Aleksandra Nowy wpis

Czy myślał ktoś ostatnio o podjęciu pracy w firmie Instal-Nord? Moje pytanie wynika stąd, że właśnie w tej chwili przyjmą tam operatora koparko-ładowarki. Wszelkie szczegóły o warunkach, sposobie aplikowania, itp., znajdziecie pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/operator-koparko-ladowarki,praca.gov.pl1e57cb37fff73ec831d238aeb83c0ada,kedzierzyn-kozle Koniecznie dajcie mi znać, co o tym sądzicie.

Bubu Nowy wpis
Kandydat

Czy są przyjęcia

Wanda Nowy wpis
@Bubu

Jakiś czas temu zapytałeś o przyjęcia do Instal-Nord, nie wspomniałeś o jakim konkretnym stanowisku pracy mowa, jednak zastanawiam się, czy jest możliwość, żebyś napisał, czy ostatecznie udało Ci się dostać tam do pracy. Opowiesz coś więcej?

Łukasz Nowy wpis

Pracowałem było dobrze nie narzekam

Czy warto zaczynać karierę w firmie INSTAL-NORD SP. Z O. O.? Skomentuj na naszym forum.

Rzeźbiarz
 Problem
@admin

Firma po zmianach władzy stała się (usunięte przez administratora). Jak niewolnika traktują. Byle więcej godzin robić a za nadgodziny zero wynagrodzenia. (usunięte przez administratora) Jedynie ten kierownik w porządku

Rzeźbiarz
 Problem
@Rzeźbiarz

Stała się jak oboz prracy. Nie boję takich słów użyć. Poprzedni prezes złoty facet.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Instal-Nord Sp. z o.o. - Kędzierzyn-Koźle

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Instal-Nord Sp. z o.o.
4/5 Na podstawie 1 ocen.