Sellsys Vision

Gliwice

Opinie o Sellsys Vision

er
użytkownik zarejestrowany

wie ktoś może ile można u nich zarobić i czy można spodziewać się umowy o pracę czy nie za koniecznie

Były Pracownik

Niestety muszę częściowo podzielić zdania innych nt. tej Firmy. Jak to mówią "jak chcesz mieć problem, to zawsze znajdziesz". Nie należę do osób szukających dziury w całym, ale powaga i profesjonalizm osób decyzyjnych jest na śmiesznym, a wręcz dziecinnym poziomie. Co do zarobków, nie uważam, żeby były najgorsze, można się dogadać i wyciągnąć swoje :) Nie jestem ani na tak, ani na nie. Ot takie moje odczucia po odejściu

Co to znaczy żenada i że traktują jak śmiecia? jaka jest ekipa z biura(ile osób) i jaka na produkcji (ile osób)? Ile wynosi przeciętne wynagrodzenie i na jak długo podpisują umowy?gdzie mieści się produkcja?

co cię to

Ta firma to kpina. Śmieszne zarobki, pracownicy traktowani jak śmieci, warunki pracy uwłaczające (stanowiska pracy zrobione ze śmieci). Ignorowanie zasad BHP i kodeksu pracy.

Zostaw opinię o Sellsys Vision - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sellsys Vision