Sinograf

Toruń

Sinograf

Opinie o Sinograf

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Renata

@Tomek Tomeczek Jeżeli wahasz się z aplikacją do firmy Sinograf, to polecam Ci najzwyczajniej w świecie zapytać o to bezpośrednio w firmie. Na pewno udzielą Ci odpowiedzi na temat godzin pracy na stanowisku, które Cię interesuje. Kontakt do nich znajdziesz w zakładce Kontakt na oficjalnej stronie firmy Sinograf http://www.sinograf.com/pl/kontakt/

Tomek Tomeczek

A jak jest z godzinami pracy?

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Sinograf? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Magazynier

Witam. Jakie zarobki na stanowisku magazynier ?

abc
@Magazynier 12.11.2017 10:06

Firma spoko.

szukający pracy

Jakieś aktualne opinie???

mieszkniec

Przyjmuja tam do pracy?

handlowiec

Obóz nie firma! Brak zrozumienia prostych ludzkich potrzeb. Kierownik to jakiś dziwak który wie czego chce i nie są to czynności wynikające z twojej umowy. Dotyczy kobiet

Zostaw opinię o Sinograf - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sinograf