BEJUR Sp. z o.o w Nowej Soli

Nowa Sól

Opinie o BEJUR Sp. z o.o w Nowej Soli

irma

nie polecam firmy bejur,gdyż prze całe lato nawet wody nie dają pracownikom,nic nie zapewniaja,oszukuja na wypłatach,nadgodziny płaca z opóżnieniem pod stołem,o czajniku na portiernie czy grzejniku zapomnij,ich nie nie obchodzi,środki czystosci tez raz na pół roku dowioza,dłupis przez 3 lata pracy ani razu nie dali jak ten pierwszy sie wypisał,oszukuja .nie polecam.

Pracownica

"Witam... Nie polecam firmy BEJUR Nowa Sól . Firma zatrudnia kobiety niepełnosprawne (praca w Gedi ) To jak traktuje tam ludzi kierowniczka pani Zaneta T. Jest nie do opisania mobing , straszenie , zmuszanie do pracy w nie pelnym skladzie , w piatek wpisuje pracownicy dyzur na sobote nie myslac ze ktos moze ma plany inne dobrze maja tylko kilka kobiet ktore w du.... Jej wchodza, nie traktuje ludzi jednakowo niby praca na trzy zm a jej wybrane maja ciagle pierwsza kilka lubianych maja 2 zm i 3 zm a reszta ciagle druga nie polecam tam pracy !!! A najgorsze jest to ze nie ma sposobu na ta babe gdzie i do kogo zwrócic sie o pomoc dla tych ludzi"

Jak wygląda praca w firmie BEJUR Sp. z o.o w Nowej Soli ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o BEJUR Sp. z o.o w Nowej Soli - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEJUR Sp. z o.o w Nowej Soli