Opinie o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALP - BAU. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ALP - BAU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Drake1971

Firma uczciwą i rzetelna.Wypłata zawsze pewna i na czas.Nowe auta.Ogromna pomoc w sprawach urzędowych(meldunek,zasiłek rodzinny,mandaty...)

Dawid

Bardzo dobrze mi pracuje auta są nowe wypłaty są na czas ale mogły by być większa A tak wszystko jest Ok

Still

Solidna firma, stawki godzinowe od 15,20 EUR, auta i mieszkania firmowe, narzędzia pracy. Firma powinna pomyśleć jeszcze nad ubraniami roboczymi

Tadeusz

Sami sobie piszą pochwały.Kilkakrotnie powtarzają o nowych samochodach.To przypadek? BRAK USTAWOWYCH DODATKÓW,PSIE WARUNKI ZAKWATEROWAŃ.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista cieśli /murarzy Niemcy do 19,70 eur /h w firmie ALP - BAU? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Żona Johna

Wypłata w porządku, zawsze mogłaby być wyższa. Wielki plus to nowe samochody do dyspozycji pracowników. Kontakt z biurem świetny, nawet w weekendy.

Pracuje w firnie wystarczająco dlugo nie narzekam.

Marek S

Bardzo dobra firma, solidna, uczciwa Polceam

Karina

Mój mąż pracuje od 6 miesięcy i wszystko jest wporządku. Biuro w Niemczech i Opolu pomaga w załatwianiu większości spraw urzędowych

J Stein (Zaksa) K Koźle

Pracuję w Firmie dość długo w tym roku mija 20 lat jakby w tej firmie było źle to dawno bym już tu niepracował wypłaty na czas auta nowe ubezpieczenia niemieckie czego więcej chcieć tylko Zdrowia iwytrwałości pozdrowienia dla pracowników wbiurze

Zbyszek opryszek

Przeszedlem juz przez kilka firm w DE i Austri i mam porownanie, tutaj jestem krotko ale jest ok, jak sie nic nie zmieni to zostaje. Kasa na czas, auta nowe, ludzie na budowach kumaci. Pozdrawiam chcących pracowac!

Andrzej J.

Pracuje w tej Firmie 3 lata,super brygada,kasa sie zgadza,polecam i pozdrawiam.

Jerzy

Ja pracuje w tej firmie juz 11 rok, a ogólnie na budowach prawie 20. Do firmy niestety zatrudnia się coraz więcej sezonowych łazików z „ogromnym” pojęciem o budowie... Na szczęście budowa to weryfikuje i z reguły z dużego ego robi się duża klapa i czasem troche wstydu. Milego dnia!

Ja dzisiaj dzwonilem do niura i my pomogli z moim urlopem z Soki

Jacek

Pracuje w firnie od 7 lat, absolutnie nie mogr powiedziec nic negatywnego. Wystarczy Dobra i sumienna praca wtedy wszyscy ida mi na reke, zarowno biora jak i prowadzacy na budowach

Karol

Ja juz prascuje dlugo i mi sie podoba

Eeeepee

Witam pracuje w tej firmie i maric który zatrudnia ludzi i daje umowy jest zwykłym oszustem (usunięte przez administratora) co miesiąc brakuje 250€ /300 to jest dnooo

aaa
@Eeeepee

potwierdzam

Zbyszek
@Eeeepee

Tak bo na pewno zaliczke wziales i teraz marudzis

Marian

Pracowc wszedziw trzeba ale tu sie dobrze pracuje, wyplaty na czas i jest ok. Polecam

Lech

@Eeeepee jeśli to prawda to czemu tego nie zgłosicie nigdzie?

Zadowolony

Nikt na siłę nie trzyma w firmie bo taka postawa tylko psuje atmosferę!

Rozum

Firma bardzo dobrze oceniana i jednocześnie wymagająca. Pewnie nie każdy ma chęci do pracy ?

Pracuś
@Rozum

A co pracujesz tam? Nie, to se daruj pseudoreklame.

Zostaw merytoryczną opinię o ALP - BAU - Frankfurt niemcy

• Jak się pracuje w ALP - BAU?

Zobacz opinie na temat firmy ALP - BAU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALP - BAU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALP - BAU