Opinie o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALP - BAU. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ALP - BAU o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALP - BAU w Frankfurt niemcy

Spóźniłem się na rekrutację na stanowisko Brygadzista budowlany, od kiedy potrzebują? Bo pokazuje mi, że wygasło ogłoszenie na początku roku ale bo ja wiem, czy to na 100% równoznaczne z tym, że mają człowieka… pasowałoby mi bo to ubezpieczenie po 5 latach i w ogóle tam pisali. Chyba że to nie praca na tak długo wcale ogółem?

Amajz jorgu Nowy wpis

Pracowałem tam rok prawie z doświadczenia wiem że to była najgorsza praca jaką miałem głównie chodzi o atmosfera nie przyjemnie

Napisze wam szczerze, że mam takie mieszane uczucia po przeczytaniu waszych wpisów, co do podjęcia pracy w firmie. No jak nigdy :P Ktoś wyjechał ostatnimi czasy z firmą za robotą, i da znac jak tam? O co chodzi z tą umową, której nie dostaje się do ręki? W tamtym miesiącu szukali brygadzistów, za późno się zorientowałem, ale mam więcej czasu do namysłu przynajmniej. Opłaca się wziąć udział w kolejnej rekrutacji? Co to znaczy dobra znajomość niemieckiego? B1 wystarczy myślicie, czy z takim poziomem języka szkoda czasu na aplikowanie? Wynagrodzenie podali konkretne ( od 17,00 EUR brutto/h w górę plus dieta dzienna plus dodatek funkcyjny 200,00-600,00 EUR brutto miesięcznie). Ktoś może zweryfikowac prawdziwość widełek?

Bernard S

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat. Jestem bardzo zadowolony. Wypłata regularnie pojawia się na moim koncie, bez opóźnień. Kontakt z biurem jest bezproblemowy. Pracownicy w biurze są bardzo pomocni przy załatwianiu różnych spraw. Zjazdy do domu są co dwa tygodnie samochodami firmowymi. Według mojego zdania firma jest bardzo dobra i godna polecenia, mogę ją śmiało polecić innym.

Polen
@Bernard S

Mogę prosić o namiary do tej firmy

@Bernard S

Wiesz na kogo się mówi w firmie Czopek....

Bogdan

Były oracownik jak myślałeś, że pojedziesz na budowe i bedziesz leżał na workach i kase dostawał to sie mylisz czopku.

krzysztof
@Bernard S

Firma (usunięte przez administratora) pracowników niedomówienia i kłamstwa, tyko zwerbować człowieka, zarobki porażka, w Polsce można więcej zarobić. Nie dajcie się nabierać na obiecanki bo będziecie żałować, miałem to złe doświadczenie , żałuje że zaufałem i dostałem po kasie. Oszukano mnie Firma jest nieuczciwa .

@Bernard S

Nieudolu bo gdzie by cię chcieli

Pavo
@Bernard S

Jak widać staży pracownocy to wiadomo nowych lupia na siano uwazajcie na ta firme to podobna jak do permontu dobrze sie znaja renomax nie dswajci3 sie nabierqc na ich sztuczki

@Pavo

No to czekaj, przyznajesz, że starzy to zgarną dobry pieniądz? Czy to nie oznacza, że trzeba przez zęby popracować i wtedy wyjść na swoje? Staż chyba trzeba jakoś nabić?

Marek Nowy wpis
@Bernard S

Witam niech mi pan powie na temat firmy Alp bau z Opola jakie tam som warunki mieszkalne i ile idzie tam zarobić miesięcznie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Brygadzista cieśli /murarzy Niemcy do 19,70 eur /h w firmie ALP - BAU? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Witam. Czy polecacie ta Firme? Za kilka dni mam wyjazd

Araj21

ALP to firma krzaki stojąca na czele kilku firm które służą praniu i wyłudzaniu pieniędzy a pracownicy to dla nich złoty interes bo od firm które wynajmują ich biorą od 42 euro za godzinę pracy a płacą od 15.85 dla pomocnika do 17.20 dla prowadzącego pomijając BRYSIA bo on to z 20 euro nie schodzi a to nie wszystko. Najlepiej zebrać się i złożyć pozew zbiorowy w niemieckim sądzie i gdy wyjdzie na jaw przed tą instytucją że paliwo płacą pracownicy a podatki za to bierze firma od 25 lat to wszyscy powiązani z tym kouchozem zostaną wyzerowany przez Rząd Niemiec a jak dojdzie do tego faktu że oni wszyscy popierają pomysły o repatryjacjach wojennych Kaczynskiego to żaden tam już nie wruci

Murarz

Jak z atmosferą w firmie i jak z zjazdami do Polski

Adwokat

Witam ,biorę się za tego typu firmy od strony prawnej niemieckiej,macie może państwo nr tel.do Sz.P. H.Mazurek

Pavo
@Adwokat

Przykro mi na szczesci3 nke mam ale rqz juz wygralem w sądzie z firma permont we franfurkci3

Aneta

Firma poszukuje brygadzisty budowlanego w Niemczech. Zarobki podają 4900-7300, nie ma czy to netto czy brutto, wie ktoś? Spora rozbieżność jeżeli chodzi o stawkę, orientujecie się ile tak realnie wychodzi za msc pracy?

Karol

Robiłem w tej firmie rok czasu, to są (usunięte przez administratora) w Opolu obiecują niewiadomo co a na koniec zarabia się główniane pieniądze. Taką wypłatę to ja mogę w Polsce zarobić a nie zagranicą. Po złożeniu wypowiedzenia nie wypłacili mi banku godzin ani urlopu. Nie dają umowy do ręki, ( jestem ciekawy kto podpisał moją umowę) Jak dzwoniłem do Mazurka o moje godziny i urlop nie wypłacony to beszczelnie śmiał się I powiedział że za miesiąc dostaniesz przelew. Nie polecam tej firmy bo przez ich zarobki wpieprzyłem się w długi. A Szymon i Mazurek to są wielke (usunięte przez administratora) Myślą że żyjemy w tych czasach co ciężko było o pracę i mogli robic z pracownikiem co się im podobało.ODRADZAM ROBIC W TEJ FIRMIE CHYBA ŻE NIE MACIE DŁUGÓW A CHCECIE JE MIEĆ.

JAN
@Karol

Potwierdzam to wszystko prawda. Najgorsze pomiatanie pracownikiem, Dla nich jesteś śmieciem, biuro w PL i DE porażka

Weronika
@JAN

I nikt tego rzekomego pomiatania nie próbował nigdzie zgłosić?

@Karol

Miałem to samo ale naszczescie nie wpadłem w długi A banku godzin do dzisaj mi nie wypłacili tak samo jak nie dotarły do mnie papiery do rozliczenia podatku

@Toszek27

A w jakim okresie to tak właściwie było? Pytam, bo zastanawiam się co można teraz z tym całym podatkiem w takiej sytuacji zrobić. Żeby wysłali szans nie ma?

Stary hanys

Dobrych kilka lat jusz tam robia, ostatnio bylem na zebraniu w karolince i musza przyznc ze mlody szef to jakiś pajac i msli ze my tam dwa ni robimy, caly czas szajsowal a ja i kilku co kolo mnie siedzieli, mielimy wrazenie ze wszystko niewrzne byle stunden byyly niewarzne czy od alkoholikow czy od helfrow to po co ja mam se jako prowadzoncy wyhylac?

Oferta Pracy

podpinam sie pod pytanie kolegi tez mam oferte reklamuja sie w Radio ale w radio wszystko super brzmi ale opinie juz nie koniecznie. Ktos cos poradzi ?

Cufdydtc
@Oferta Pracy

Najgorsza firma jaka istnieje. Pracowałem trzy tygodnie zrobili mi test na covid i powiedzieli że pozytywny i wysłali mnie do Polski. Po czym dostałem wypowiedzenie zadzwoniłem do Mazurka największy jaki (usunięte przez administratora) jaki istnieje i powiedział że jestem zwolniony. Nie pchajcie się tam szkoda zachodu za wszystko odbijają pieniądze.

@Oferta Pracy

Nie idź tam lepiej zbierać w Polsce złom

Joanna
@Toszek27

A rozwiniesz czemu tam jednak nie pracowac? Chodzi o wynagrodzenie?

Witam . Mógłby ktoś uczciwie powiedzieć również firma mogła by sprawę wyjasnić , jak naprawdę wygląda płaca w firmie , ponieważ z komentarzy poniżej nic nie wynika , wręcz przeciwnie jest więcej zamieszania. Ile średnio pracuje się godzin w miesiącu ? czy za wszystkie godziny jest zapłacone ? o co chodzi z tym bankiem godzin ? rozumiem , że nadgodziny nie są wypłacane ? za co są potrącenia tzn za mieszkanie za zjazdy ?

Karol
@Andrzej

Nie płacą za wszystkie godziny, część godz. Idzie do banku za które później wypłacają 5 EUR. Za godz. To jest gdy w miesiącu przekroczysz 160 godz. To resztę idzie do banku godz.

Rumi
@Andrzej

Witam opłaca się tam jechać na pomocnika

@Rumi

Pracowałem w Alp i drugi raz bym nie zaczal z nimi współpracy Obiecują ci niecałe 16€ brutto a jak przeliczysz 160h przez to co masz na koncie to wychodzi nieraz i 10€ h netto

Franki

Uciekać od tej firmy!!! Szukajcie bezpośrednio u prawdziwego Niemca a nie u owczarków. Zeit konto to fikcja pr,enosza z firmy do firmy. Żenada

bambino

pszepracowałem miesiąc i wiem co oznacza skrot ALP - Ale Lipna Płaca... Danke!

Tomasz
@bambino

Niezłe porównanie. A tak serio to ile płacą? Bo dla ciebie może być mało a ja będę zadowolony. Podasz stawkę żebym mógł ocenić?

prac1
@Tomasz

Dowiesz sie w swoim czasie

Emilia
@prac1

To znaczy kiedy? Ja też bym chciała wiedzieć...

@prac1

Czy ten wspomniany "własny czas" mógłby nastąpić jeszcze przed wyjazdem? Dasz po prostu znać? Albo ktoś inny może?

Budowlaniec

o ALP - BAU w Frankfurt niemcy Firma ładnie się ogłasza ale nikt nie wie co go czeka dalej. Zakwaterowanie tragedia motel w pokoju z trzema osobami bez kuchni dostępu nie ma co sobie ugotować po pracy , pralki też nie ma żeby po tygodniu sobie wyprać rzeczy robocze jak miałem przez pięć tygodni żyć tam w takich warunkach nie dostosowanych do norm pracowniczych pierwszy raz się spotkałem z takim czymś. Trzech w pokoju jedne łóżko małżeńskie i jedno pojedyncze i jak spać ja nie pedał że miałem z kolegą spać , kolega spał na podłodze. Firma obiecuje dzwoni sie do Pana Huberta a on nie odbiera telefonów a drugi kolega jego odbiera bierze na głośno mówiący bo koło niego siedzi Hubert i jak się mów do nich to siedzą i się śmieją z ludzi tak traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Zrobiłem awanturę to im się nie podobało bo postawiłem na swoim i takich ludzi co mają coś dopowiedzenia zwalniają. W firmie pracują konfidenci co siedzą cicho uwaga na Karola z śląska. Firmie przez miesiąc przewija sie trzysta ludzi , kłamią , tam nawet 10 tysięcy się nie da zarobić bo za wszystko odliczają jak za ubrania robocze i narzędzia oraz za jazdę do pracy. A jak wracasz autem ich firmowym to 50euro. za leasing płacisz im plus paliwo. tak w dwie strony po prostu spłaca sie im twoim kosztem auta. Tragedia nie firma

Kto wie gdzie w tym roku firma organizuje imprezę wigilijną dla pracowników . Byliście kiedyś na takiej Wigilii w hotelu w górach . ?Coroczne piękne spotkania ,.ale nie dla wszystkich tylko dla wybrańców . Ciężko pracujących ludzi na budowie po kilkanaście godzin dziennie nie kwalifikuje się na imprezy wigilijne. 0ni dostaną firmowy kubek kalendarz albo inne bzdury Ja nigdy nie byłem ale wiem że takie są organizowane

Tomasz

Widocznie takie imprezy są dla kadry kierowniczej i wybranych dużych klientów. Tak jest we wszystkich firmach, że w zależności od stanowiska dostaje się inne benefity z pracy. A zwykli pracownicy coś dostali w tym roku na święta? Wiesz?

@Tomasz

Tak zwolnienia z roboty zeby nie bylo ciaglosci

ciasto mazuerk

(usunięte przez administratora) :D :D sama prawda, co roku w prezencie musisz podpisać ze sam sie zwalniasz i nowa umowa w drugiej spółce. Nie masz ciągłości pracy, mogą cie zwolnić w każdej chwili bez wypowiedzenia bo według papierów pracujesz od kilku miesięcy. Umowa do świąt żeby nie usieli ci zapłacić za święta.

Rafał
@ciasto mazuerk

Dlaczego godzicie się na takie traktowanie? To jest nie poważne... Każdy pracownik musi coś takiego zrobić?

Cycu
@Rafał

Powiem krótko nie godzisz się na warunki firmy wypadasz z gry!Firma kicha jakich mało Covidowe 7 dni ze zwolnieniem lekarskim nie dostaniecie centa.Warunki mieszkaniowe-wiele by tu pisać 5 os.na25m porażka Ogólnie nie polecam...

JepaALP

(usunięte przez administratora) Naliczają pracowników, zarabiają na tobie i za tydzień czasu pracy zarobiłem 150€. WSTYD!! (usunięte przez administratora) OWAZJACJE NA NICH

@JepaALP

Według jakiego schematu Ci to wyliczyli, powiedz bo aż ciekawa jestem. Na ile godzin pracy to rozłożone jest?

Danuta

zdecydowanie odradzasz z powodu szefostwa ale co powiesz o kasie, była zadowalająca i terminowo wypłacana? Powiesz coś o takich warunkach?

Okradziony

Zatrudnilismy se z kolegom we dwuch, ja pomocnik on cos jusz na budowach robil. Jak przyjechaliśmy do bjura w opolu to mi pan patryk powiedział ze jak jestem kumaty to dostane stawke fachowca bo w kilka dni zalape co i jak…. Po tygodniu mnie mazórek ze frankfurtu wywalil, bo obiecywlem ze jestem fachowiec ale siem nie sprawdziłem. Kolega co ze mnom siem pprzyjmowal robil jeszcze miesiąc, potem miał wypadek bo mu kawalek szalunka na krengosup spad. Był w szpitalu tydzień i ledwo umial chodzic ale mu szymon od chorobowych powiedział ze musi na siebie uwarzac i ze jest sam sobie winien i ze jak on nie uwarza to firma nie może isc na straty to mu nic nie wypłacili. Ja po mojom wyplate musialem jechac prawie 200km bo pani która mnje przyjmowala nie wpisala mi konta i to co zarobiłem było w kopercie. W zaliczkach mi obciągnęli różne koszta o których nie informowali . po dwóch tygodniach w pracy i karach zostało mi w kopercie w koneksjo do odbioru niecale 50 euro. Nie mogę polecic, (usunięte przez administratora) Wiencej wydalem na paliwo nisz było w tej kopercie. Z DALEKA OD (usunięte przez administratora)! ! ! ! ! !

Jeszcze Pracownik

ta firma juz sie sypie na calego. teraz odbya sie lapanka i ograbianie z czego sie da. kazdy kto jedzie dostanie obiecane co chce slyszec. po pierwszej wyplacie dostaniesz szoku ze tak mozna oszukiwac swoich rodakow. Ten co rekrutuje w opolu duzo pojecia tez nie ma co ma tam robic. Chyba dali go tam za kare. Odradzam ta firme

@Jeszcze Pracownik

Dokładnie tak ,jedziesz i nie wiesz gdzie żadnych informacji ,jaka robotą z kim co gdzie , jak (usunięte przez administratora) . Jak zaczynasz wypytywać , o warunki ,jesteś problemowy , w pracy masz wykonywać polecenia ,jeżeli robisz w tunelu lub na moście , a nigdy tam nie robiłeś? .nikt nie pyta cię o zdanie !!! Firma chyba najgorsza w jakiej robiłem coś jak permont z opolskiego jedna banda wieśniaków iż Opolszczyzny

@1234

Jeśli to co piszecie jest prawdą, to jak to jest, że mimo tych wszystkich opinii o złych warunkach ludzie dalej się tam zatrudniają, bo ja chyba serio nie rozumiem?

Zostaw merytoryczną opinię o ALP - BAU - Frankfurt niemcy

• Jak się pracuje w ALP - BAU?

Zobacz opinie na temat firmy ALP - BAU tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALP - BAU?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 11 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALP - BAU