BEJUR Sp. z o.o.

Nowa Sól

Opinie o BEJUR Sp. z o.o.

Pracownica

"Witam... Nie polecam firmy BEJUR Nowa sol . Firma zatrudnia kobiety niepełnosprawne (praca w Gedi ) To jak traktuje tam ludzi kierowniczka pani Zaneta T. Jest nie do opisania mobing , straszenie , zmuszanie do pracy w nie pelnym skladzie , w piatek wpisuje pracownicy dyzur na sobote nie myslac ze ktos moze ma plany inne dobrze maja tylko kilka kobiet ktore w du.... Jej wchodza nie traktuje ludzi jednakowo niby praca na trzy zm a jej wybrane maja ciagle pierwsza kilka lubianych maja 2 zm i 3 zm a reszta ciagle druga nie polecam tam pracy !!! A najgorsze jest to ze nie ma sposobu na ta babe gdzie i do kogo zwrucic sie o pomoc dla tych ludzi"

Wyraź swoją opinię o firmie BEJUR Sp. z o.o.. Twój komentarz decyduje o karierze innych.

Zostaw opinię o BEJUR Sp. z o.o. - Nowa Sól

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEJUR Sp. z o.o.