Opinie o Sinograf w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sinograf. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sinograf o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sinograf w Toruń

Interesuje mnie praca jako Specjalista ds. Marketingu w firmie Sinograf. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Jeśli chcesz się rozwijać i zarabiać godne pieniądze, szukasz ciekawej pracy w fajnym zespole, cenisz sobie zdrową atmosferę i szacunek do drugiego człowieka, a dodatkowo nie znosisz wciskania kitu, niekompetentnych ludzi na stanowiskach, którzy czują się lepsi od innych, chamstwa, knucia za plecami i absurdalnych decyzji byle tylko mieć ostatnie słowo.... to unikaj Sinografu.

Sinograf poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

bambini

przecież już opinia jest kilka linijek niżej a to cyt "Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Wyszedłem rozbawiony i pełen przekonania że w tej firmie nie chcę pracować. Rekruter próbuje pokazać jaka praca magazynier jest wymagająca i odpowiedzialna i oferuje śmieszne pieniądze. typek lubi czuć się ważny i nawet podczas rozmowy wstępnej to pokazuje". Oferujemy (nie) stabilną pracę w dynamicznym (zmieniającym się personalnie) zespole, dogodny czas pracy (weekendy wolne), szerokie możliwości szkoleń (z obsługi kosiarki i dmuchawy do liści), rozwoju umiejętności ( jak paczkomat?) i samorealizacji (jakiej ?). obecni pracownicy mogą się pochwalić stażem pracy, jest ich niewielu, bo ci bardziej ambitni już tam nie pracują. budynek budzi szacunek i sama firma też jest poważna, ale o zgrozo wewnątrz jest jak zgniłe jabłko, gdyby było różowo to firma by nie szukała co chwile pracownika czy to magazynu czy działu handlu. rotacja jest nad wyraz duża jak na tak mała załogę. wypowiedzenia złożyło wielu dobrych pracowników z kilku letnim stażem. pozwala się odejść pracownikom wartościowym, bez refleksji dlaczego tak się dzieje.

Emeryt2

Nie wierzcie w te banialuki o handlowcach w Sinograf, ostrzegam! Sprawa jest prosta, firma ma kreta! Który się utuczył i chce jeszcze. Zarabia się tak jak wszędzie (za mało:) 5000zł i drugie tyle w prowizji kwartalnej. Ale ta robota to nie zwykłe wciskanie kitu klientom. Musisz znać się na produktach i technice przemysłowej i wielu tu wymięka. Stąd pewnie te wybroczyny frustratów, które czytam.(usunięte przez administratora)

Brutuska
@Emeryt2

Jakie drugie tyle w prowizji kwartalnej. 500-1000 zl dostaje sie na kwartal. 5000 to moze starzy wyjadacze po kilku latach pracy.

@Brutuska

Czyli jakby nie patrzeć doceniają tu fakt, że ludzie lata swoje na pracę tutaj poświęcili?

WTF
@Zofia

Doceniają? No chyba odwrotnie.... Płacą byle jak ewentualnie jeśli włazisz w (usunięte przez administratora) to ci szefo nie zatruwa życia... Poza tym kilku "docenianych" wieloletnich pracowników się ostatnio stąd zawinęło, a to nie będzie ostatni rzut papierów...

@WTF

A to ile mniej więcej osób tu pracuje i ile z tych bardziej stałych jeszcze tu zostało?

Szczęście poza Sinografem
@Zofia

Nie pracuję już w tej firmie. Z pracowników którzy byli jeszcze kilka lat temu na bydgoskiej zostało może z 3 lub 4. To pokazuje dokąd zmierza firma. Dawni pracownicy oddali najlepsze lata swojego życia zawodowego i zostali niewłaściwe potraktowani przez zarząd. Kiedyś pracowało się tu zupełnie inaczej. Teraz jest to bardziej korpo w stylu The Office.

Również poza Sino
@Szczęście poza Sinografem

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Po wielu latach również tam nie pracuję i jedyne czego żałuję to, że decyzja o odejściu podjęta została przeze mnie tak późno.

ExPracownik

Katy Perry w refrenie piosenki "Hot N Cold" świetnie oddała to, co dzieje się w głowie ojca tego sukcesu. Podziwiam za odważne i bezrefleksyjne ruchy personalne. Czy ktoś już ostrzegł ogrodnika, że zaraz go przerzucą na handlowy (bo tylko on został)?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. marketingu w firmie Sinograf? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Dyrektor

Jak tam Panowie Dyrektorzy w trakcie kolejnych odejść z firmy ? Radzę zatrudnić więcej osób, bo odejdą kolejni.

@Dyrektor

A to tutaj tak łatwo z przyjmowaniem kandydatów, że od razu ich nadwyżki na spokojnie proponujesz? Firma by tyle ludzi tak właściwie utrzymała?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Sinograf. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 17 maja.

Zdecydowanie nie.

Teresa
@Xxx

A czemu nie polecasz? Rozwiniesz?

Jacek

W Sinograf nie pracuję już jakiś czas. Już wtedy rekrutacja trwała non stop. Z tego co wiem teraz jest jeszcze gorzej. Jak tak dalej pójdzie to połowa pracowników nie będzie miała przepracowanego nawet roku. Z osób prowadzących rozmowy kwalifikacyjne też był ubaw. Chcieli zapłacić jak za studenta, a mieć specjalistę z 20 letnim stażem.

@Jacek

Serio aż z 20 letnim? Raczej bankowo nie podjął? A Ty ile pracowałeś i na jakiej stawce jeśli można spytać?

Prezes tej firmy to pozbawiona wszelkich odruchów empatii osoba. Doprowadził nie jednego pracownika do załamania nerwowego jest człowiekiem traktującym swoich pracowników przedmiotowo, odzywa się do nich i o nich w wulgarny sposób. Odradzam wszystkim pracę z tym człowiekiem.

Lamotrig
@Piotr

Mój przyjaciel pracował w tej firmie i do tej pory leczy się z nerwicy. Wielokrotnie opowiadał mi jak szef traktuje ludzi.

Jacek
@Lamotrig

Pracowników Sinograf leczących się psychiatrycznie jest zdecydowanie więcej. Empatia zarządu jest bardzo ograniczona

@Lamotrig

Przecież to wy odpowiadacie za swoje emocje!!! Jak można tak zrzucać winę na kogoś?? Niby co takiego miałby Wam robić co takiego się dzieje w tym miejscu?

Aneta

Wiadomo, że jest coś takiego jak przemoc psychiczna, ale czy możesz powiedzieć co dokładnie sie dzieje w tej firmie? Możesz opowiedzieć o jakiś sytuacjach?

Sylwia
@Jacek

Ale co takiego robią, żeby aż do takiego stanu doprowadzić pracownika? Ciekawi mnie też jedna kwestia. skoro jest tak źle, czemu ludzie się nie zwolnią? Zdrowie psychiczne jest najwazniejsze.

...
@Sylwia

Tak też się stało, firma ma za sobą masowe odejście pracowników.

Klient
@Piotr

Po sposobie traktowania pracowników zakładam, że tak samo traktuje się klientów. Przestaje handlować z tą firmą.

Krystyna
@Klient

Czy to nie żaden fejk? Skoro już z nimi handlowałeś to chyba wiedziałeś jak traktują klientów? Bo z Twojego opisu wynika, że nie wiedzialeś :D

Emeryt2
@Krystyna

O zgrozo, wypisuję się z tego towarzystwa.

Decyzja

Czy firma wycofała się z Rosji i Białorusi, czy dalej dostarcza tam swoje produkty?

Pracownik 2
@Decyzja

Firma z końcem maja br. zamyka kontrakty, do których zobowiązała się. Firma nie podpisuje nowych kontraktów z kontrahentami z Rosji i Białorusi. Jest to świadoma i odpowiedzialna decyzja Handlowców i Zarządu.

???
@Pracownik 2

Cały zarząd, czy tylko jego część?

Przemysław
@???

A co to za różnica? Liczy się większość i skuteczne działanie. Teraz bardzo nieetyczne jest prowadzenie interesów z Rosją. Zwykle klienci to weryfikują i nie kupują takich produktów więc według mnie to bardzo dobra decyzja.

to jak?
@Pracownik 2

Rozumiem, że od jutra nikt nie sprzeda towaru do Rosji i na Białoruś? Czy może jednak zmiana decyzji? :) P.S. Jak tam nastroje "u góry" po kolejnych wypowiedzeniach? Gotowi na kolejne, czy jednak wyciągnięto wnioski z dziecinnych błędów niektórych osób w tej firmie?

Jak wyglada aktualna sytuacja na magazynie? Dostalem propozycje i zastanawiam się. Jakie zarobki orientacyjne?

Aneta

W sensie jako pracownik produkcji ? Tam chyba różne działy są? Właśnie próbuje się zorientowac

@Aneta

Pytałem o magazyn????

wieloletni klient

Moi pracownicy pokazali mi opinie o firmie Sinograf i naprawdę nie mogę w to uwierzyć. Przez długie lata współpracowałem z Panią Edytką, która była przemiłą osobą, bardzo kompetentną i potrafiła poprawić człowiekowi nastrój. Od 3-4 miesięcy współpracuję z Panem Mateuszem, który również jest człowiekiem życzliwym, merytorycznym i bardzo konkretnym. Nigdy negatywnie nie wypowiadali się o firmie, można było odnieść wrażenie, że są szczęśliwi ze swojej pracy. Inni pracownicy, których imion nie pamiętam również tworzyli pozytywny wizerunek firmy. Dlatego moje zdumienie jest ogromne. Jako wieloletni klient jestem cały czas zadowolony ze współpracy.

Martyna
@wieloletni klient

Naprawdę? Proszę mi pokazać handlowca który w rozmowie z klientem będzie obrabiać (usunięte przez administratora) szefa, i narzekać na firmę. Przecież handlowiec żyje ze sprzedaży. Poza tym skoro mili ludzie odchodzą z jakiejś firmy to znaczy, że nie czują się tam dobrze. Taka jest moja opinia. Wysyłam też życzenia na Dzień Mężczyzny dla szanownego kierownictwa

Kazimierz

Wszystko ok. szczególnie Prezes

Prezes
@Kazimierz

Chyba zgadzam się z Kazimierzem!

nowy1

Jak wygląda sprawa terminów wyplat? Ile płacą magazynierom? Premie plus dodatki jakieś są? Jak atmosfera?

magazynier
@nowy1

Wypłaty zawsze w terminie. Zarobki bez szału. Premie kwartalne niskie. Atmosfera dobra.

Janina

W firmie dramat. Wszyscy doświadczeni handlowcy odchodzą, kolejni szykują się do zmiany pracodawcy. Podwyżek brak. Za chwilę w firmie zostanie kierownik sprzedaży i sami nowi.

Czy zdarzają się nadgodziny w Sinograf?

Mati

Biorac pod uwage, ile czasu rozmyslasz o pracy po pracy i o tym co sie tam dzieje, to nie jestes w pracy tylko gdy spisz. Tak wiec praca teoretycznie na dwa etaty:)

@Mati

To widzę, że nawet można śmiało powiedzieć, że czujesz się w pracy jak w domu, skoro tylko spanko osobno jest. Nie da rady jakimś cudem tego rozgraniczyć jednak? :/

Mati
@Zofia

Nie to mialem na mysli, raczej bierzesz prace do domu. Ale jak psychotropa wezmiesz to juz chyba obojetnie, gdzie chata a gdzie praca.

Remigiusz

@123123 A ja mam wrażenie, że oceniasz innych według siebie. Kto chce dobrze pracować to rak robi i dlatego dla tych ludzie jest to bardzo dobry pracodawca.

Rozbawiony
@Remigiusz

Chyba pracujemy w innej firmie, albo prezes po fiasku rozmów kwalifikacyjnych stwierdził że podbije sobie oceny i napisze komentarz (z błędami żeby było bardziej wiarygodnie).

Olas
@Remigiusz

Chyba mówisz o innej firmie. Pracuje się tutaj dobrze tylko kiedy trzymasz rękę po sam łokieć w(usunięte przez administratora)Sprawiedliwość to tutaj pojęcie nie znane. Nowym pracowniką nie polecam.

Gorszy
@Olas

... a sprawiedliwość musi być po naszej stronie!

Xxx

W ostatnim czasie z firmy lawinowo odchodzą wieloletni pracownicy, to mówi samo za siebie.

@Xxx

A Ty co sądzisz o tym wszystkim? Dobrze robią uciekając stąd?

Bardzo dobrze.

Sinol
@Xxx

Ci najlepsi już odeszli lub złożyli wypowiedzenia, a zostali nieprofesjonalni (z dwoma wyjątkami), bez znajomości tematu, ale fantastycznie udający, jak to oni potrafią sprzedawać cudzym klientom. Sami nic nie pozyskali. Sinograf sięga dna.

Gorszy
@Sinol

Ale firma pomaga też budować wysoką samoocenę.

Stary wyjadacz

Jest nowe ogłoszenie na specjalistę ds. eksportu cyt. "stabilną pracę w dynamicznym zespole", to nie prawda, powinno być " niestabilną pracę w dynamicznie zmieniającym się zespole"

Murzynek

Z kasą słabo podwyzek brak bo tego smiechu na koniec roku podwyzka nazwac nie mozna. Od pracownika wymaga się wszystkiego. Premie kwartalne to loteria kierwonictwo na jednym dziale ma wszystko w .... a na drugim dziale białoruskie standardy i to dosłownie. Firma szuka nowego pracownika co miesiąć.

Wiadomo o co chodzi

Pracując w tej firmie trzeba umieć dobrze działać na poziomie operacyjnym ???? Wtedy to nawet dyrektorem można zostać ????

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko magazyniera. Wyszedłem rozbawiony i pełen przekonania że w tej firmie nie chcę pracować. Rekruter próbuje pokazać jaka praca magazynier jest wymagająca i odpowiedzialna i oferuje śmieszne pieniądze. typek lubi czuć się ważny i nawet podczas rozmowy wstępnej to pokazuje. Z plusów to budynek fajny i spory parking przed firmą

Zostaw merytoryczną opinię o Sinograf - Toruń

• Jak się pracuje w Sinograf?

Zobacz opinie na temat firmy Sinograf tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sinograf?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sinograf
3.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Szosa Bydgoska 60A
    87-100 Toruń