Opinie o Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon w Nowa Sól

Jerzy

Firma nadal funkcjonuje? Bo ktoś pisał ze właściciel zmarł. W internecie wygląda że firma normalnie funkcjonuje więc może to tylko plotki. Potwierdzicie te informacje bo już sam nie wiem jak jest?

Poszkodowany
@Była pracownica

Firma podobno funkcjonuje. Tylko mimo wielu monitów nie chce przekazać należnego odszkodowania. Odszkodowanie jest na koncie firmy, kontaktu brak.

Była pracownica Nowy wpis

Niestety takie kwestie są sporne najlepiej podjechać do biura na Topolową i dopytać sprawy Sądowe tego typu ciągna sie latami. Jako była pracownica nie zauważyłam żadnych nieprawidłowości a sam Szef szedl klientom na ręke.

Jerzy

Była pracownica
@Jerzy

Tak Pan Zenon zamr przeszlo rok temu. Firma funkcjonuje

Hanna

A kto ją prowadzi?

Antoni Nowy wpis

A Ty czemu stąd odeszłaś? Co było nie tak?

Była pracownica Nowy wpis
@Antoni

Wszystko było w porządku spotkałam na prawde fajnych i pomocnych ludzi. Po prostu czasami w zyciu człowieka potrzebne są zmiany - tak było w moim przypadku

Poszkodowany Nowy wpis
@Była pracownica

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami w stosunku do firmy , gdyby właściciel (usunięte przez administratora) i naciągał ludzi firma została by już dawno zamknięta. Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę ile trwa wyegzekwowanie odszkodowania , masa dokumentów spotkań , biegłych , których trzeba powołać. Każdy chciałby mieć sprawe rozwiązana w przeciągu 5 minut ale tak to nie działa.

giik

Moje sugestie dla Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon: Nie polcam (usunięte przez administratora) !!!! naprawdę proszę uważać !!!na tą firme ~~~~ Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: brak słów

Robert
@giik

Ztego co mi wiadomo Zenon Rogulski zmarl

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kris

To biuro kogoś w ogóle zatrudnia? Jak to jest?

On

Do dzwonić się nie ma szans wysyłają smsy ze oddzwonią i cisza ja czekam cały tydz na wiadomość sami się pogubili bo nie zgadza się z tym co wysyłają!!!!!

Iza

Ma ktoś działący numer lub mail ?

Xxx

Mamy podobna sytuację od trzech dni dzwonimy nikt nie odbiera tylko wysłaja smsa zadzwonię później i do dziś zero kontaktu. Nie polecam.

On

Nie polecam tej firmy zero kontaktu i wyjaśnienia tak pracują w twoim imieniu ze trzeba dopłacać UWAŻAJ NIE PODPISUJ Z NIMI UMOWY.

on 40

Nie polecam Biura Rogulski dlatego że facet ten (usunięte przez administratora) mnie na odszkodowanie. Metody którymi się kieruje ma wyjątkowo opanowane i z doświadczeniem wykorzystuje potencjalnie nieświadomych ludzi. Poza sprawą to człowiek bez żadnego wykształcenia prawniczego. Przestrzegam was przed podpisaniem przepływu odszkodowania przez podpisanie u notariusza jakichkolwiek aktów czy cokolwiek.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Rogulski Międzynarodowe Odszkodowania Rogulski Zenon
  • Topolowa 19A