interesuje. Pracodawca nie raz staje na głowie aby produkt wyprodukowany sprzedać tego nikt nie widzi. i on pracuje dzień i w nocy.

Anonim

Pracuje się tam bardzo źle. Zarząd nie ocenia ludzi sprawiedliwie, ludzie pracujący na produkcji tyrają jak woły, a pomimo to nie są docenieni. Dział zajmujący się pakowaniem, nie robi nic. Ciągle tylko piją kawę, obijają się lub chowają na magazynie. Dobrze mają tam tylko osoby fałszywe i donoszące.

Pani M.

Ta firma jest nie kompetentna. Ludzie pracujący w firmie na produkcji czuja się jakby to był (usunięte przez administratora). Grono dyrekcyjne schodzi na dół gdy coś źle jest. Grono ludzi którzy dawali w tej pracy dużo swoich sił nie są doceniani i po miesiącu zwalniani bez podania powodu. W dodatku zwolnienia nie wręcza Grono dyrekcji tylko brygadzistka. Dyrekcja nie uważa szkoły. Jeśli państwo się tam wybieracie to zastanówcie się dwa razy a możne i trzy razy. Z wyrazami szacunku Pani M.

Zostaw opinię o Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o. - Duszna Górka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leduc Chemie Poland LTD. Sp. z o.o.