PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ

Rawicz

Opinie o PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ

megi

Masakra! Wiem, że o pracę w naszym mieście trudno i czasem chwyta się to, co się akurat przytrafi, ale Kategorycznie zabraniam, chociażby przejścia przez próg tej firmy! Może Ukraince opłaca się tam pracować jak taki Beduin, ale mi nie. Nawet mi nie zapłacono, za dwa dni harówy, bo podobno byłam za wolna i nie wyrażałam zainteresowania pracą. Ku*** jesteście śmieszni. Jeszcze idą do PUP i żebrzą o pracowników...

lala

syf , kiła i mogiła ....nawet tam nie zaczynajcie roboty bo wytrzymacie tydzien max a kasy i tak nie zobaczycie ! kierowniczka pomyliła stanowiska i czuje sie jak bogini w tym syfie hehe drze morde o byle co nawet jak dobrze robisz chyba jej czegos brakuje :( . Tylko ukraince tam robia i to w nocy- ktos musi :) wiec trzymajcie sie z dala od tej firmy niech sama zap....... !

klera

O k r o p i e ń s t w o !!! Trzymajcie się z daleka od pracy tam !!

lala

więcej jest takich firm w naszym mieście.które tak wyzyskują ludzi .może CHIŃCZYKÓW IM DOWIOZĄ

we

Prawda 4 dni próbne za darmo, ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co miesiąc ogłoszenia w PUP że szukają nowych pracowników. Może zmienić lepiej p.o.j.e.b.a.n.ą kierowniczkę i nie byłoby problemu. Szef ogólnie spoko, jeśli chodzi o pieniążki to straszna sknera.Nie polecam najgorszemu wrogowi.

mon121

ten jeden to cały czas gada o księżycu i ze mnie nauczy w 1 księżyc

Zołza

Witam, moja opinia na temat pralni PRAMKO negatywna. Pierwszy dzień minoł dość przyjemnie ale od drugiego dnia zaczeły się wrzaski że za wolno pracuje itp. Osoba dowodząca myśli że zjadła wszystkie rozumy, faworyzuje tzw liży dupy a reszte gnoi i wyzywa nawet od upośledzonych. Pracuje się tam na czarno a gdy przychodzi do wynagrodzenia obliczają Ci stawke godzinową poniżej najniższej krajowej. Wedle mnie totalny wyzysk człowieka. Nawet o przerwe trzeba się prosić. Nie polecam tej firmy każdy kto tam przychodzi rezygnuje po tygodniu bo nie da się tam psychicznie wytrzymać.

Zostaw opinię o PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ - Rawicz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ